IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Ти на индивид дето го вади а два пръста на секундата и пика на двора ли обясняваш за септични ями? Я го питай че скоро отказах един парцел в Панчарево именно заради този факт. Шегаджия, да му дадат да живурка срещу 600€ метъра готова къща с двор и да кряка че 2000 е скъпо, що? Щот той има 600.
    личи че разбираш от ваденето
    с два пръста
    на колко пациента го извади
    тази нощна
    лъжедофтурче

    Коментар


    • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
      Добре де, защо ми се трият мненията от модераторите, като са по темата, дето обяснявам на потребителя Orthodox, че не разбира, защо септичната яма , не е просто копаене, а и зидане със суха зидария!?!?
      Ти на индивид дето го вади а два пръста на секундата и пика на двора ли обясняваш за септични ями? Я го питай че скоро отказах един парцел в Панчарево именно заради този факт. Шегаджия, да му дадат да живурка срещу 600€ метъра готова къща с двор и да кряка че 2000 е скъпо, що? Щот той има 600.
      Last edited by bulgarian lev; 03.03.2021, 00:00.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
        Честит празник , имотни и безимотни !
        [ATTACH=CONFIG]n3725698[/ATTACH]
        Е, това с unbelievable panorama view на 1200€ квадрата и сваля средната софийска цена до приемливи нива. Това е таргета на калъчите. Може и да дочакат промо на 1500.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Тук не става въпрос дали ми харесва или не,Хората просто нямат канализация.По нашите села също масово няма канал.Но в днешно време има достатъчно добри решения на въпроса.Когато говоря за външна тоалетна аз не говоря за нужник от 19 век а за съвременна тоалетна извън къщата което не означава че няма и вътрешна.
          Обясни това бате Пешо на непросветените като Леля и Ортодокс, , ще им премине живота в злоба и завист, без да са разбрали предимствата на тези тоалетни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
            https://www.cbsnews.com/news/declini...ations-crisis/

            САЩ - 7.2% по малко деца от година по-рано. След пандемията основните причини дългосрочно - цени на образование и цени на имоти. За българия скоро ще видим същата статистика, тука малко по-късно ни удари. Честито на всички брокита.
            Спокойно , ще дойде и нашия ден , когато аз и ти ще може да си позволим да купим, 2029-та година. Аз мога да чакам този момент, ТИ?

            Коментар


            • Добре де, защо ми се трият мненията от модераторите, като са по темата, дето обяснявам на потребителя Orthodox, че не разбира, защо септичната яма , не е просто копаене, а и зидане със суха зидария!?!?

              Коментар


              • https://www.cbsnews.com/news/declini...ations-crisis/

                САЩ - 7.2% по малко деца от година по-рано. След пандемията основните причини дългосрочно - цени на образование и цени на имоти. За българия скоро ще видим същата статистика, тука малко по-късно ни удари. Честито на всички брокита.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                  Това на Бате Пешо няма да му хареса.....и аз имам външен кенеф, ама е на три метра от реката, познайте дали съм построил септична яма.
                  Тук не става въпрос дали ми харесва или не,Хората просто нямат канализация.По нашите села също масово няма канал.Но в днешно време има достатъчно добри решения на въпроса.Когато говоря за външна тоалетна аз не говоря за нужник от 19 век а за съвременна тоалетна извън къщата което не означава че няма и вътрешна.
                  Last edited by RUBLA; 02.03.2021, 21:57. Причина: Спазвайте добрия тон!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    Тези духовни глупости произхождат от времената преди хиляди години когато са се надявали че някой бог ги гледа или че има кой знае каква висша цел в живота.

                    Хиляди години? В библията май става въпрос за 6 хиляди всичко на всичко. Барабар с динозаврите.

                    А за бога е индивидуално. Пешето е под наблюдение и във външната тоалетна. Аз ако трябваше да избирам бих избрал някой като Зевс, че много ме кефи с мълниите, а сигурно е имал и лазери. Педалът дето все обръща другата буза ме кефи забележимо по-малко, независимо от алкохолните му чудеса.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                      Здравейте колеги
                      Понеже доста се вълнувате , по принцип , а днес не коментирате , явно сте пропуснали новината
                      https://www.actualno.com/curious/vyv...s_1565237.html

                      Сега в Русия, скоро и у нас
                      Това на Бате Пешо няма да му хареса.....и аз имам външен кенеф, ама е на три метра от реката, познайте дали съм построил септична яма.

                      Коментар


                      • Възхитителна картинка - в тема за недвижими имоти в инвестиционен форум, едни мъже обясняват на други мъже как ако нямат деца до еди-каква-си-възраст са загубили в житейската игра и няма смисъл да купуват каквото и да е.

                        Уж само жените се обиждаха на "ялова", "бездетна" и "... ама поне имам деца!".

                        Все пак Джордж Клуни стана за първи път баща на 56, Лео Ди Каприо още няма деца, но пък Хасан от "Столипиново" има 7. На чие място бихте били, пичове?

                        Ние сме мъже. Ако сме здрави и ни става пишката, можем и на 50. И нагоре. Другите лозунги вървят повече за форума "Бг-мамма".

                        Деца се правят лесно, сватба се вдигна лесно ...
                        ... ама на колко хора им се иска никога нито да се бяха женили, нито да се бяха размножавали ...

                        Коментар


                        • https://blitz.bg/ikonomika/imotite-v...ews802999.html

                          За 20г. -140%

                          Коментар


                          • Здравейте колеги
                            Понеже доста се вълнувате , по принцип , а днес не коментирате , явно сте пропуснали новината
                            https://www.actualno.com/curious/vyv...s_1565237.html

                            Сега в Русия, скоро и у нас

                            Коментар


                            • Моля придържайте се към темата!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                                Дори консуматорите като спряха да потребяват с паника се хвърлиха да спасяват потреблението. Такава е икономиката. Ако не се потребява започва безработицата и бунтовете по улиците. Що се отнася до духовното - това е най-капиталистическия феномен който сме виждали някога. Всичко духовно е за продажба и се експлоатира докрай. Включително инстинктите за деца, дом, религията, изкуство, грехове. Не си мисли че си над тея работи. Нагли брокери са се вкопчили в съплай чейна навсякъде да експлоатират инстинктите ти. Рекламата на ДСК с Жорко ако се замислиш е възможно на наглата експлоатация, но ето че е намерила място в национален ефир.
                                инстинктите не са духовно, приучените такива от обучение и постоянно облъчване още повече. ДУХА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЕКСПЛОАТИРА. Затова е недолюбван
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X