IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компании с идиотско поведение

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid
    Чакай, Импи,ти небеше лиедър и свръх-такъв инвеститор на Галактическо ниво ? Какви са тез падения "компанията, в която работим" и как един Император ще страда от глупостите на нисши същества под Него във всякакъв статус?
    /Само питамъ/ ;-)
    Аз инвеститор - но това не значи, че не работя - в една високоблагородна професия - човекозастраховател съм...
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Чакай, Импи,ти небеше лидер и свръх-такъв инвеститор на Галактическо ниво ? Какви са тез падения "компанията, в която работим" и как един Император ще страда от глупостите на нисши същества под Него във всякакъв статус?
      /Само питамъ/ ;-)

      Коментар


      • "Пълно е, пълно еее..." както казваше един покоен приятел, който пукна от спирт... :-(

        Малко са компаниите, а и хората, които не правят глупости, добре че повечето пъти не са фатални.

        Например компания, в която аз работя отказва да дава дори смешни пари за реклама - идиотско е и ного страдаме от това... нашите продукти са, смея да твърдя го - най-добрите в браншът, но какво като, щом никой не го знае?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от joda
          Приятелю, по-лесно би ми било да изброя тези с НЕидиотско поведение, така че ако можеш да смениш заглавието, ако не то вече съм го написал по-долу, може би най-големите мамуни са ел разпр дружества, да е.а мама им, не се наядоха, колко мио печалба отчетоха, и пак искат увеличение ...Баси наглярите, а и протеженцето им икон мин и на него да му...
          +111! :-)
          и от мен една да им е.. п...... м...!!!

          Коментар


          • Приятелю, по-лесно би ми било да изброя тези с НЕидиотско поведение, така че ако можеш да смениш заглавието, ако не то вече съм го написал по-долу, може би най-големите мамуни са ел разпр дружества, да е.а мама им, не се наядоха, колко мио печалба отчетоха, и пак искат увеличение ...Баси наглярите, а и протеженцето им икон мин и на него да му...
            自由西藏

            Коментар


            • Учителю, за компаниите говорим. Не, че останалото е стока, де. :-(

              Коментар


              • Идиотско е поведението на държавните органи позволяващи съществуването на картели ...а като се замисля цялата държава е един огромен картел, картели има навсякъде и във всичко тук!Наскоро се пръкна и някаква си игрица на мобилните опер-и тричките заедно раздават наградки,сори ама не мога да си представя прим кола и пепси да си правят заедно промоцийки, или пък ауди и бмв...или пък...примерите са много но те са само от "белия" свят... енергийните дружества-ужким трябваше да се конкурират, па те разцепиха и си поделиха държавата, картелите при храните, картелите в политиката-едни и същи маймуни се изреждат на тоз изстрадал народ вече толкова години...и т.н....и т.н.
                自由西藏

                Коментар


                • "Мощна", ама се осира като за световно - тази година, зад океана, тя се изправи даже пред фалит, Мощната Супер-компания. В мен се събужда подозрение, че тези техни български "представители" изобщо нямат нищо общо с великолепното издателство - просто, те, по някаква причина, знайно или незнайно как, са пернали името и тук просто злоупотребяват с него.
                  Има верес способ тези тиквеници да правят много повече и абс.сигурни пари, без извънредните разходи за досадни писма и "реклама", с която само петнят името на оригиналния издател, прочее. В началото на пролетта ги информирах, говедата с говеда, но, те или не могат да четат по рождение, или са забравили, ии пращат зад океана това, което сами не могат да прочетат...Все тая, факт е, че нищо, абс.нищичко, не са стоплили. Обявих им и тук заявявам:
                  НЯМА ДА ИМ ПЛАЩАМ ЗА НЕИЗПОЛЗВАНИ, ВЪРНАТИ ИМ НЕЩА. ДА ЗАБРАВЯТ.
                  Боя се, на база опита с тях, те ще продължат упорито и неуморно да доказват, че са баш-идиотите на Вселената.

                  Коментар


                  • да ти ми напомни и за тези, които КЗК още не е подбрала - дори една жена се самоуби, заради това, че и обещали тази огромна награда....
                    според Закона всяка награда по-голяма от 100 пъти от покупката е НЕЗАКОННА!!!
                    90К, са много пари за награда в наши дни и то ако си купиш една шарена книжка за вулканите, яденето, плодовете, зеленчуците, или "Чудесата на света", "Домашен пир", "Съветите на баба" ... и прочие идиотщини в лъскава опаковка!
                    много интересно, когато е мощна американска корпорация, то наказания няма!!!

                    http://forum.animes-bg.com/viewtopic.php?f=64&t=42759

                    Първоначално изпратено от Pyramid
                    Именно би трябвало да ги отрезви, Гугъле. Обаче...
                    Да не забравя, НАЙ-ИДИОТСКАТА "Компания", Рийдърс дайджест-България - непрекъснато излизат с еднотипни и тъпоумни басни, че "Вие сте най-добрият ни клиент, имате шанса...бла-бла-бла, да спечелите 90000 лв, сега ви добавяме 3-4-5 номера за участието ви в поредното, Хъмнайсто теглене на томболата и ви увеличаваме шанса-бла-бла-бла, вие само бързо-БЪРЗО! отговорете /не е ясно как, важното е да сте припрени/, /"леко" се указва с "да"...После, доставят ви по пощата някаква книжка, която иначе, не е лоша, но, първо, в книжарниците се появява след две сидмици с цена 10-15 лв по-ниска, после пък, като им я върнете, половин година ви досаждат "не сте платили, платете в ХХ дневен срок, иначе, извинете , ако сте платили" . Та, тази идиоти, целе 5 /ПЕТ! ! !/ пъти ми звънят по тлф, пишат напомнящи писма /въпреки, че отдавна им върнах нежжелана, непоискана и неползвана книга/ и още, след като им писах писма на мейл, на хартия /4 бр/, обяснявах на тяна сътрудничка, че няма да платя нещо, което съм върнал, не съм поисквал и не ползвам, та, тези идиоти продължават, сякаш нищо не е станало, да ми досаждат с тъпите си писма. до там стигна, че днес отново само в нашия вход бяха натрупали 4-5 писма до "по-по-най-идеалните" клиенти, някои от които, покойници от преди 7 /СЕДЕМ! ! ! / години - е, не е ли РД-България ЕООД НАЙ-ИДИОТСКАТА "КОМПАНИЯ" в България?

                    Коментар


                    • Нали пита за Глобул. Те ти сега удачен пример с явно ежедневните им смс-и.

                      Коментар


                      • Именно би трябвало да ги отрезви, Гугъле. Обаче...
                        Да не забравя, НАЙ-ИДИОТСКАТА "Компания", Рийдърс дайджест-България - непрекъснато излизат с еднотипни и тъпоумни басни, че "Вие сте най-добрият ни клиент, имате шанса...бла-бла-бла, да спечелите 90000 лв, сега ви добавяме 3-4-5 номера за участието ви в поредното, Хъмнайсто теглене на томболата и ви увеличаваме шанса-бла-бла-бла, вие само бързо-БЪРЗО! отговорете /не е ясно как, важното е да сте припрени/, /"леко" се указва с "да"...После, доставят ви по пощата някаква книжка, която иначе, не е лоша, но, първо, в книжарниците се появява след две сидмици с цена 10-15 лв по-ниска, после пък, като им я върнете, половин година ви досаждат "не сте платили, платете в ХХ дневен срок, иначе, извинете , ако сте платили" . Та, тази идиоти, целе 5 /ПЕТ! ! !/ пъти ми звънят по тлф, пишат напомнящи писма /въпреки, че отдавна им върнах нежжелана, непоискана и неползвана книга/ и още, след като им писах писма на мейл, на хартия /4 бр/, обяснявах на тяна сътрудничка, че няма да платя нещо, което съм върнал, не съм поисквал и не ползвам,при това, също ги пратих да се върнат там, откъдето са се пръкнали /макар без псувни/...Та, тези идиоти световни и върховни, продължават, сякаш нищо не е станало, да ми досаждат с тъпите си писма. Веднъж даже опитаха да ме плашат, че щели да ме включат сред "неблагонадеждните" клиенти и т.н...но, пак ми пращат "вести" да съм участвал, да ги ева. До там стигнаха, кухите лейки, че днес отново само в нашия вход бяха натрупали 4-5 писма до "по-по-най-идеалните" клиенти, някои от които, напуснаха адреса преди три години, други-покойници от преди 7 /СЕДЕМ! ! ! / години - е, не е ли РД-България ЕООД НАЙ-ИДИОТСКАТА "КОМПАНИЯ" в България?

                        Коментар


                        • кризата и алчността ще направят идиотските компании повече ....

                          тока и водата предстои да се увеличат шоково от 2010 година!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ASTIN
                            Според мен идиоти са хората, които работят в офисите, а не компаниите. Всичко зависи от хората! "... човешкия материал.."
                            Не "хората в офисите", обаче, дават директиви за политиката на компаниите, не те поръчват фирмените сайтове, не те забраняват на подчинените си да уважават нормалните потребности на клиента /партньора/, който прави пари за тях.
                            Именно Компаниите, начело с техните бордове на директори, управителни съвети и т.н. решават, прилагат и берат плодовете от идиотското си поведение. Ако агент Х или Y в офиса се дъни, може да бъде смъмрен, глобен или даже уволнен, руши ли авторитета на Компанията. Не се наблюдават много такива събития.
                            Накратко, не ги извинявай, топката изцяло е у тях.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid
                              Първоначално изпратено от Jekata
                              Е ако искаш погледни в същата тема и случая с пуснатия ми АДСЛ без договор, без доставка на оборудване, че и телефона спряха, че не е плащан АДСЛ-a
                              Jekata, къде в "същата тема"? Щото ТАЗИ е идентична на себе си, други "същи" къде са? Иначе, как ще ти "пускат", ако не си им искал? Определено, това е истински идиотизъм, разбира се :-(
                              Предния цитат е с автор:

                              http://forum.investor.bg/viewtopic.p...=desc&start=50

                              Коментар


                              • Според мен идиоти са хората, които работят в офисите, а не компаниите. Всичко зависи от хората! "... човешкия материал.."

                                Коментар

                                Working...
                                X