Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Точно туканка грешиш, Доналдът ще се споразумее с Путин - защото и двамата са велики лидери и могъщи мъже.

Анди - Доналдът би бил могъщ и велик президент - забавен - на трето място чак.
    И мен ме кефи Доналд!

Коментар

• Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      ако еврейското финансово лоби не го подкрепи - няма шанс...мислите, че нагласени работи има само у нас, но там са още по...
      +1
      дА.
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

Коментар

Май ного-ного хора с доста сериозно закъснение проумяват, че Доналдът е основен кандидат за Овалният кабинет.

Включително опонентите му, които вече изостават от - а тепърва предстоят телевизионните диспути, в които всички те - опонентите му - просто са обречени. Кой политически пъпеш има шанс срещу човек, направил милиарди като телевизионер?
        Ти, това, верваш ле го ?
        Готов съм, да напраим лек облог. ( В смисъл, склонен съм, кат спечеля, кротко да ма почерпиш неколко бирЕта. Ако ле загубя, ас ща почерпня там, дет се разберем...)
        Аз, твърда, че Тръмп, НЕМА да стане президент.

м ?
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

Коментар

Точно туканка грешиш, Доналдът ще се споразумее с Путин - защото и двамата са велики лидери и могъщи мъже.

Велики лидери и могъщи мъже...също като едни други велики лидери и могъщи мъже дето си беха ортаци и си поделяха Полша, Балтика и цяла Европа.

Коментар

• Първоначално изпратено от The Big One Разгледай мнение
            Та точно когато Доналдиньо стане президент, малко след това в Раша едно джудже ще бъде изритано и разни др.врътки в Юръп и Азия шА има.

Ще има световни промени - политически и икономически.

Опичайте си акъла навреме как шА инвестирате, господа.

Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Има ли вече по-представителни poll-ове какви са настроенията?
              Кака Хилъри май води с доста?
              Макар че Доналд би бил много забавен президент.

Коментар

• Вероятността да стане президент е доста ниска според мен,просто е изтъркан , а пък Американ има нужда от нови лица и идеи.

Коментар

• Та точно когато Доналдиньо стане президент, малко след това в Раша едно джудже ще бъде изритано и разни др.врътки в Юръп и Азия шА има.

Ще има световни промени - политически и икономически.

Опичайте си акъла навреме как шА инвестирате, господа.

Коментар

• Dennis endorses Donald. Next: bringing 'The Apprentice' to North Korea. Where "You're fired" has a literal meaning.

Коментар

Май ного-ного хора с доста сериозно закъснение проумяват, че Доналдът е основен кандидат за Овалният кабинет.

Включително опонентите му, които вече изостават от - а тепърва предстоят телевизионните диспути, в които всички те - опонентите му - просто са обречени. Кой политически пъпеш има шанс срещу човек, направил милиарди като телевизионер?
                      Много наивитет тука... сякаш не помните номера, който евреите погодиха на Доминик Строс Кан с оная циганка - камериерката в хотела и го изхвърлиха от надпреварата за президент във Франция. Оня сопол Оланд дали щеше да спечели срещу бившия шеф
                      на МВФ?

Коментар

• Разбира се че ако са решили да е той - ще е той.

И все пак нека инвеститорите да се замислят отсега как да постъпват занапред.
                        Last edited by The Big One; 03.08.2015, 12:31.

Коментар

• ако еврейското финансово лоби не го подкрепи - няма шанс...мислите, че нагласени работи има само у нас, но там са още по...
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Доналдът е кандидат за оралния кабинет, не за овалния.
                            Life won't wait for you.

Коментар

• Първоначално изпратено от The Big One Разгледай мнение
                              Доналд-ът е велик.

Нещо май нещата зад океана ще се променят /с него/.

Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Доналд-ът е велик.

Нещо май нещата зад океана ще се променят /с него/.

Коментар

Working...
                                X