IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компании с идиотско поведение

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata
    Е ако искаш погледни в същата тема и случая с пуснатия ми АДСЛ без договор, без доставка на оборудване, че и телефона спряха, че не е плащан АДСЛ-a
    Jekata, къде в "същата тема"? Щото ТАЗИ е идентична на себе си, други "същи" къде са? Иначе, как ще ти "пускат", ако не си им искал? Определено, това е истински идиотизъм, разбира се :-(

    Коментар


    • Е ако искаш погледни в същата тема и случая с пуснатия ми АДСЛ без договор, без доставка на оборудване, че и телефона спряха, че не е плащан АДСЛ-a

      Коментар


      • Не случайно започнах темата - исках да проверя, дали пристрастията са ми замъглили погледа, или действително говорим за прояви на идиотизъм.
        Засега, резултатът е /не/ утешителен - Неутешителен за тях и утешителен за мен - ще рече, моя милост, явно, обективно е оценил тяхно обективно отклонение.
        Жалко, на човек /фирма/ насила можеш да вземеш нещо но, да му дадеш е изключено...Дори, това да са пари.
        МНОГО пари. Прекрасно знаят, че провеждат идиотска политика, но, не желаят да я учовечат - явно, да си идиот сред тях е..."въпрос на чест". За жалост, идиотите слабо задържата пари а, ако случайно нещо вземат, да го удържат им струва непомерни усилия. Говорим за няколко милиарда, които могат, при разумен подход, да си осигурят за накой милион в рамките на месеци при това, изплащан по няколко бона на месец - вместо това, Великите предпочитат да харчат всеки месец за целта други милиони, без каквато и да било гаранция, че ще хванат и част от желаните милиарди. И, докато харчат като разпрани, си извиват ръцете и участват в глупави войни, от които губят още повече. За тях не ми е жал.
        Жал ми е за потребителите, които онези отвисоко и /отново, с многомилионни разходи/ се опитват да видиотят, наричайки това "инвестиции".
        И случаят със скапания телефон е бледа сянка в голямата мътна каша.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid
          А какво ще кажете за Globul?
          Първоначално изпратено от [url
          http://forum.investor.bg/viewtopic.php?t=11001&postdays=0&postorder=desc&st art=50[/url]]Ден след ден действителността сипе нов и нов матРиал .
          Сряда следобеда купих нов телефон от Глобул. В четвъртък беше тестовия му разговор. Леката изненада беше силната микрофония. Звъннах днес сутринта и се разбрахме да го занеса с всички аксесоари. Отивам там, виждат какъв е проблема, че наистина го има и т.н. Следва взимане на същия модел от друг магазин (от Шератон до М. Луиза, центъра на София, няма апарати). Там се пробва телефона уж няма проблем. След 20 мин пак говоря и пак микрофония. Обратно до тоя на Шератон и следва нова дискусия. Донесен е нов от офиса на Аптека. Там са го тествали. Решавам и сега да го тествам и отново микрофония
          През цялото време просто исках да си вземат бъгнатите телефони и да си взема друг модел ако е нужно и е по-скъп да доплатя. Да, ама не ! Докато има налични телефони от тоя модел (респективно тая скапана партида), то ще ти се смени с такъв. И то до днес или понеделник. После ако има проблем го вкарват в сервиз. Телефон на ЕДИН ден отива в сервиз. По-добре да си бях взел от заложна. Там поне знам, че ако има проблем сам си си виновен. А ти отиваш в офис на оператора ти и там директно ти дават скапан телефон, който ти не можеш да замениш. Или ако го смениш - то с друг цвят, не този който си искал и поради който малко или много си го взел. Просто ти сменят боклука с боклук. Но не и с друг читав модел.

          Поне момичето в офиса бе що-годе отзивчива макар и на нея накрая да й писна. 2 пъти се обади на регионалната си мениджърка, която в никакъв случай не позволяваше да се смени с друг модел. Понеделник чакам да се види дали го има от по-стара партида. Ако не пак явно ще трябва да опираме до КЗП. Скоро ги пуснах заради скапаните им клетки, сега и за телефони ще трябва...

          Коментар


          • А какво ще кажете за Globul?

            Коментар


            • МТЕЛ!!!!!
              Първоначално изпратено от Джуст А Традер
              Отвратителни са и в много други отношения!!!!
              Отивам да променя данните за фактурата от ЕТ към ЕООД,при един и същи МОЛ и ЕГН и познайте една сдухла какво ми казва:
              "Трябва да преподпишете договора за нови 2 години!!!"
              Отивам в другия офис - там - "за нова една година!!!"
              Защо? - защото това за нас е нов клиент!!!
              Айде,викам - давай,че кой знае в друг офис 'кво ще чуя......
              И още нещо!!!
              Питам какъв телефон ще ми предложат тогава,като за нов клиент с нов договор с отстъпка /прословутите промоции/ и ми казват - не може!!!
              Защо??? - защото сте СТАР КЛИЕНТ!!!!!
              ТОВА Е МТЕЛ!!!!!!!
              ================================================== =
              Нали се досещате от само себе си,че за промяната има и такса?!
              ================================================== =
              В момента са много агресивни в манипулацията - на всеки задават въпроса:"Имате ли домашен телефон?".....тук сме Ви подготвили оферта да запазите номера си към БТК и да плащате много по-малко с нашите Хоумбокс и Войсбокс......само трябва да посетите офис на БТК и да наредите прехвърляне към нас.....

              Коментар


              • "БъТКа" не мойте ги стигна !
                и тоз коментар е без препоръка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid
                  Дайте да посочваме, да се определим. Всеки да казва по една -
                  Почвам пръв:

                  Е.ОН - искат достъп за проверка на електромера-ОК, договаряте се кога - и не идва никой. При положение, че сте се договорили седмица предварително и в обекта цял ден дежури човек да ги пусне да проверят един електромер.
                  Е.ОН Bulgaria

                  Коментар


                  • Дайте да посочваме, да се определим. Всеки да казва по една -
                    Почвам пръв:

                    Е.ОН - искат достъп за проверка на електромера-ОК, договаряте се кога - и не идва никой. При положение, че сте се договорили седмица предварително и в обекта цял ден дежури човек да ги пусне да проверят един електромер.

                    Коментар


                    • Ами те всички са такива.....

                      Коментар


                      • Компании с идиотско поведение

                        Здравейте,
                        На битово ниво, идиотизмът е често срещан проблем но, добрата новина е, че от него страдат максимум неколцина роднини и съседи, често, изброими на пръстите максимум на двете ръце. Когато, обаче, се видиотяват компании с многомилионен бизнес, се разиграват трагедии:
                        Идиотизмът води до фалити;
                        Идиотизмът снижава пазарно присъствие;
                        Идиотизмът погубва авторитет, граден десетилетия;
                        Идиотизмът набутва бизнеса в задънена улица и пуска други играчи там, където доскоро са се вихрили ПАРИ.
                        Идиотизмът прави милионери...от милиардери и т.н. и т.н.
                        Започвайки темата, имам съвсем конкретни примери за споделяне но, нека не узурпирам властта от самото начало - Имате думата :-)
                        53
                        Повече от 5 компании
                        73.58%
                        39
                        От 3 до 4 компании
                        1.89%
                        1
                        1 или, максимум, 2 компании
                        0.00%
                        0
                        Лоши-да, но, чак идиотски няма
                        5.66%
                        3
                        Еднакво зле са всички
                        13.21%
                        7
                        Средна хубост
                        0.00%
                        0
                        Всички са супер
                        5.66%
                        3
                        Нямам мнение
                        0.00%
                        0
                      Working...
                      X