Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде изядохте дървото?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

Ядем миди и пием бира, дървета няма наоколо !
    Да не си в Сахара или в изгорялата Атина?

Коментар

• Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

Ей това вече е приказка!

Коментар

• Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Някой нещо ново да каже?

Коментар

• Някой нещо ново да каже?

Коментар

• Моето най-голямо дърво е от нереализирана печалба при ПИБ … продадох я на 3.7 в годината на драмата с КТБ , макар, че мислех да я дължа още няколко години …
            На онова време ми беше над 50% от портфейла и номерата на Прасчо тотално ме изнервиха … Кой може да предположи , че Туитър -муитър ще спаси Ердоган …и не само него
            В крайна сметка знае ли човек - може да се окаже, че ми е направил услуга .
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

Коментар

• Първоначално изпратено от c.r.e.a.m Разгледай мнение
              Монбат и HLEV.
              Бре, ти и дърво, ти си сам дървото!!! Тапак, аз следя МОНБАТ от 1г. , а ти играчо със 17 имота ,чакаш падащи цени. МОНБАТ тепърва израства.

Коментар

• Първоначално изпратено от Bf109 Разгледай мнение
                Sina Weibo (WB). Патока Доналд с неговите мита ми развали хатъра.
                keep it. have a look at SINA instead WB

Коментар

• Най-вече в BTH, BOARD и GAGBT. В тези позиции "ям дървото" от доста години, но продължавам да ги държа /тъп, но упорит/ с надеждата да се "подкваси морето".

Коментар

• Sina Weibo (WB). Патока Доналд с неговите мита ми развали хатъра.

Коментар

• Монбат и HLEV.

Коментар

• Има ли нова информация?

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Добре си (y)
                          Май тук не е добре да коментираме портфейлите, за да не станат дървени )) (шегувам се)
                          Но и моето портмоне се е вдървило - вече кон да го подпре, не мърда.)) към 70% беше кеш към 12.02. Сега не си играя и да смятам. Епизодични сделки, все по нарядко, а последно продадена фарма от вчера. (сгодна цена, както би казал Импето))) Дислоцирах обаче някои леки "гаубици" в шубрака. Подобно граф Собиески, когато разпилял османците току пред портите на виена. Един вид, - може да жертваме някои от храбрите хусари за бъдещето на европа)) (за която пък нашего рода балканеца наверно би казал: "Тюх да й се не види, ...мътните го взели.." ) )) (шегувам се)
                          А ти внимателно с тези софком-ки, щото ликвидността обикновено пада след дивидента и за да няма "Тюх ...(+съответно продължение)"
                          Поздравления за успешното представяне до момента!
                          Успех
                          Благодаря....успех и на Вас.....колкото до софкомките не превишават повече от 15 % от протфейла ....мисля няма да е "як" проблем дори и да се сринат, ......

Коментар

• Първоначално изпратено от bondinio Разгледай мнение
                            вкъщи жената ме налага с точилката
                            И мене, и мене!
                            Ена тънка и дълга точилка, та през краката, през краката!..
                            Аз бегам по стаите, подскачам като грузинец и викам: по-леко, по-леко, ше я строшиш, а от баба ми е останала и сега такива не прават!
                            Last edited by П.Ф.Изеров; 26.06.2018, 15:49.

Коментар

• Първоначално изпратено от bondinio Разгледай мнение
                              вкъщи жената ме налага с точилката
                              (не е препоръка)
                              Ако е дряновица е здравословно Таксувай го тренировка за новогодишна суровачка
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

Коментар

• вкъщи жената ме налага с точилката

Коментар

Working...
                                X