Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тюрлюгювеч

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
    До г-н Бойчо Попов,

Угважаеми г-н Попов. Преди малко модератор X_Y си позволи да редактира мнение на потребител bulgarian lev в тема за цените на имотите. Аз коментирах в отговор на bulgarian lev и моят коментар беше тотално изтрит с причина "коментар на редактирано мнение".
    Попитах модератор X_Y с какво коментара на bulgarian lev и моят коментар противоречат с Общите условия за ползване на сайта на Инвестор.бг и в частност форума, но освен, че не получих отговор, мнението ми съдържащо този въпрос като доказателство отново беше безцеремонно изтрит.

г-н Попов, имайте предвид, че когато потребител ползва вашият сайт без това да противоречи на Общите условия поставени от вас и подписани от двете страни, то вие като собственици на сайта подлежите на санкции според Европейското законодателство. Дано ме разбирате правилно, защото няма да е в интерес на никой ако се наложи да защитя правата на потребителите на сайта излизайки от анонимност.

Бихте ли попитали вашият модератор защо редактира мнението на bulgarian lev и защо изтри изцяло моят коментар? С какво двете противоречаха на Общите условия за ползване на сайта? Имайте предвид, че това ми се случва 2 пъти за 2 дни. Първият път модератор Анди11 поднесе извинения като написа, че уж имало много спам и моят коментар погрешка бил изтрит заедно със него. Интересно ми е сега каква е причината и държа на обяснение за причината за действията на модератора X_Y.

Хубав ден.
    Да, има конкретни клаузи или алинеи именно в частта за свободата на словото в Интернет, а май нещо и за личното достойнство имаше. Ровил съм и прима виста забелязах поне 3-4 санкции от различен ъгъл, база, на подобни действия.
    Администраторите, а и послушната рая, казват "Това е частна платформа и можем/могат да си правим/правят каквото си искаме/искат", но не е така. Щом предлагат публична услуга, подлежат на санкции за нарушаване на свободата на словото.

Моят съвет, обаче, е да не се правите на Робин Худ и да си губите времето заради "раята" – не го заслужава.
    Е, ако ви интересува лично, е друго.

Поздрави!

Ще Ви пратя този текст и на лични съобщения.
    За всеки случай...
    Last edited by chan_tura_naga; 18.06.2021, 01:40.

Коментар

• Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение

Е пак милион пъти по-малко ток ще затрие, отколкото да копа койн.
      Ами да!
      Прочее, разните там коини, са измислени от агенти на Енергото, да си вдигнат продажбите. Твърде непохватен трик но, работи. Поне, сред дебилите. А те, както ни разказа проф. Иво Христов, са едни 80%.

...Като улучиш таргет -групата, печелиш.

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

...И ТАКА - докато свърши токът.
        Е пак милион пъти по-малко ток ще затрие, отколкото да копа койн.
        Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

Коментар

• Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение

в полета ви милиони
          погледи са приковани
          със уплаха и ужОс.
          = = = = =

Но църковните канцеларисти и бюрократи не са прави.

Ако ше пишат-казват св. св. Кирил и Методи, то требва да казват и св. св. св. св. св. св. св. (свети свети свети свети свети свети свети) Седмочисленици.
          Също така и св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. Четиридесет мъченика.

...
          ...И ТАКА - докато свърши токът.

Коментар

• Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
            Който иска брада, който иска - без, живеем в свободно време, не е нужно да се налагат модели.
            Да, ама ако (едни фактори) НЕ успеят да наложат СВОЙ модел, намират играта за неправилна и почват да клатят лодката. И, често, това клатене, завършва плачевно. За мнозина.

Коментар

• Който иска брада, който иска - без, живеем в свободно време, не е нужно да се налагат модели.

Коментар

• От друга страна, защо мъжете сега носят бради?

Е, разбирам брадите на св. св. Кирил и Методи и брат му, но тогава е имало само ножици.

Сега, когато педeрасчетата се епилират по целото тяло като детско дупе, що носят дърварски бради на лицето?

Според мен, ако на дете от децката градина му позволиш да си пусне брада, то ще си пусне, щото така изглежда в огледалото не дете, а "мъж" с брада.
                Те не знаят, че от много време техните поколения са педерасчета - "мъже" и "жени", деди-баби, прадеди - сичкото педерасчета вмиризливи.

Коментар

• Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                  ах летете ескадрони

в полета ви милиони
                  погледи са приковани
                  със уплаха и ужОс.
                  = = = = =

Но църковните канцеларисти и бюрократи не са прави.

Ако ше пишат-казват св. св. Кирил и Методи, то требва да казват и св. св. св. св. св. св. св. (свети свети свети свети свети свети свети) Седмочисленици.
                  Също така и св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. св. Четиридесет мъченика.

Обратното, ако казват "св. Четиридесет мъченика", требва да казват св. Кирил и Методи и брат му.

Ма от бюрократи акъл да искаш???
                  Тея са най-големите неверници - не вярват с опит. Ама цоцат парите на паството...
                  Last edited by Николайко Перник; 12.05.2021, 13:25.

Коментар

• Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение
                    Моля за извинение за одсъствието - веднага след задаване на въпроса ми бех неочаквано баннат пет дена от една от каките, а после неко злобарче от горе добавило още пет.

Но ето, засега съм тук и ще кажа: Лелк, точно това е отговорът!

Да, место за излитане на вещица.

Като гледате метлата, сигур е трета-четвърта ръка купена, стара и раздрънкана. Такива от место не могат да поемат направо във въздуха, требва засилка. И крачиш бегаш скачаш скаачааш... като некой щрк на излитане. 50-100 метра писта требе. Един път като дете за малко да фана щрк докато се засилваше, вече му барах опашлето.

Но може и друг вариант: да включиш метлата на мах и да скочиш по-отвисоко, та докато падаш полегато с нея, тя да възпоемне до достатъчна мощност, та да изфърчиш. Това е, което се вижда на снимката.
                    Там надесно има пътека, която вещицата използва за коридор за излитане, на асфалта има доста черти от дръжката на метлата (тя се кара с метловината напред, независимо кво ви рисуват лаиците).

И сега, кой ше се вози на такава стара раздрънкана метла-таралясник?
                    Нема да е неко достолепна стара известна и мощна вещица. Те са с нови турбореактивни и излитат направо от прозор дома.
                    Не, това е некоа начинаеща, по-млада... и даже мисла, че знам коа е. Една кльощава злобна окол 35 годишна кощрамба, с тънка изгорела от избелване косица, бездетна, съска като пепелянка или хванат смок. Продавачка в бакалийка на педесе метра от дървото на снимката, с пряка видимост към него.
                    (Ей я е, зърнах я отлево, настръхнах... настръхнах... явно усеща нещо; гледна ме съ секунден панорамен лъч, а сега ме гледа тежко и упорито с периферно зрение 90 градуса... бррр...)
                    Та... кво говорех... (чей да погледна налево... а, прибрала се е в магазина)... да! Тя просто сутринта, кат се върне от Голия връх, не прибира тая метла, щото е трошляк и нема кой да я земе, и вечеръс пак се качва на площадката и излита към луната в небето.
                    ​​​​​
                    ​​​​​​
                    ах летете ескадрони

Коментар

• Моля за извинение за одсъствието - веднага след задаване на въпроса ми бех неочаквано баннат пет дена от една от каките, а после неко злобарче от горе добавило още пет.

Но ето, засега съм тук и ще кажа: Лелк, точно това е отговорът!

Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

Площадка за излитане

Да, место за излитане на вещица.

Като гледате метлата, сигур е трета-четвърта ръка купена, стара и раздрънкана. Такива от место не могат да поемат направо във въздуха, требва засилка. И крачиш бегаш скачаш скаачааш... като некой щрк на излитане. 50-100 метра писта требе. Един път като дете за малко да фана щрк докато се засилваше, вече му барах опашлето.

Но може и друг вариант: да включиш метлата на мах и да скочиш по-отвисоко, та докато падаш полегато с нея, тя да възпоемне до достатъчна мощност, та да изфърчиш. Това е, което се вижда на снимката.
                      Там надесно има пътека, която вещицата използва за коридор за излитане, на асфалта има доста черти от дръжката на метлата (тя се кара с метловината напред, независимо кво ви рисуват лаиците).

И сега, кой ше се вози на такава стара раздрънкана метла-таралясник?
                      Нема да е неко достолепна стара известна и мощна вещица. Те са с нови турбореактивни и излитат направо от прозор дома.
                      Не, това е некоа начинаеща, по-млада... и даже мисла, че знам коа е. Една кльощава злобна окол 35 годишна кощрамба, с тънка изгорела от избелване косица, бездетна, съска като пепелянка или хванат смок. Продавачка в бакалийка на педесе метра от дървото на снимката, с пряка видимост към него.
                      (Ей я е, зърнах я отлево, настръхнах... настръхнах... явно усеща нещо; гледна ме съ секунден панорамен лъч, а сега ме гледа тежко и упорито с периферно зрение 90 градуса... бррр...)
                      Та... кво говорех... (чей да погледна налево... а, прибрала се е в магазина)... да! Тя просто сутринта, кат се върне от Голия връх, не прибира тая метла, щото е трошляк и нема кой да я земе, и вечеръс пак се качва на площадката и излита към луната в небето.
                      ​​​​​
                      ​​​​​​

Коментар

• Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

. Да раждат мушичките, пчеличките и осичките и да опрашват дърветата за да има плод и зеленчук.
                        Определено!

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Живи и здрави всички! Мир и любов пожелавам!
                          . Да раждат мушичките, пчеличките и осичките и да опрашват дърветата за да има плод и зеленчук.
                          Last edited by Andi11; 03.05.2021, 14:30.

Коментар

• Живи и здрави всички! Мир и любов пожелавам!

Коментар

• Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

Точно това се очакваше да кажеш.
                              Not today

Коментар

• Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

Христос воскресе! Здраве и просперитет за теб и близките ти същества!
                                Точно това се очакваше да кажеш.

Коментар

Working...
                                X