IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение

    Бърнито Сандерс е доказателство, че КОМУНИСТ = ОЛИГОФРЕН....


    Инициалите на Bernie Sanders са BS, може би не случайно

    Но пред DJ Тръмп, предпочитам BS

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Пип, Бърнито сериозно има шансове. Тръмпа също, но нещата май ще са на кантар...

      Малко повече кеш не е зле, да. И то не само заради Бърнито

      Всъщност не забравяй, че Бърнито може много да приказва, но повечето демократи са в Конгреса са умерени, а Сената се държи от републиканците. Така че не вярвам Бърнито и половината неща да направи от това, което обещава


      Бърнито Сандерс е доказателство, че КОМУНИСТ = ОЛИГОФРЕН....


      Коментар


      • Пип, Бърнито сериозно има шансове. Тръмпа също, но нещата май ще са на кантар...

        Малко повече кеш не е зле, да. И то не само заради Бърнито

        Всъщност не забравяй, че Бърнито може много да приказва, но повечето демократи са в Конгреса са умерени, а Сената се държи от републиканците. Така че не вярвам Бърнито и половината неща да направи от това, което обещава


        Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        Елементарно Ъотсън, не дай боже тръгнат ли натам нещата - повече кеш, късо и тенекето от сегашния дял на ранен пубертет требе се увеличи солидно. Картонетата ще ги чакаме на не повече от 10 ре като преди 10-на годинки.
        Дори и да стане - силно ме съмнява тоя комуноиден архив и 1 мандат да изкара, камо ли пък втори. Чиляка не е увреден само в горния етаж, преди броени месеци и инфаркт изкара.
        Не си признаваш ти, ама соца е видно че много те влече.. Мишо - дъ соушъл уориър...

        Коментар


        • Точно това щях да кажа и аз

          Мишо Блумбъргът ми е много симпатичен, но колкото и да се пъне, каквито и милиарди да харчи за кампания - няма шанс освен ако не го удари на бесен популизъм. Ама по-бесен от Тръмпа и Бърнито, здраве му кажи

          Не е случайно и това, че една десета от тези които се канят да гласуват за Бърнито, 2016 са гласували за Тръмпа

          Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Умерен кандидат - център, както стана и при републиканците няма шанс. Обществото е изключително поляризирано.
          Единствено ако и той почне да се прави на ,,улав,, за да си повиши рейтинга. Обаче като се има и предвид че Блумбърг е милиардер а при демократите нещата почват да се изместват в крайно ляво, хич няма да е долюбван от своите.
          Last edited by Money; 15.01.2020, 17:58.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Не знам обаче тръмптардите как ще преглътнат 2020-2024 с Бърнито Сандърс. Не ми е любимият кандидат, но май ще е той и се кефя какъв вой ще наддадат тръмптардите.

            А това ще е и краят на Републиканската партия Особено ако Бърнито направи и 2024-2028

            Демократите ще се разцепят на социалисти и умерени. И така.

            Дано е за добре

            Ще има БЪРН

            Елементарно Ъотсън, не дай боже тръгнат ли натам нещата - повече кеш, късо и тенекето от сегашния дял на ранен пубертет требе се увеличи солидно. Картонетата ще ги чакаме на не повече от 10 ре като преди 10-на годинки.
            Дори и да стане - силно ме съмнява тоя комуноиден архив и 1 мандат да изкара, камо ли пък втори. Чиляка не е увреден само в горния етаж, преди броени месеци и инфаркт изкара.
            Не си признаваш ти, ама соца е видно че много те влече.. Мишо - дъ соушъл уориър...
            Last edited by pipbel; 15.01.2020, 15:56.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение
              Майкъл Блумбърг ще го отвее като торнадо пилешко перце.
              Аман от хазари ,кой го знае тоя какви ще ги измисли ако застане на върха?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение
                Майкъл Блумбърг ще го отвее като торнадо пилешко перце.
                Умерен кандидат - център, както стана и при републиканците няма шанс. Обществото е изключително поляризирано.
                Единствено ако и той почне да се прави на ,,улав,, за да си повиши рейтинга. Обаче като се има и предвид че Блумбърг е милиардер а при демократите нещата почват да се изместват в крайно ляво, хич няма да е долюбван от своите.
                Last edited by Todor Sabev; 15.01.2020, 17:08.

                Коментар


                • Майкъл Блумбърг ще го отвее като торнадо пилешко перце.

                  Коментар


                  • Не знам обаче тръмптардите как ще преглътнат 2020-2024 с Бърнито Сандърс. Не ми е любимият кандидат, но май ще е той и се кефя какъв вой ще наддадат тръмптардите.

                    А това ще е и краят на Републиканската партия Особено ако Бърнито направи и 2024-2028

                    Демократите ще се разцепят на социалисти и умерени. И така.

                    Дано е за добре

                    Ще има БЪРН

                    Коментар


                    • Спокойно. Само един мандат още има да изкара, все ще го преглътнете някак си

                      Коментар


                      • Доналдът колкото по-скоро спре да е президент, толкова по-добре за всички - и за американци, и за останалия свят.

                        Коментар


                        • Едни млад американски консерватор

                          Тука във форума обаче нашите консерватори по нищо не му отстъпват


                          Коментар


                          • Един български "експерт" , Боян Чуков/не знам колко е добър/ твърди, че Майк Помпео месеци наред е убеждавал Тръмп за това убийство и го е вкарал в клопка.Иран са обявили 80 млн.$ за главата му.Поставя под въпрос преизбирането му, даже можел да свърши като Кенеди.Много фантазии има в статията струва ми се.Но гледната точка е интересна!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                              Тръмп започна Новата година с гръм и трясък.Не знам дали е уцелил десятката с убийството на най-високопоставения и влиятелен генерал в Иран и съседните държави или запали фитила на бурето с барут наречено Близък изток.Чета реакциите.Русия , Китай и Иран разбира се , са скочили здраво срещу този акт.Помпео се оплака, че не е срещнал нужната подкрепа от страна на Франция , Великобритания и Германия, а и те побързаха да се разграничат...не искат атентати като Батаклан и Лондонското метро, нито нашествия от мигранти.Султан Ердоган още не се е изказал.Ще има отмъщение, а може и война.Работите вървят зле.Ахх, този Тръмп..!
                              Аз мисля, че Тръмп прекали. Той страда от мания за величие. Но заради едноличните му, твърде емоционални решения, може да пострадат много невинни хора. За съжаление.

                              Коментар


                              • То всеки гледа от своята камбанария.Разбира се, това трябва да е осъзнат и обмислен акт, другото е авантюра.Но едва ли е търсен подобен "гениален" ефект.Освен Израел и СА и САЩ, не знам за друга сериозна държава, която да е одобрила този акт.И да има интерес от това.И не се знае какви ще бъдат последствията.Може да се търси и политически ефект.Тръмп получи тежки критики в страната и Франция, заради изтеглянето на контингента от Сирия.И сега казва:Ето вижте какво направих.Даже е разположил спешно контингент от 4 000 войници и спецове в Кувейт в очакване на ответен удар.

                                Коментар

                                Working...
                                X