Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
    На стадиона съм бря! 0:0 на халфа, мъжки мач на тежък терен, като наште имаха 2-3 хубави положения към края ама не вкараха Ама голем студ и вятър но поне не вали Аре почват пак
    Пиши как движи мач.

Те нашите големи мърди и винаги почват по-лежерно и после започват да натискат.

П.П. Иначе - да. Нашите не правят евала на никого и се изпоритаха с Чорбата преди 2 седмици като ги бихме 3:2 - два пъти ни повеждаха, че ги обръщахме и два червени картона.
    Last edited by marandi; 06.12.2014, 14:09.

Коментар

• На стадиона съм бря! 0:0 на халфа, мъжки мач на тежък терен, като наште имаха 2-3 хубави положения към края ама не вкараха Ама голем студ и вятър но поне не вали Аре почват пак

Коментар

Ваште викат повече за сега Прав си, точно толкова са... и гърмят с бомбички!!!
        Айдеее дано няма съдийски тесли и по-добрият да продължи!

П.П.Ама нашта агитка има по-як тъпан!
        Аз ги гледах вашите едно полувреме като правиха контрола преди започване на сезона тук. Грамотен отбор сте.

0 на 0 тогава завършиха.

П.П. Мхм .. нека по-добрият продължи.

Ако ще ги гледаш Балъков от нашите е племенника на Балъчето, ама нищо общо засега с класата на Бала. Той е млад още, а голмасторчето ни на Б група ( 13 парчета ) е от школата на Литекс. Скромни момчета, но играят.
        Last edited by marandi; 06.12.2014, 13:08.

Коментар

• Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Наш'те играят по-силно като гост и почти винаги бележат по много. Вие сте добър домакин. Ще разберем след 2 часа

Пускаме и голове, но вкарваме повече обикновено. Малко като Барса на Кройф едно време - много голове и един да е повече за нас накрая.

П.П. Ще имате и агитка от нашите около 150-200 души предполагам - фен клуб са лудички и вървят навсякъде с тях. Предната седмица в Гълъбово ( дето не го знам къде се намира на картата ) бяха към 100 души агитка.

Те ФК Подуене нямат толкова агитка на чужд терен, па за Шарваргорец да не говорим
          Ваште викат повече за сега Прав си, точно толкова са... и гърмят с бомбички!!!
          Айдеее дано няма съдийски тесли и по-добрият да продължи!

П.П.Ама нашта агитка има по-як тъпан!
          Last edited by kev; 06.12.2014, 13:01.

Коментар

Маранди, ша са давате ли без бой или да ви надуем шошоните в това "'убаво" време!?
            След час почваме. Само Дунав!!!
            Наш'те играят по-силно като гост и почти винаги бележат по много. Вие сте добър домакин. Ще разберем след 2 часа

Пускаме и голове, но вкарваме повече обикновено. Малко като Барса на Кройф едно време - много голове и един да е повече за нас накрая.

П.П. Ще имате и агитка от нашите около 150-200 души предполагам - фен клуб са лудички и вървят навсякъде с тях. Предната седмица в Гълъбово ( дето не го знам къде се намира на картата ) бяха към 100 души агитка.

Те ФК Подуене нямат толкова агитка на чужд терен, па за Шарваргорец да не говорим
            Last edited by marandi; 06.12.2014, 12:48.

Коментар

• Маранди, ша са давате ли без бой или да ви надуем шошоните в това "'убаво" време!?
              След час почваме. Само Дунав!!!

Коментар

• Първоначално изпратено от trader1 Разгледай мнение
                Питане:

Русев от къде е:
                Русия? - http://www.wwe.com/superstars/rusev
                Бг - http://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Rusev
                българин е, но в кеча се представя за руснак по търговски причини - сещаш се и сам защо
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Първоначално изпратено от trader1 Разгледай мнение
                  Питане:

Русев от къде е:
                  Ако се съди по татуировката - българче трябва да е

Коментар

• Питане:

Русев от къде е:
                    life is simple and clear when you make the right choices

Коментар

• Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Левскарите готвят жестоко отмъщение срещу БФС

http://topsport.ibox.bg/news/id_1895044413
                      -----------

Напред, братя левскари! Чорбта е с вас!

Перуката и Плешивеца обесени пред входа на БФС-ту.
                      Е това е меко казано - простотия! Защо да страдат националите и ние да не гледаме мачовете в София? Тъпо е.

Коментар

• Левскарите готвят жестоко отмъщение срещу БФС

http://topsport.ibox.bg/news/id_1895044413
                        -----------

Напред, братя левскари! Чорбта е с вас!

Перуката и Плешивеца обесени пред входа на БФС-ту.

Коментар

• БФС-ту трясна ФК Подуене пак с 40 хил. левас глоба, дето едва оцеляват.

Да видим докога Груец-а ще вика на Перуката "легенда" на Уефски още

П.П. Промених си мнението - нека Перуката остане още 1 година в БФС и дотогава телюгите ще са история.

Той ги мрази повече от нас да'е ...

Коментар

• Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            А ? Ще го купуваме ?... по-добре без пари
                            То ние сега си играем почти баш с Б отбора.(без Лам, Мартинес, Алаба, Алкантара, Бадщубер, до скоро и без Швайни и Рибери )
                            Да видим, кой ще ни "се падне" в елиминациЙте.. За сега е рано да се говори...
                            Не, няма да е той. Роналдо я получава 100 % според мен.
                            Ако не върже веднага, ще се направят една-две(колкот се налага) контроли, баражи, преигравания, квалификаций, та да вкара още 29 гола и готово...
                            Е може да ми е бил любимец - ама в годината на Световното трябва световен шампион да стане...титлата и купата на Германия са само добавка! Верно че нещата са предопределени май,...но знае ли човек?!

Коментар

• Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                              Колче, не се коси - като купите Ройс
                              А ? Ще го купуваме ?... по-добре без пари
                              Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                              Вас няма кой да ви барне в БЛ - даже и Б отбора ви ще я спечели (това новото момче в халфовата линия дето изкараха след червения картон срещу Ман Сити, Шакири, гледам Данте артисал от стратовия състав, Бернат....)
                              То ние сега си играем почти баш с Б отбора.(без Лам, Мартинес, Алаба, Алкантара, Бадщубер, до скоро и без Швайни и Рибери )
                              ....само малко проблемация в елиминациите на ШЛ!
                              Да видим, кой ще ни "се падне" в елиминациЙте.. За сега е рано да се говори...
                              ПП Стискам палци Нойер да вземе златната топчица тая година, ама няма да му я дадат мислА!
                              Не, няма да е той. Роналдо я получава 100 % според мен.
                              Ако не върже веднага, ще се направят една-две(колкот се налага) контроли, баражи, преигравания, квалификаций, та да вкара още 29 гола и готово...
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

Коментар

• Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Де Хея си изби 2 млн. от цената вчера.
                                То от Де Хея се очакваше,...ама Ашли Йънг...както са казали съкратено братята Хамериканци: WTF????

Коментар

Working...
                                X