Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
    Към днешна дата-13 02 2020-всички фабрики в Китай остават затворени.Евентуално от 20 02 до 29 02 2020 г. ще започне поетапно работа в тях.Приета е поправка в закона че се криминализира работодател да задължи работниците си да отидат на работа преди снемането на държавната карантина .
    Това не е вярно. Фабриките им стартираха работа в началото на тази седмица. Мисля че само в най-засегната област все още всичко е спряло

https://www.scmp.com/economy/china-e...-economic-cost

Коментар

• Първоначално изпратено от Белла Разгледай мнение
      Хм, да рискувам или да си направя пътешествието до Тайланд в края на месеца, все пак съм си платила 2 000 $
      Не.

Коментар

• Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
        Едни със сигурност ще се спасят от вируса
        https://www.zarata.info/мъж-с-корона...axsmidKoV0NxJ4
        В Северна Корея няма как здравната им система да се претовари или да изпитат някакъв недостиг на маски, защитни костюми и други консумативи. Там за цялата държава им се налага да имат само една стая за интензивни грижи с едно единствено легло. Лесно им е.
        До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

Коментар

• Към днешна дата-13 02 2020-всички фабрики в Китай остават затворени.Евентуално от 20 02 до 29 02 2020 г. ще започне поетапно работа в тях.Приета е поправка в закона че се криминализира работодател да задължи работниците си да отидат на работа преди снемането на държавната карантина .

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

Мнозина говорите за Мен, малцина са ме виждали. Жувейти, Айшета.
            Пирамидален, с нещо друго беше ли полезен днес освен с това изречение?..
            г-жа Фирдевс.2015г.

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Слава Севрюкова казва че скоростта на мисълта е по голяма от тази на светлината.Когато човек еволюира до много виско ниво ще може със силата на мисълта да ходи в която и да е точка на Вселената...Ще може да проника дори до най малките частици от които е изградена материята.Това дори не мога да го осмисля.Тя твърди че ще се откажем от развитието на техниката защото всичкото това е заложено в нас...Днешната физика не може да го обясни.Интересно е обаче всички велики физици стигат до Бог.Аз имам много близък роднина академик занимава се с физика той също говори за Бог.
              Мнозина говорите за Мен, малцина са ме виждали. Жувейти, Айшета.
              Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Едни със сигурност ще се спасят от вируса
                https://www.zarata.info/мъж-с-корона...axsmidKoV0NxJ4

Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

• Първоначално изпратено от Белла Разгледай мнение

Хм, да рискувам или да си направя пътешествието до Тайланд в края на месеца, все пак съм си платила 2 000 $
                  Ти хубаво може да си платила, но Хонк Конг наложиха почти пълна гранична блокада. Скоро и Тайланд и той може да блокира границата си. Превантивни мерки както се казва.

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                    Всеки път като наближи края на света изпълзяват армия гадатели, предсказатели и фенове на религии. Що не си отворите тема?
                    Слава Севрюкова не е гадателка.И никакъв край на светът не наближава

Коментар

• Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                      Миналата година имаше статии, че свръх богати са наемали бункери в Швейцария, да устоят на бомби и зарази, с продоволствия за 2 месеца.
                      Аз януари писах за консервите и оръжието и за къща в Балкана.
                      Има и варианти за горещите острови на Гърция, Аржентина, Перу, Странджа Сакар, Панама, Доминика, Коми, Видинските села, Албанския север,.
                      В Южна Америка е горещо, а и няма заразени.
                      Иначе, мегалополисите са обречени, както и гари, спирки, магазини, щото е достатъчно само човек да издиша заразен въздух
                      Остава и опасността за рецесия, банкрути, фалити, трилионите долари дълг.

Коментар

• Пичове, спрете се малко. Вече наредихте Айнщайн до Сорос. Аз не виждам нищо в в постиженията на двамата, но това е друга тема.

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                          Всеки път като наближи края на света изпълзяват армия гадатели, предсказатели и фенове на религии. Що не си отворите тема?
                          Специално за Слава Севрюкова, материалите не са толкова много и като цяло не се появяват никакви нови нейни предсказания, както при някои други ясновидци. Текстовете за нея си циркулират непроменени в нета от поне 10-15 години и са си все същите.
                          До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

Коментар

• В някои форуми отдавна се дискутира, че Айнщайн е едва ли не измамник и истинският подарък за прогреса на човечеството е бил гения на Тесла. Който обаче е бил и голям наивник спрямо човешката алчност. Съвсем възможно е неговото знание да добре пазено от разни силни кръгове и Айнщайн да е популяризиран за пред масовката. За повечето физици дори и днес Айнщайн е нонсенс.

Иначе от няколко дена в някои среди се говори за оригинален и мутирал щам на COVID-19. Оригиналният гони 5-7% смъртност при азиатците (2% при европейци), но пък мутиралият бил способен на 70-80% смъртност при европейци.
                            Не знам за вас, но винаги, когато аз се опитвам да си обясня действията на Китай се сещам за Изкуството на войната.

Коментар

• Всеки път като наближи края на света изпълзяват армия гадатели, предсказатели и фенове на религии. Що не си отворите тема?

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Слава Севрюкова казва че скоростта на мисълта е по голяма от тази на светлината.Когато човек еволюира до много виско ниво ще може със силата на мисълта да ходи в която и да е точка на Вселената...Ще може да проника дори до най малките частици от които е изградена материята.Това дори не мога да го осмисля.Тя твърди че ще се откажем от развитието на техниката защото всичкото това е заложено в нас...Днешната физика не може да го обясни.Интересно е обаче всички велики физици стигат до Бог.Аз имам много близък роднина академик занимава се с физика той също говори за Бог.
                                Говорят за Бог заради разумността на вселената, която разумност е видима и неопровержима. Още древните са били наясно или пък са съхранили нещо, което е било ясно на други преди тях. Първият основен постулат в изумрудените скрижали на Хермест Трисмегист е, че вселената е ментална. Значи разумна. Това пряко отвежда там, за което физиците говорят и където бива сътворяван видимия свят - разумната вакуумна субстанция.

Коментар

Working...
                                X