Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

Лелче, аз не планирам таквоз, щото от прекомерна употреба на бира, в мен настъпиха такива физиологични и дизейнерски промени, че блусът става неподходяща форма на творческа изява

Кво знаеш ти за тъмното?!
    Ти си жена за сцена!
    Под прожекторите!

Наздраве със специален поздрав!!!
    Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman
    Сцена?! Някой трагикомичен образ може би? В най голямият порой, вместо да му се насладя , трябваше да сменям гума! Сега съм вир - вода и кал

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

Стиснатото е особено осторожно в спестовността. Така трябва! Бюджета да се държи със здрава ръка. За врата да се държи.
      Тцъ, бре!!! Пак си в недоразбиране. Жега е и тежък мързел ме е захлупил.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Наздраве бе, пенсионери, аз утре забягване за Русе
        Констатирам дискриминация по възрастов признак. За тея, дето не сме пенсионери/рки, наздравица ще има лЕ?
        Мечо

Коментар

• Наздраве бе, пенсионери, аз утре забягване за Русе
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Хелмут Нютън е хванал жалният поглед на едно жадно кученце, до своята стопанка, която в тоя момент утолява своята жажда...

Коментар

Да, няма. а съм виждал снимка на Орфея, дали като картичка ила в списание някое. Има я само отсрещната страна със залата.
              Аз също съм убеден, че съм виждал, пък и ми е в маалата.
              Упорствах, настоявах и бях сигурен, че ще намеря нещо, ама не би!
              Мястото станало особено популярно с неформализъм по времето на моето пребиваване у войската. При излизането ми вече го бяха разгонили, само съм чувал за там!

Все пак за мен първият цветен лъч в онези груби и сковани времена са били баловете на Академията и Консерваторията. Разправял съм за това, да не се повтарям.
              Когато бях при студенцията, имам дори малко натрупан личен опит.

Коментар

• Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

Хер , надеждата умира последна! Тоест с човека ! Та, няма как да е ялова!

Ако не си комплектован с въоръжени адашки, може и да се освободя. Предпочитам свеж въздух и мечки в гората. Ма е малко офроуд и не знам дали ще ти допадне или ще се метнеш на парното
                Не мож ма уплаши!
                В неделя бродих напоително и решително из Витоша. За моя изненада - без никакви последици, макар че едната маратонка нещо ми причиняваше дискомфорт.
                Вилата ми е на място, където мечките редовно слизат. При това охотно, ама пък имам голям проблем да примамя там някоя двунога (и дългокрака) мецана. Западащо място сред дивотията е.

В планината има един водещ приоритет - сигурност. Попаднах на някакви мочурища в неделя и много ми се искаше да припкам по морените и валуните, както съм го правил някога, ама си рекох: ах ти, дърто магаре недно!! Я да си налягаш парцалите и да я караш пенсионерската!
                Толкоз за оффроуда!

В къщи си имам една, която отдавна е казала, че тецът е най-големият и приятел.
                Аз отдавна съм извън сметката,
                За мой величайший ужас!
                Backstreet Boys - Quit Playing Games
                Last edited by nachev; 17.06.2019, 20:06.

Коментар

• Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

Ей , Хер! Много яко пожелание! Да не забравиш и ти да планираш и да го изживееш! Блусът и лятото. Пък що не и да е безкрайно, въпреки сезоните

пп. Не знаех, че имало по - тъмен ъгъл и от моят
                  Лелче, аз не планирам таквоз, щото от прекомерна употреба на бира, в мен настъпиха такива физиологични и дизейнерски промени, че блусът става неподходяща форма на творческа изява

Кво знаеш ти за тъмното?!
                  Ти си жена за сцена!
                  Под прожекторите!

Наздраве със специален поздрав!!!
                  Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

с констатациите почна ти , ако не си спомняш да ти припомня ... колкото до групата ви на "богоизбраните", дето всичко ви е позволено , бОли ме сапа на мотиката ......"Наздраве" !
                    Най-мразя да се обяснявам. На твоята болка у сапа на мотиката отговарям с преместване на китката от лявото зад дясното ухо.
                    Наздраве!
                    Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

Я, Жигулката на Майната долу в лево. Сигурно е тръгнал за оная прословута кръчма , ама и забравих името.
                      бумбарника ...

Коментар

Да, няма. а съм виждал снимка на Орфея, дали като картичка ила в списание някое. Има я само отсрещната страна със залата.
                        Я, Жигулката на Майната долу в лево. Сигурно е тръгнал за оная прословута кръчма , ама и забравих името.

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

Тъй, де. На теб маниера ти на забавление е такъв, а на нас с Lelq - онакъв. Няма лошо в това всеки да се докарва във виртуала както му харесва, ама не смятам, че с теб сме си чак толку близки, да та си позволяваш да ни квалифицираш.

Щото, това което е позволено на Юпитер /4i40, Арахната, Безимен, Преци, Грую, Начев и някои други/ не е позволено на бика /majnata/.
                          Наздраве, чужденеций!
                          с констатациите почна ти , ако не си спомняш да ти припомня ... колкото до групата ви на "богоизбраните", дето всичко ви е позволено , бОли ме сапа на мотиката ......"Наздраве" !

Коментар

• Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

Старо куче медалист си ти.

[ATTACH=CONFIG]n3478905[/ATTACH]

Кристал в днешно време снимката съм я правил преди 3- 4 години Младежи пак се събират, както и на шадраваните на Народния

Е, то сега си е нещо нормално. Парковете са пълни с бираджии. А навремето прибираха, ако поркаш на обществени места.

Коментар

Амииии - трезвеник?!
                              Може, ама само в цифров вид
                              Иначе, ..... аналогово ближем рани и употребяваме. Яко!
                              че да направим относително поносима
                              непосилната лекота на битието!

Признавам ти, че потърсих снимка на стария Орфей в лост българиа, че да знаят младите, къде се е раждала ... надеждата!
                              Не намерих.
                              Надеждата е хубаво нещо!
                              Дори яловата.
                              Аз още тогава си знаех (без капчица колебание), че е ялова.
                              Такава си и остана.

Кат Чиче търся дива шофьорка за забегване, ма сега веке повече предпочитат заведенията и теца.

Коментар

Амииии - трезвеник?!
                                Може, ама само в цифров вид
                                Иначе, ..... аналогово ближем рани и употребяваме. Яко!
                                че да направим относително поносима
                                непосилната лекота на битието!

Признавам ти, че потърсих снимка на стария Орфей в лост българиа, че да знаят младите, къде се е раждала ... надеждата!
                                Не намерих.
                                Надеждата е хубаво нещо!
                                Дори яловата.
                                Аз още тогава си знаех (без капчица колебание), че е ялова.
                                Такава си и остана.

Кат Чиче търся дива шофьорка за забегване, ма сега веке повече предпочитат заведенията и теца.

Хер , надеждата умира последна! Тоест с човека ! Та, няма как да е ялова!

Ако не си комплектован с въоръжени адашки, може и да се освободя. Предпочитам свеж въздух и мечки в гората. Ма е малко офроуд и не знам дали ще ти допадне или ще се метнеш на парното

Коментар

Working...
                                X