IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тюрлюгювеч

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
    Аз пък си помислих че темата е за плюскане покрай празниците .
    И бира чадо, и бира!

    Коментар


    • Аз пък си помислих че темата е за плюскане покрай празниците .

      Коментар


      • Т.е., правилно ли разбирам, че е тема за криптирането?

        Коментар


        • как да я разбирам ся тая нова тема ... нещо кат сбирщайн ли ... миш маш ,, от всичко по малко и от онова и от другото .... Мое да пишем за всичко и в крайна сметка за нищо ...

          Коментар


          • Записвам се в спама
            Тая работа с чашата не е вярна - отпечатъка не се сваля огледално. Релефа е огледален, но това е принципа на матрицата - т.е. няма грешка. Да не говорим, че оптичните сензори търсят контраст Та отвсякъде може да се направи копие на пръстов отпечатък. Не че има някакво значение - няма с ръкавици да ходим навсякъде, и да я сваляме само за да "платим".
            Колкото до останалото - в математиката има достатъчно много надеждни функции, за които няма обратна функция, които от няколко точки, избрани по определен алгоритъм да получиш нищонезначещ, но уникален резултат (хеш).

            Коментар


            • Тюрлюгювеч

              Предлагам такава тема, в много други форуми името й е Sandbox.

              Например темата "Какво искат жените" се превърна в "Какво иска Евго".

              Нека изчистим темата за желанията на жените от желанията на Евго, които негови желания се прехвърлят тук.

              Замислих такава тема, за да контрирам некои неща от неявния скам в темата Биодит. Понеже не искам да им досаждам там с друга гледна точка, правя го тук.

              Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              Бил съм на презентация на Биодит и продуктите им ми допадат. Според мен е много важно да се води разяснителна кампания, че датчиците на Биодит не 'свалят' пръстовия отпечатък на човек, а правят уникална сигнатура на база точки от отпечатъка. Сигнатура, която би могла да послужи като ключ само за определени устройства и технология инсталирана/произведена и подържана от Биодит - поне аз така го разбрах тогава.
              Уникалността на точките се определя от цялата картина на пръстовия отпечатък.
              То ест, Бертрам, и на вход (сканирането на пръста ти), и на база (вече сканирания ти пръст), е нужна цялата картина на пръстовия ти отпечатък.

              Нека полицайчето Софрониеф ме обори.
            Working...
            X