IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всъшнос, президен на САШ ща е певецът Кание Уест (и такъф имало) !!!
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      че защо и тема сте отворили тогава, толкова ли нямаше по-актуални въпроси
      Да минават по-бързо пиндостанксите избори, и да не се занимаваме с такива глупости. На народа разбира се са нужни хляб и зрелища
      Грешиш: Народът търси СМИСЪЛ. Малко хляб и много зрелища разсейват глупаците и затрудняват плебса да нарита патрициите. ТОВА е нужно на патрициите. А темата е интересна, т.к. дава представа за дългосрочните тенденции и разпределението на активностите ПО КОНТИНЕНТИ. Важно е, как да не е важно.
      ...Освен, ако не живееш в паралелен свят. Там нещата са ... абе все тая как са, ако не се пресичат.

      Коментар


      • че защо и тема сте отворили тогава, толкова ли нямаше по-актуални въпроси
        Да минават по-бързо пиндостанксите избори, и да не се занимаваме с такива глупости. На народа разбира се са нужни хляб и зрелища
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Какво ви грее, кой ще е следващия пиндостански артист ?! (ако ползваме терминологията на форекс-мастъра)
          ми нишо не ни грее

          Коментар


          • Какво ви грее, кой ще е следващия пиндостански артист ?! (ако ползваме терминологията на форекс-мастъра)
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Ето, неколцина тук споделихме, защо предпочитаме Доналд Тръмп за американски президент. Непонятно, какво иска модераторът, че и "предупреждава". В качеството си на гражданин, питам: А твоето мнение по темата, Amsterdamm, какво е? Хилари или Доналд?
              Доналд 100% , независимо дали се харесва на някого ! Даже повече , ако не се харесва !
              Last edited by ing5roff; 30.08.2015, 16:08.

              Коментар


              • Ето, неколцина тук споделихме, защо предпочитаме Доналд Тръмп за американски президент. Непонятно, какво иска модераторът, че и "предупреждава". В качеството си на гражданин, питам: А твоето мнение по темата, Amsterdamm, какво е? Хилари или Доналд?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Ти очевидно не виждаш по-далеч от собствената си цифка.


                  Кой ще бъде президент на САЩ е от огромно значение за целият свят.
                  много са ми странни такива като теб, безименни мишчици които си подлагат дирника на някой, който и идея си няма за тях, нито го интересуват. но ТЕ решават да правят пропаганда за него...
                  сериозно братле ти от кое населено място си?

                  Коментар


                  • И още нещо - когато Доналдът построи могъщ и прекрасен небостъргач някъде, той би искал целият район и дори град да бъде налазен и от други големи предприемачи, които да построят около неговият могъщ и прекрасен небостъргач и други красиви сгради... а не да бъде налазен от хъхреци, талибани и паплач, които да оградят небостъргачът му с катуни, бидонвили и престъпност.


                    Предлагам ако все пак манипулират изборите в САЩ и не го турят президент, да го купим (ние, европеанците) и да го турим президент туканка - на мястото на онова талибанолюбиво продажно животно: юнкер.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                      Я не ми се прави на интересен!!!Какво балансираш!!!Или по български,горе-долу!!!
                      Че ти какво разбираш, на теб да се правя? За мен трябва да се молят всички шистаци, а бат' Дончо няма нищо общо. НО!
                      - Но, не възразявам, да се помоли и той, налЭ. Моли се и ти. А - дано се случи таз година срещата на форума с мое участие - може и да почерпиш. Приветстват се, също така, жертвоприношения, дарове богати и т.н. Нема да се заяждаме, налэ, мойто добър Мас'а.
                      Относно, както Импи се изрази, емблематичността Доналдова, може да не съм убеден. Обаче, война, валутни кризи и леш удрят по нетната му и относителна печалба. Ей това не се връзва с подчинението му на паразитни структури и е шанс за УСА-то.

                      Коментар


                      • Така е, Пирамидов. Доналдът е станал емблема и символ в световен мащаб, строейки ного от най-най-най-красивите и могъщи сгради... ама не съм го чул да саботира строежите на конкурентите си или да им взривява небостъргачите.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Пука ми не от любов към тях, а от резултата от действията с едната и с другата политически линии, които очерта много ясно Императорът. Не ми допада разрушението, от което, първи и измежду най "печелившите" сме ние. Щото нашите са чиста проба подлоги, а на янките не им пука. Не ме притеснява величието на УСА, ако не ми вреди. И не ме топли величие на Русия, ако ми вреди. Досега, по-видими за мен са щетите от американската политика и се надявам, ако им дойде по-кадърен лидер, да ни вредят по-малко. Не, че ще ни заобича той, не. Ама да се заеме с градеж, не толкова с грабеж. И да вземе, да ни позабрави за известно време.
                          Дали ще ме чуе някой, е въпрос трети, четвърти и без особено значение. Просто, споделям.
                          Я не ми се прави на интересен!!!Какво балансираш!!!Или по български,горе-долу!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                            Ти пък кво са абиш за УСА!!!Нито ти пука,нито пък някой ще те чуе!!!
                            Пука ми не от любов към тях, а от резултата от действията с едната и с другата политически линии, които очерта много ясно Императорът. Не ми допада разрушението, от което, първи и измежду най "печелившите" сме ние. Щото нашите са чиста проба подлоги, а на янките не им пука. Не ме притеснява величието на УСА, ако не ми вреди. И не ме топли величие на Русия, ако ми вреди. Досега, по-видими за мен са щетите от американската политика и се надявам, ако им дойде по-кадърен лидер, да ни вредят по-малко. Не, че ще ни заобича той, не. Ама да се заеме с градеж, не толкова с грабеж. И да вземе, да ни позабрави за известно време.
                            Дали ще ме чуе някой, е въпрос трети, четвърти и без особено значение. Просто, споделям.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Дори и "само" със санкции, може да се влияе на политиката на останалия свят. Въпросът, който един СЪСТОЯТЕЛЕН /не като пари, а като съответствие качествата на длъжността/ Президент е: А какво, в крайна сметка, НИ ДАВАТ и какво ни вземат едни подобни санкции. Ако повече вземат, ако поставят под риск повече, отколкото освобождават от риск...Обонго НЕ СЕ справя. Като гледам изявите на Хилари Клинтън, тя е готова кукла на конци за сили, които не са особено загрижени за благосъстоянието на същите тези УСА.
                              ...За какво им е да избират такива, дето ако са спечелили нещо, е било от/под масата, а ако губят, биха губили основно чужди пари? Ами така най-лесно се закопава една държава.
                              Та, ако Дончо, от бизнес, печели най-яко в УСА, а от сътресения, пак би изгубил ОСНОВНО СВОИ пари, има много повече и здрав мотив да ПРАВИ ВЕЛИКИ УСА, а не да създава видимост за това, натискайки останалите. ТАЗИ е причината, да се надявам на него.

                              Доналдът иска САЩ да са световен лидер, като стават ПО-СИЛНИ от своите икономически опоненти. Обонго и всевъзможните обонговци (т.е. всички останали кандидати) искат да запазят лидерството на САЩ, като нанасят щети на всички останали, надявайки се, че самите те при това ще понесат по-малки щети и поражения.

                              Разликата е, че ако се действа по първия начин (Доналдовият), всички сериозни опоненти в съперничеството си стават по-силни и проспериращи, а по вторият начин (Обонговият) всички понасят загуби. Ето защо шебекът, клинтънова и останалите са опасни за америка и света, а Тръмп е достоен за световен лидер в името на общият просперитет.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                Дори и "само" със санкции, може да се влияе на политиката на останалия свят. Въпросът, който един СЪСТОЯТЕЛЕН /не като пари, а като съответствие качествата на длъжността/ Президент е: А какво, в крайна сметка, НИ ДАВАТ и какво ни вземат едни подобни санкции. Ако повече вземат, ако поставят под риск повече, отколкото освобождават от риск...Обонго НЕ СЕ справя. Като гледам изявите на Хилари Клинтън, тя е готова кукла на конци за сили, които не са особено загрижени за благосъстоянието на същите тези УСА.
                                ...За какво им е да избират такива, дето ако са спечелили нещо, е било от/под масата, а ако губят, биха губили основно чужди пари? Ами така най-лесно се закопава една държава.
                                Та, ако Дончо, от бизнес, печели най-яко в УСА, а от сътресения, пак би изгубил ОСНОВНО СВОИ пари, има много повече и здрав мотив да ПРАВИ ВЕЛИКИ УСА, а не да създава видимост за това, натискайки останалите. ТАЗИ е причината, да се надявам на него.
                                Ти пък кво са абиш за УСА!!!Нито ти пука,нито пък някой ще те чуе!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X