IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
    Колко си висок?

    Ако е над 1.60 см, не ставаш. Всички "дучета" или поне тези, които се мислят за такива или им се иска си имат тази "летва".
    По-дълъг съм от това - ама аз не претендирам да съм Напальон.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Аз не искам да съм Вице, но искам да съм Дуче.
      Колко си висок?

      Ако е над 1.60 см, не ставаш. Всички "дучета" или поне тези, които се мислят за такива или им се иска си имат тази "летва".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Императорът май иска да е "вице". Импе, да не те питат после на турски, "кой уши байряка" пък ти да отговориш "не съм аз, аз уших в алианц"
        Аз не искам да съм Вице, но искам да съм Дуче.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Императорът

          Отношенията Русия - САЩ са цирк и театър до дупка, как може да не си го разбрал още.Постоянно палят Европа, защото борбата им сега е за изтичащите вече от Китай пари - накъде ще отидат тези пари ? Естественно целта е в САЩ а не в Европа. Решението или условието да отпаднат тези проблеми е теча на капитали от Китай да се затапи.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Императорът май иска да е "вице". Импе, да не те питат после на турски, "кой уши байряка" пък ти да отговориш "не съм аз, аз уших в алианц"

            Кой къде ушил, значи. А това, страна с такъв ресурс да се подчинява на скромни лимионери, командвани от ФЕД при положение, че има милиардери, дето знаят, какво е да правиш, каквото искаш и наистина имаш потребност - такво, ТОВА не е ли "ушиване"? Импи бил искал да е вице. Чудо на чудесата. Мен изберете ли ме, аз директно му отстъпвам прасковата на раздора или каквото беше нам, са'о гледай.
            Безъ майтапъ.

            Коментар


            • Императорът май иска да е "вице". Импе, да не те питат после на турски, "кой уши байряка" пък ти да отговориш "не съм аз, аз уших в алианц"
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                На мен тоя фалирал и изкукуригал дъртофелник ми прилича на циркаджия и клоун нещо като Бате Бойко.Първо говори а после мисли
                Пак си в грешка. Ако бе прочел поне една от книгите, измислени от Доналдът, щеше да знаеш, че този мъдър старец преди ного години е предвидил проблемите, които американските политици сега виждат, но не могат да осъзнаят... и е търсил начини да се бори с тях.
                Той и ще се споразумее бръзо с твоят любимец: Путин - Доналдът ще се научи да лови риба, Путин - да играе голф, а на най-якото свободно място в Москва ще пъкне един невероятно красив и секси Тръмп тауър на около 118 етажа.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  На мен тоя фалирал и изкукуригал дъртофелник ми прилича на циркаджия и клоун нещо като Бате Бойко.Първо говори а после мисли
                  Малко RESPECT за чичо Доналд!

                  Не сме му нито на фалитите!

                  Не сме му нито на манекенките дето му е видял К*РА!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    С право Доналдът презира нигърът, повечето американци споделят мнението му.


                    Монетов - само след 2-3 години ще се убедиш, че тоя велик мъж е неклоун, но - могъщ държавник.
                    Абе като му слушах там глупостите на дебатите на репбликанците мани мани, а те там са от луд нагоре ама тва друго на ръка ......
                    иначе тоя фризурата ако тряя да избирам между всички тикви републиканци, първо бих избрал Ранд Пол (ама той мноо слаба ракия горкия) и на второ място тоя с русата козирка Тръмпов, останалите ако случайно някой стане ше има Световна Война Гаранте .......
                    Last edited by michaelis12; 05.10.2015, 21:53.

                    Коментар


                    • На мен тоя фалирал и изкукуригал дъртофелник ми прилича на циркаджия и клоун нещо като Бате Бойко.Първо говори а после мисли

                      Коментар


                      • Да, но пък всички честни хора ще подкрепят този могъщ мъж.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Ако случайно го издигнат. Цялата сволач ще се мобилизира да гласува против него!

                          https://www.youtube.com/watch?v=bbyoUb3mp1E

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            С право Доналдът презира нигърът, повечето американци споделят мнението му.


                            Монетов - само след 2-3 години ще се убедиш, че тоя велик мъж е неклоун, но - могъщ държавник.
                            Дано да не е поредния, който подвежда обществото и гласувалите му доверие!
                            Ако го издигнат изобщо!

                            Иначе за катастрофата при етническото обезличаване, справката са гласувалите за Обама. 95% от мексиканците и негрите са гласували за него. Какво единство само!

                            Истинските американци все повече остават нечути в собствената си страна. Ако не се появи някой, който да изчисти част от имигрантите и да затегне контрола в страната скоро американците ще са малцинство в собствената си страна!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              С право Доналдът презира нигърът, повечето американци споделят мнението му.


                              Монетов - само след 2-3 години ще се убедиш, че тоя велик мъж е неклоун, но - могъщ държавник.
                              За могъщите държавници не знам но, той има пряк и непосредствен личен финансов интерес ТОВА /успехът на Америка/ да се случи. И, понеже е отракан, си е жив шанс за всички американци. Партийните ставленици са бедата на тази нация. И тя или ще го разбере, или ще се разпадне все някога.

                              Коментар


                              • С право Доналдът презира нигърът, повечето американци споделят мнението му.


                                Монетов - само след 2-3 години ще се убедиш, че тоя велик мъж е неклоун, но - могъщ държавник.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X