IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След този репортаж и аз съм вече фен на Тръмп

    https://www.youtube.com/watch?v=2FPrJxTvgdQ

    Коментар


    • Trump: Mid East Could Be Safer With Hussein, Gaddafi, Stronger Assad

      The Middle East would have been a more stable and safer place if Saddam Hussein and Muammar Gaddafi remained in power in Iraq and Libya while Bashar Assad was stronger in Syria, US presidential candidate Donald Trump said Sunday.

      http://sputniknews.com/us/20151004/1...raq-Libya.html


      Ей го на Импето човека, той е!!
      Тоя клоуна верно ше вземе да стане първи в Империята

      Коментар


      • Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dozen Rezen Разгледай мнение
          Донаялди. Едно уточнение.
          Честит първи пост , драги
          добре дошъл никЪТ

          Коментар


          • Донаялди. Едно уточнение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              В това никога не се съмнявай ама никога
              - Че има, има. Но, вече се чудя, дали няма Баба Бог. И що пък да е стар/а? Съдейки по това, кои са ... по-издигнати в обществото напред като маса /мъжете/, дали наистина не е Баба? Щото, да Го заподозреш, че обича мъжове...Напр. бабата на чичото с пурата, сега трудно ще и устроят секс-скандал, оти хем е възгрозна, хем ЕГН-то напредва, хем има разни опити.
              Относно кампанията там, нормално е да е вяла: Все пак, в ход са военни действия - дори и някъде да са "само" търговски, войната си е война - и, така мисля, като тема /храна за критика или позоваване като "бонус за Нашите", в случай успех, кандидатите се ослушват. Ще се разгори последните два месеца преди първичните избори и, вече ще гори с пушек и фойерверки след около година. не искат да си дават възможност за вкарване на "резервни играчи", поне вече вкараните си се познават, напр. Доналдът излиза за трети път, ако не се лъжа, баба Хилари има три-три и нещо кампании също /две със Бил и една+/- с/у Обонго. Ходът е стратегически, сега се изриват, където може, разни авгиеви обори, проучва се за компромати...А, я си представете, изведнъж се пръква някой нов, добре изглеждащ и...чист. тогава? Стръвта е голяма, гледат да не се задавят.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Може би все пак има Дядо Бог?
                В това никога не се съмнявай ама никога

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Камъков - има нещо вярно - и аз се боя за Доналдът.


                  Кислородов, въздухар на въздухарите: върви при Любо Пенев, той ще ти даде съвет какво да правиш.
                  ВуйчовиЯТ ли казваш, или на кмеЪТ синЪТ императорЪТ

                  Коментар


                  • Все пак кампанията дотук е доста вяла!Вярно е,че е в ранен стадий,но досега в други години се е дигала доста по-голяма пушилка още в зародиш!С тия три куци коня каруцата няма бъдеще...Разбира се,ако кандидатурите стигнат до финалната права в сегашния си изроден вид.Но надали могат да се очакват изненади след като американската мечта потъна заедно с "Титаник".
                    Тръмп доста напомня на нашенския Буратино от Владая - оня с Шушито и "Не ме гледай умно българино!"...Но нека изчакаме търговията с деривати(която, уви, не присъства масово по платформите) на отделните кандидати и тогава ще коментираме!
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Може би все пак има Дядо Бог?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Кое?...Това за тумора на Хилъри е официално и интернет известно още от миналата година когато се оплака от силно главоболие!След обстойното изследване й направиха операция и набързо я обявиха за оздравяла...Според мои наблюдения от тоя вид тумори оздравяване има чак след 40-я ден,но ако почвата е рехава и кашона масивен "възстановяването" може и да се проточи!
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                          Да! Онзи със заигравката с Мониката!
                          Вярно ли е това?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Жената на саксофонистът ли?
                            Да! Онзи със заигравката с Мониката!
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              ...и аз се боя за Доналдът.

                              .
                              Няма страшно никакво - просто ТОЙ е бъдещият и "те всички" го знаят и са съгласни.

                              Коментар


                              • Коя има тумор в мозъкът? Жената на саксофонистът ли? Кога ще се озъби?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X