Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на "панелка" - струва ли си?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Като младеж съм спал в доста панелки и няма нищо общо с тухлен апарт. Дали вода в баня, дали казанчето, дали някоя комшийка отгоре или отстрани щъка, все се чува в панелката. Повярвайте ми - живял съм все в тухла и има огромна разлика. Сега в новите строителства има малко повече проблеми, защото слагат някои фибран на подът, уж за изолация, но това увеличава чуваемостта доста. И ако някъде стените са 1/2 тухла с гипс също.

Коментар

• Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение

Абсолютно подкрепям. Особено, че няма сравнение между тухла и панелка спрямо изолираността на шум.
      Пълна заблуда ама пълна да не кажа лъжа и в тухлата е същото като в панела чува се всичко

Коментар

• Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

+1 към мнението. Купувам само тухла, ново строителство с % идеална част от земята.

Това последното е супер важно! Иначе нямаш нищо.
        Абсолютно подкрепям. Особено, че няма сравнение между тухла и панелка спрямо изолираността на шум.

Коментар

• Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

ако може да обясниш, за какво точно ти е 1/100 част от примерно 300 квадрата?
          Ако може да построиш 100 имота върху 300м2-шапка ти свалям.
          Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

Идеята е, ако не дай си Боже падне блока, ще се кооперират да си построят нов върху земята. Само, че, аз след като изкъртих просто един комин в моя панеляк, установих, че е по-як от мавзолея.......та в тази връзка има още десетки години, разни вещери да бутат панелките
            лордче, те като протече покрива не могат да се разберат и да съберат 5к лв.
            кога 100 човека ще се разберат всеки да даде / па и да ги има / по 100к лв?!
            ни -ко -га.
            това си остава мит номер едно при имотиту.

Коментар

Идеята е, ако не дай си Боже падне блока, ще се кооперират да си построят нов върху земята. Само, че, аз след като изкъртих просто един комин в моя панеляк, установих, че е по-як от мавзолея.......та в тази връзка има още десетки години, разни вещери да бутат панелките

Коментар

• Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

+1 към мнението. Купувам само тухла, ново строителство с % идеална част от земята.

Коментар

• Мани ти тая работа - само ливада+къща. Другото хич да не те топли - земя 20 квадрата за 100к евро?

Коментар

• Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
                    Аз не бих си давал парите сега за панелка, пък били те и по-малко.

Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

Коментар

• Панелките са най-грозното творение на комунизма, за съжаление останало и в днешно време. Колкото по-бързо се махнат, толкова по-добре. Аз не бих си давал парите сега за панелка, пък били те и по-малко.

Коментар

мъхъ а панелата е строена от извънземна цивилизация.
                        Не панелата а новото е строено от извънземни

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

Да не се окажете двама трима.Тухлата с нищо не превъзхожда панела а новото е по некачествено от панелките.Новото е пълен боклук пълен строено от роми и изманици из папури и блата
                          мъхъ а панелата е строена от извънземна цивилизация.

Коментар

• Първоначално изпратено от chimney Разгледай мнение

Всички, които се припознават в коментара ми.
                            Да не се окажете двама трима.Тухлата с нищо не превъзхожда панела а новото е по некачествено от панелките.Новото е пълен боклук пълен строено от роми и изманици из папури и блата
                            Last edited by Andi11; 08.05.2020, 14:51.

Коментар

• За Варна единствено в районите - ВИНС, Чаталджа, Нептун.

Коментар

• Аз мисля, че за София такава покупка си струва, при следните условия:

1) да е строена след 1985 г.

2) с хубава локация

3) да не е първи и последен етаж, да не е гарсионера или едностаен

4) да си я реновирате по съвременните критерии

5) да оправите общите части на етажа

И накрая, те са с хубави разпределения и печелите много жилищна площ и място за паркиране пред блока.

Коментар

Working...
                                X