IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не ги виждам севернокорейците. Основният им експорт е въглища за Китай, но Китай им е наложил забрана. От утре Китай прекратява полетите до Северна Корея. Изолацията е пълна.

    Коментар


    • цирк е, Тръмп ще победи защото е уговорено а пънки ще се навие да ликвидира ракетите - цирка е за да излезе Тръмп герой е великанин а него иначе си го гони склерозата от възрастта
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
        Сега чакаме едната страна да мигне, кой ще мигне пръв ??
        Нали днес събота Дебелия щеше да прави опитите ??
        И, проблема за в бъдеще как ще се реши ?
        Дебелия ще става все по-уверрен и по-силен, така постоянно ли ще бъде заплаха ???
        Нали САЩ чакакаше повод да започне някаква война някъде, да си оправи икономиката, ами айде.
        ЦРУ да скълъпи една провокация и готово, никой не е виновен.
        Абе някой ще разбере по трудния начин, че ядреното оръжие не е играчка, ама ще осерат завинаги пейзажа...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
          Сега чакаме едната страна да мигне, кой ще мигне пръв ??
          Нали днес събота Дебелия щеше да прави опитите ??

          И, проблема за в бъдеще как ще се реши ?
          Дебелия ще става все по-уверрен и по-силен, така постоянно ли ще бъде заплаха ???
          Нали САЩ чакакаше повод да започне някаква война някъде, да си оправи икономиката, ами айде.
          ЦРУ да скълъпи една провокация и готово, никой не е виновен.
          Виж кво пич , тука не ти е дивият запад дето се гърмят пред кръчмата...при размяната на шамари бузестият на всяка цена ше издумка всички ядрени заряди дето има...от там нататък него няма да го има , ама южна Корея и Япония също...северно корейците са решили да мрат с чест и това е достойно за уважение !

          Коментар


          • Сега чакаме едната страна да мигне, кой ще мигне пръв ??
            Нали днес събота Дебелия щеше да прави опитите ??

            И, проблема за в бъдеще как ще се реши ?
            Дебелия ще става все по-уверрен и по-силен, така постоянно ли ще бъде заплаха ???
            Нали САЩ чакакаше повод да започне някаква война някъде, да си оправи икономиката, ами айде.
            ЦРУ да скълъпи една провокация и готово, никой не е виновен.
            „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              https://www.facebook.com/smersh.bg/v...4161920106986/

              От фейсбука- пхенян празнува
              абе тея и слънчеви батерии ли видях там с тея нови строежи на видеото ?!? Че те станали като Сингапур ве нали имаха санкции от 50г. уж ?! .....
              ше берат ядове там фашагите от Сашш тва не им е Асад, Кадафи или Хюсеина да си стоят в черупката ....







              Коментар


              • Видяхте ли на клипчето какви сгради имат тези жълтури- сигурно в голямото село на бг и след 500 години демократично робство няма да ги има. Добре си мислех да ходя там да живея, ама на.................

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                  Каква ядрена пушилка.Аз казвам ,че САЩ и Китай са се разбра ли и тази струпана армия е там за да спира евентуалните бежанци. Тръмп бързо смени плочата с Китай,че вече не са валутни манипулатори и няма да има търговска война. Такива като оня от Блиц за който споменах, сънува,че тази 150 000 армия е там за да се включи в бойните действия на страната на малкият си брат Сев. Корея. Истината, е че този малумник ме спука от смях. Отворих 10-15 теми специално за да му чета тъпните и фантазиите за ядрена война в която Северна Корея ще спечели
                  Не знам какво те е спукало от смях, но се пише че фъркат около брега на империята на злото противолодъчни самолетчета. На корейчетата им е ясно че няма да спечелят, но поне да думнат 2-3 града и ще отвеят перчема на дончо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Така,че аз смело казвам и Русия и САЩ и Китай да го ду*ат. Ясно е че тия кретени не искат силна Европа. Едните да ни контролират другите да ни продават скъпят си газ, а третите ментетата си. Обединена Европа е трън в очите им, затова ни пробутват разни некадърници еврогейци с шибана политика

                    яяяяяяяяяяхахахахахахахахаха
                    На духалката е нагласена Европа начело с Германия...ти поне най добре знаеш.

                    https://deutsche-wirtschafts-nachric...usehen-musste/


                    Ето ти чети как американците ше разкостят и Сименс както Фолксваген.
                    Last edited by majnata; 15.04.2017, 22:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                      Каква ядрена пушилка.Аз казвам ,че САЩ и Китай са се разбра ли и тази струпана армия е там за да спира евентуалните бежанци. Тръмп бързо смени плочата с Китай,че вече не са валутни манипулатори и няма да има търговска война. Такива като оня от Блиц за който споменах, сънува,че тази 150 000 армия е там за да се включи в бойните действия на страната на малкият си брат Сев. Корея. Истината, е че този малумник ме спука от смях. Отворих 10-15 теми специално за да му чета тъпните и фантазиите за ядрена война в която Северна Корея ще спечели
                      Значи тая китайска армия е пратена по границата с Корея , кат почне патакламата да варди за бежанци ...?

                      Коментар


                      • Така,че аз смело казвам и Русия и САЩ и Китай да го ду*ат. Ясно е че тия кретени не искат силна Европа. Едните да ни контролират другите да ни продават скъпят си газ, а третите ментетата си. Обединена Европа е трън в очите им, затова ни пробутват разни некадърници еврогейци с шибана политика

                        яяяяяяяяяяхахахахахахахахаха

                        Коментар


                        • https://www.facebook.com/smersh.bg/v...4161920106986/

                          От фейсбука- пхенян празнува

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                            Да, те "краварите" и за разпъването на Христос са виновни, не само за цунамито!
                            ако беше жив Христос в наши дни, фашагите сигур щяха да го обявят за терорист или диктатор който си трови народа с газови психоатаки после да му спретнат един Майдан и ако не стане ше му пратат флота ...... тва праят краварите, вече всички им цигански номера ги научихме .....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Ама и ти не падаш по долу , ако си мислиш че ше има ядрена пушилка у Корея...
                              Каква ядрена пушилка.Аз казвам ,че САЩ и Китай са се разбра ли и тази струпана армия е там за да спира евентуалните бежанци. Тръмп бързо смени плочата с Китай,че вече не са валутни манипулатори и няма да има търговска война. Такива като оня от Блиц за който споменах, сънува,че тази 150 000 армия е там за да се включи в бойните действия на страната на малкият си брат Сев. Корея. Истината, е че този малумник ме спука от смях. Отворих 10-15 теми специално за да му чета тъпните и фантазиите за ядрена война в която Северна Корея ще спечели

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Има всякакви откачалници и защитници и противници на русия. Но чак такова не ми е попадало
                                Georgi Gotsov или Gotsеv мисля че се пише и пише от фейсбук. То е ясно,че ги има и такива пишещи за САЩ. Интересно ми е дали този Georgi не се подвизава и тук. То оня е типичен небългарин. Мисля,че неависимо дали харесвате Русия или САЩ,поставяте България на първо място, пък който не да си пише по чуждите форуми и да не ни занимава с душевните си оргазми. Та тоя убавец гошко се моли Северна Корея да ни разбие не само САЩ ами и цялото НАТО демек и нас. А защо не си ходи към Корея олигофрена му прост.
                                Така,че аз смело казвам и Русия и САЩ и Китай да го ду*ат. Ясно е че тия кретени не искат силна Европа. Едните да ни контролират другите да ни продават скъпят си газ, а третите ментетата си. Обединена Европа е трън в очите им, затова ни пробутват разни некадърници еврогейци с шибана политика

                                Коментар

                                Working...
                                X