Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Това е булиш сценария ми за Софикс .Неутралния е консолидация в граници между 3 и 4 .Мечия е ясно

Коментар

• жжжжжж
      http://ibg.bg/id-157/
      http://www.investor.bg/users/terms/

Коментар

• В моята посока е

Коментар

• Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

Е, да- бетон е фундаментът, но не е толкова бетон, колкото при БРЕФ.
          То там, май, е САМО бетон
          И, понаже, поназнайвам нещо за стомано-бетоните, ще сменя малко при 1 Атера за 2 Бреф .
          Няма да е много далеко във времето, предполагам
          Хубави почивните дни!
          Много хубав лаф, хареса ми - мога да вържа бас с теб, че такова съотношение няма да видиш никога. Реално единственият шанс нещо такова да се случи, е в близките 6 месеца яхтата да обяви, че ликвидира Атера, а Бреф не отдадат нищо за периода. Но всички знаем, че докато второто е с някакъв минимален шанс да се случи, то ликвидация тук е в сферата на хипофантастиката. Успехи тук и дано останше доволен
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Старите евреи са казали "trend is up until is not"

https://invst.ly/w2ekz

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

факт, фундаментът си е бетон. И кинтите, дето цоца яхтата всяка година (половината от реалната печалба), също са бетон Хубав уикенд от мен - зачезвам да отделя малко време и на семейството си
              Е, да- бетон е фундаментът, но не е толкова бетон, колкото при БРЕФ.
              То там, май, е САМО бетон
              И, понаже, поназнайвам нещо за стомано-бетоните, ще сменя малко при 1 Атера за 2 Бреф .
              Няма да е много далеко във времето, предполагам
              Хубави почивните дни!

Коментар

Съвсем нормална игра със съвсем прилични обеми.
                Някой решава да преструктурира портфейл и излиза, доста други са очаквали тази корекция и влизат.
                Фундаменът си остава..
                Интересното е ,че над 50 000-60 000 акции бяха продадени тези няколко дни от очевидно 1 акционер ,повечето даже и директен маркет селл което говори за слаб играч,и цената почти не мръдна ,като от върха е само -5% .

Очевидно купувачи има, и то доста.И всеки продавач бива бързо абсорбиран

Не знам ако някъде другаде на БФБ се продадат 50 000-60 000 акции колко би срутило това цената.

Коментар

Тоя карък Грую продаде и акцията тръгна надолу. Дейва и каръка, дейва.
                  Ти самият написа ,че си излезнал след дивидент на малка загуба. След дивидент датата, цената бе около 2.40 !

Как така хем акцията "тръгна надолу" ,но същевременно пък и направи рали от +15% след грешното ти излизане ??? е това не мога да разбера

Коментар

Някой решава да преструктурира портфейл и излиза, доста други са очаквали тази корекция и влизат.
                    Фундаменът си остава..
                    факт, фундаментът си е бетон. И кинтите, дето цоца яхтата всяка година (половината от реалната печалба), също са бетон Хубав уикенд от мен - зачезвам да отделя малко време и на семейството си
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

Тук обаче се чака дивидент (огромен), земята си расте яко, инфлация на суровините, яхтата крепи и пада - странно?
                      Кое по-точно пада,че не се вижда ???

От началото на годината цената е +44% + 0.10ст дивидент

Кое по-точно пада? и къде ?

Коментар

Тоя карък Грую продаде и акцията тръгна надолу. Дейва и каръка, дейва. Но наистина интересно защо акцията тръгна надолу - фундаментът го има, яхтата подкрепя, доколкото може, не е някаква супер голяма сделка (или пък е, знам ли), земята си е земя, чака си огоромен дивидент (или пък вече не се чака). Интересно ми е? А може и да е просто флуктуация - някой си решил да излиза ламерската?
                        Фундаменът си остава..

Коментар

• Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Ма то и брефчето пада
                          мани го брефчето, там е ясно - няма никакви сделки, огромен спред, зорлиите пускат евтинко, а останалите стискаме. Отделно пазарът на недвижии офис имот е в застой, а те не са обявявали сделка за наем от безкрайно много време, нямат си яхта, която да регулира цената - кво искаш да се случи? Тук обаче се чака дивидент (огромен), земята си расте яко, инфлация на суровините, яхтата крепи и пада - странно?

Коментар

• Ма то и брефчето пада

Коментар

• Тоя карък Грую продаде и акцията тръгна надолу. Дейва и каръка, дейва. Но наистина интересно защо акцията тръгна надолу - фундаментът го има, яхтата подкрепя, доколкото може, не е някаква супер голяма сделка (или пък е, знам ли), земята си е земя, чака си огоромен дивидент (или пък вече не се чака). Интересно ми е? А може и да е просто флуктуация - някой си решил да излиза ламерската?

Коментар

Ако смяташ само отдадените,
                                Умножението е по 2000
                                Не е ли много по 2000?

Коментар

Working...
                                X