IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    кадафи, пусни една бомба бе човек
    Словесна!
    NO SIGNATURE FOUND

    Коментар


    • кадафи, пусни една бомба бе човек

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        на 4н дакса изигра номера с пресечения траиъгълник ей тия мизерни номера от книгите най ги обичам
        И на мен ми се иска, но точно в момента късите все още не са за пипане.

        Следим събитията внимателно и ...

        Трябва да се внимава и за подвеждащи сигнали. Ще видим.

        Поздрави!
        NO SIGNATURE FOUND

        Коментар


        • на 4н дакса изигра номера с пресечения траиъгълник ей тия мизерни номера от книгите най ги обичам

          Коментар


          • дакс 8459

            Коментар


            • башааааааааааааааааааааррррррррррр

              надоле 15183 на първо време

              Коментар


              • Зона 8 550

                силен резистънс. Пробие ли 8600 - 620 е в играта, като 8550
                ще се превърне в съпорт зона и ключово ниво.

                Поздрави!
                Last edited by Anyone; 12.09.2013, 10:05.
                NO SIGNATURE FOUND

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                  Дали DAX-a ще пробие днес 8,500 най-накрая?
                  ДаМ!

                  NO SIGNATURE FOUND

                  Коментар


                  • Дали DAX-a ще пробие днес 8,500 най-накрая?
                    До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                    Коментар


                    • хайде до утре и от мен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение
                        Тоест не базираш анализа си на нещо конкретно, а само на слухове?
                        следиш ли стриктно новините и анализите по компанията значи си аут от пазара.

                        Коментар


                        • Тоест не базираш анализа си на нещо конкретно, а само на слухове?

                          Господа, Ню Йорк затвори. Желая Ви лека вечер. Аз лягам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение
                            Стигнахме месечната съпротива. Да видим какво ще стане.

                            Пантера, по какви характеристики избираш акциите, които да купиш?
                            сложно е.и аз не мога ти се аргументирам но в всички случаи съм на контра на общественото мнение което се гради в обществото умишлено.да си чул някаде някои да споменава за фейсбук че катери като луд.няма и да чуеш скоро.но като дойде време да те набутат виж ко стана със златото--------кога чу че се печелило адски много от златото по бтв примерно-кога беше почти 1900.а кога растеше всичко тишина.сега е същия момент с тишината.при индексите е по лесно.кога ти кажат че предстои нещо ужасно настройвай се за покупки-----кога ти кажат че ще решават за лошото какво да го правят до някакъв интервал време значи за това време ще има много яко бикове.пример ------гърция кога я мислеха дали да и помагат и мислиха я за две три седмици индексите скочиха с 10-15%.сега е същия момент със сирия.

                            Коментар


                            • Последни дни на радост на бичетата.

                              Коментар


                              • Стигнахме месечната съпротива. Да видим какво ще стане.

                                Пантера, по какви характеристики избираш акциите, които да купиш?

                                Коментар

                                Working...
                                X