IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не съм фен на Тръмп,но преди няколко часа във фейса ми пратиха линк,че именно Доналд е многократно повече споменаван от останалите кандидат-президенти, от оная с тумор в мозъка и Джеба от Флорида...Тази преднина разбира се,не пасва никак на клана "Ротшилд",така че за останалото се сещайте сами!
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Камъков - има нещо вярно - и аз се боя за Доналдът.


      Кислородов, въздухар на въздухарите: върви при Любо Пенев, той ще ти даде съвет какво да правиш.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение

        Така, че дали Тръмп или който ще да е президент, ако не слуша лихварите...!
        То, така де - но в случая "лихварите" може би имат нещо по-специялно впредвид с човека начело.

        Коментар


        • Не ви ли прави впечатление, как скромно макар и рядко, се говори за президентът на ЕС?
          Тази тема се "изпуска" като тенджера под налягане, да не разбере европеецът че местните "президенти" на така все още водещите се като държави територии, са част от една администрация, която пък обслужва интересите на американската администрация, която пък обслужва интересите на лихварската "организация".........

          И на нашите избори, ние не избираме наши политици, а хора, говорящи български, да обслужват американската колония с наименование България.

          Така, че дали Тръмп или който ще да е президент, ако не слуша лихварите, или сърдечен удар в овалния кабинет или някой "луд" ще го застреля при обиколката му в Далас да речем!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Долу Обонго - да живее Доналдът !!!!
            Е, ако обонго е навит, Доналдът може да го остави в Белият дом - като хигиенист или градинар - ще му намери нещо там.
            И още един ама напълно безплатен съвет, след 23 000 поста вземи та си смени снимката, !!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Долу Обонго - да живее Доналдът !!!!
              Е, ако обонго е навит, Доналдът може да го остави в Белият дом - като хигиенист или градинар - ще му намери нещо там.
              Долу...., Да живеее.... ЪТ ...... слез на земята бе ..... смотаниЯТ

              Коментар


              • Долу Обонго - да живее Доналдът !!!!
                Е, ако обонго е навит, Доналдът може да го остави в Белият дом - като хигиенист или градинар - ще му намери нещо там.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Трудно ми е да повярвам, че шансовеите на Тръмп да разбие монопола са твърде малки...дори и да е Тръмп и да му желая успех.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Тръмп вече е лидер !!!

                    ВЕЛИКИЯТ ПРЕДПРИЕМАЧ ВЕЧЕ ОГЛАВЯВА СОЦИОЛОГИЧЕСКИТЕ ПРОУЧВАНИЯ - А РАЗНИ "ФИНАНСОВИ АНАЛИЗАТОРИ" СА ГО СМЯТАЛИ ЗА... АУТСАЙДЕР ?!?!?

                    http://www.dnes.bg/usa/2015/09/03/po...v-sasht.275409


                    Както казах и под статията: самите думи "Доналд Тръмп" и "аутсайдер" са логически несъвместими, а анализаторченцата, дето са го смятали за - да пъхнат дипломите си в собствените си ануси. Впрочем те заслужават благодарност - защото вероятно са подвели и бушови и клинтънови, които твърде късно осъзнават колко са жалки техните издънки пред великият мъж.
                    Чакам да почнат телевизионните диспути - не съм ного на "ти" с английският, но ще опитам да ги гледам - просто искам да видя как Доналдът попилява жалката Клинтънова и дебилният Храстов.
                    От всички най-симпатиен е мамунчото обонго Жалко че е финитос
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Цяла седмица мина, а няма нови мнения и новини в тази тема!
                      Излагате се, колеги!

                      Коментар


                      • Тръмп вече е лидер !!!

                        ВЕЛИКИЯТ ПРЕДПРИЕМАЧ ВЕЧЕ ОГЛАВЯВА СОЦИОЛОГИЧЕСКИТЕ ПРОУЧВАНИЯ - А РАЗНИ "ФИНАНСОВИ АНАЛИЗАТОРИ" СА ГО СМЯТАЛИ ЗА... АУТСАЙДЕР ?!?!?

                        http://www.dnes.bg/usa/2015/09/03/po...v-sasht.275409


                        Както казах и под статията: самите думи "Доналд Тръмп" и "аутсайдер" са логически несъвместими, а анализаторченцата, дето са го смятали за - да пъхнат дипломите си в собствените си ануси. Впрочем те заслужават благодарност - защото вероятно са подвели и бушови и клинтънови, които твърде късно осъзнават колко са жалки техните издънки пред великият мъж.
                        Чакам да почнат телевизионните диспути - не съм ного на "ти" с английският, но ще опитам да ги гледам - просто искам да видя как Доналдът попилява жалката Клинтънова и дебилният Храстов.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Както са я подкарали американците ще си изберат накрая чернокож, гей, който ходи препасан с 2 пистолета. Ако се сещате за някой, който отговаря на това описание дайте да залагаме

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            А не ти ли се струва, че е по-вероятно точно ти да си вътре с двата крака в паралелния, щото мене например пиндостанските глупости някак не ме вълнуват като така както се вълнува "зрителя", "шоумена", "плебса", "разбирача вън от плебса", "говорилнята на форума" или т.н. !?
                            Не.
                            - Но, обещавам да си помисля и да ми се стори
                            Last edited by Pyramid; 31.08.2015, 14:20.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Грешиш: Народът търси СМИСЪЛ. Малко хляб и много зрелища разсейват глупаците и затрудняват плебса да нарита патрициите. ТОВА е нужно на патрициите. А темата е интересна, т.к. дава представа за дългосрочните тенденции и разпределението на активностите ПО КОНТИНЕНТИ. Важно е, как да не е важно.
                              ...Освен, ако не живееш в паралелен свят. Там нещата са ... абе все тая как са, ако не се пресичат.
                              А не ти ли се струва, че е по-вероятно точно ти да си вътре с двата крака в паралелния, щото мене например пиндостанските глупости някак не ме вълнуват като така както се вълнува "зрителя", "шоумена", "плебса", "разбирача вън от плебса", "говорилнята на форума" или т.н. !?
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                Всъшнос, президен на САШ ща е певецът Кание Уест (и такъф имало) !!!
                                Аха. като най-независим. Т.е., от него най-малко зависи каквото и да е.

                                Коментар

                                Working...
                                X