IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде изядохте дървото?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    Има ли нова информация?
    Къде се загуби бе човек!? Не видях навреме темата
    ИНформация има, ама не е за споделяне , щото гризнах дървото но не при артиите,
    При артията сме шест Надявам се и ти да си шест при папирите
    Last edited by precakanoto; 12.09.2018, 00:29.

    Коментар


    • Има ли нова информация?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Taка е, по-добре несемейно Ама тя и моята беше млада тогава, пък и все още е дългокрака. Връщаш ме в едни спомени, дето организирах едни екскурзии през Виена, само и само да излезе, че съм командировка там, че само за тази дестинация ми беше разписан билета - весели времена бяха

        Дивиденти да има, гаджета ще се намерят
        Ясно ! Е дивиденти поне трябва да има като няма капиталова ! Всичкото дивидент хакам извън България вече, защото скоро май няма да се отървем от Бай ХОЙ, Черешари, Шишита и Цаци !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Е това вече е друго нещо , така се приема. Не съм ходил по тези места, ама Груйче там не е ли по добре да се ходи несемейно , с нещо младо и дългокрако ?
          Taка е, по-добре несемейно Ама тя и моята беше млада тогава, пък и все още е дългокрака. Връщаш ме в едни спомени, дето организирах едни екскурзии през Виена, само и само да излезе, че съм командировка там, че само за тази дестинация ми беше разписан билета - весели времена бяха

          Дивиденти да има, гаджета ще се намерят
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Eй, ама пък хич не щеш да паднеш по гръб, значи Палми има навсякъде, ще ме караш да ровя из семейните снимки, включително в пясъка по подобни острови, просто защото растителността там буквално извира. Ето ти друга снимка - тези палми пак ли не са плажа
            Е това вече е друго нещо , така се приема. Не съм ходил по тези места, ама Груйче там не е ли по добре да се ходи несемейно , с нещо младо и дългокрако ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Хубава картинка ама и ти не си баш прав, дърветата и храстите пак са зад пясъка , не са на самия плаж ! Освен за плаж ако имаш предвид храсталака отзад
              Eй, ама пък хич не щеш да паднеш по гръб, значи Палми има навсякъде, ще ме караш да ровя из семейните снимки, включително в пясъка по подобни острови, просто защото растителността там буквално извира. Ето ти друга снимка - тези палми пак ли не са плажа
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Мчи не е баш така, явно ти трявба опреснителен курс по тези дестинации - отличен начин да наместиш някой дивидент и други работи в още по-други работи Ето примерна снимка от сейшелите - баш са си на плажа, а любима поза на "мацуранките" е да се наместят върху подобни полегнали палми (за по-пластичните може и по-прави )
                Хубава картинка ама и ти не си баш прав, дърветата и храстите пак са зад пясъка , не са на самия плаж ! Освен за плаж ако имаш предвид храсталака отзад

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Палми, ама са зад плажа, не са на пясъка до водата
                  Мчи не е баш така, явно ти трявба опреснителен курс по тези дестинации - отличен начин да наместиш някой дивидент и други работи в още по-други работи Ето примерна снимка от сейшелите - баш са си на плажа, а любима поза на "мацуранките" е да се наместят върху подобни полегнали палми (за по-пластичните може и по-прави )
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Що бе, по тропическите острови са си палми до откат
                    Палми, ама са зад плажа, не са на пясъка до водата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Що , ти на плажа имаш дървета ли, да не си объркал морето с язовира ?
                      Що бе, по тропическите острови са си палми до откат
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Да не си в Сахара или в изгорялата Атина?
                        Що , ти на плажа имаш дървета ли, да не си объркал морето с язовира ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Ядем миди и пием бира, дървета няма наоколо !
                          Да не си в Сахара или в изгорялата Атина?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Ядем миди и пием бира, дървета няма наоколо !
                            Ей това вече е приказка!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              Някой нещо ново да каже?
                              Ядем миди и пием бира, дървета няма наоколо !

                              Коментар


                              • Някой нещо ново да каже?

                                Коментар

                                Working...
                                X