IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компании с идиотско поведение

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid
    И ето, драги форумци, нова новина от фронта на идиотизма:
    Милите ми Рийдърс-дайджест България пак ми писали, да онодя макя им, че съм бил по-по-най-лоялен, че пак , ама видите ли, ми натискали 90 бона в ръцете плюс още два тъпи бонуса, без да четат, скъпите супер идиоти, че ме бОли фафлата за тях, казано по тлф няколко пъти, писано в писмо на хартия-три пъти и още два-по Интернет. Сун Дзъ учи че, ако дадена акция търпи поражение /особено, ако това е систематично/, е време да се откажат и да пренасочат усилията си, идиоти батюви, сладки. Би трябвало да са прочели /изпратих им го на няколко пъти/, че разполагам с много по-практичен начин да си вадят парите - с милиони ежемесечно - и бях готов да им го продам само срещу така милите им стотина бона, но, види се, и аз трябва да се откажа - тези изключително успешно компрометират себе си, може да се окаже заразно ...
    Ха,ха,ха!!!Удри уйно!!!

    Коментар


    • Виж, обаче, ползата от умното действие!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid
        Тук не виждам идиотизъм - така трябва да се прави всичко, цивилизовано, просто и лесно.
        Идиотизма е в услугата и го пейстнах тук понеже стана въпрос.

        Коментар


        • Тук не виждам идиотизъм - така трябва да се прави всичко, цивилизовано, просто и лесно.

          Коментар


          • Здравейте, мили попарени! Аз съм една от малкото, които успяха да си прекратят договора само след едномесечна употеба на въпросното устройство. Стана необичайно лесно. След като виждам как ходите по мъките тука ча се изненадах. Просто написах една молба, в която уточних от какво точно не съм доволна. И това държа да отбележа, че не беше скоростта, защото в договора не е уточнено никъде каква трябва да е тя. Като причина посочих, че според договора би трабвало да мога да използвам едновременно и тел. и интернет, което не може да стане, понеже нямам 3G клетка или там както се казва. Когато съм в интернет намам тел., та даже и компютърът ми трябва да е изключен, за да имам телефон. И при тези обстоятелства М-тел са нарушили т. 3.2 от договора. Уточнявам, че договора ми се прекратява без да заплатя нито стотинка като неустойка.
            Желая на всички ви успех и се надявам да съм помогнала!

            Коментар


            • И ето, драги форумци, нова новина от фронта на идиотизма:
              Милите ми Рийдърс-дайджест България пак ми писали, да онодя макя им, че съм бил по-по-най-лоялен, че пак , ама видите ли, ми натискали 90 бона в ръцете плюс още два тъпи бонуса, без да четат, скъпите супер идиоти, че ме бОли фафлата за тях, казано по тлф няколко пъти, писано в писмо на хартия-три пъти и още два-по Интернет. Сун Дзъ учи че, ако дадена акция търпи поражение /особено, ако това е систематично/, е време да се откажат и да пренасочат усилията си, идиоти батюви, сладки. Би трябвало да са прочели /изпратих им го на няколко пъти/, че разполагам с много по-практичен начин да си вадят парите - с милиони ежемесечно - и бях готов да им го продам само срещу така милите им стотина бона, но, види се, и аз трябва да се откажа - тези изключително успешно компрометират себе си, може да се окаже заразно ...

              Коментар


              • Недейте така, че при вчерашната ми проба стигнах 11,98 MB/s...Но, извън България рядко минава 9, нормално държи около 4 МВ/s. Не това е идиотското, обаче. Ред иде за отношението към собствените си ресурси и активи - тези, които им правят парите. Ей там такива големи мастодонти блясват с цялата си "хубост".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от margen
                  Да дам още един глас за БТК. Мой близък си сключва договор за 12 Мбит. Никакъв проблем - в това са много бързи и организирани. Вече няколко месеца, максималното което получава поради лошо трасе е ~460 Кбит (60 КБ) или около 25 пъти по бавен нет.
                  Ами това е максималната скорост, която обещават ДА НЕ НАДМИНАВАТ. И аз съм така. Е не е чак толкова бавен, ама с нищо не превъзхожда този от кабеларката.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Да дам още един глас за БТК. Мой близък си сключва договор за 12 Мбит. Никакъв проблем - в това са много бързи и организирани. Вече няколко месеца, максималното което получава поради лошо трасе е ~460 Кбит (60 КБ) или около 25 пъти по бавен нет.
                    Мненията ми не са препоръка за търговия.

                    Коментар


                    • Тая зарибявка при мен работи. Е, все някак.

                      Коментар


                      • Зарибявката на жижацом за ADSL на 12 мбс - първо проверете дали е достъпна във вашия квартал.

                        Коментар


                        • отивам аз във ФИБ преди време, тогава ми превеждаха парите там. Отивам и искам да направя международен превод. Естествено избирам клона който ми е най близо. Отивам там и казвам - здравейте имам сметка(физическо лице) при вас и искам да направя международен превод. Едни симпатичн "каки" ми обясниха как нямало начин да го направя щото съм си извадил картата от друг клон и видите ли там трябва да отида. "Е добре ако отида на банкомата изтеглям си парите и го правя превода от тук?!" - не, не можете трябва да отидете там... Тия глупаци вместо да ми вземат парите по най бързия начин не само ме бавят ами дори ме карат да ходя на майната си .... Тия компютри за какво са бе! Ако трябва нова сметка ще ми направят! Но на някои господ дал тяло ама не и акъл..... Казах им в лицето че ще си сменя банката и така и направих, не че тая с която работя сега са много по добре ама... нали тук трябваше да плюем по глупаци... Отидах в Другата банка с която работя казаха какво трябва да направя, да наложи се да изчакам 24 часа но си свърших работа служителите бяха учтиви мили и гледаха да намерят начин да ми свършат работа ... но като че ли зависи твърде много от служителите.
                          за да останат хора в България

                          Коментар


                          • глобул - ултра неприятни

                            Коментар


                            • абе не е като да няма:

                              http://money.ibox.bg/news/id_2077057649

                              Коментар


                              • "Работя в"="продавам труда си на...срещу.."$/лв.."
                                Другичко си е да кажеш
                                "-Компанията,която работи за МЕН, Таксун Корп." или нещо такова - то и аз, тогава, съм Гооолям инвеститор, щом инвестирам главно и предимно в себе си, нъл тей? ;-)

                                Коментар

                                Working...
                                X