IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Аз викам да хапнеме, че нещо не ми се работи.
    Аз апнах, печено свинско с пюренце, но ши...ата кръчма нямаше Шуменско и Туборг, та се наложи да мъча Каменица. Не че е лоша, ама традициите са затова....
    Сега спокойно мога да се оттегля с едно осемнайсетгодишно....
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Аз викам да хапнеме, че нещо не ми се работи.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Баси направо ме фърлихте в потрес. От толкова двусмислие ме заболе главата.Тя колежката и тя така двусмислено се изразява. Май ше трябва един "Капитан Морган" да ударя за да се освестя.
        Мааани,
        и на мен ми е писнАло от антелектуалци ... Нема се изкаже кат чуйек, а то се некви завъртени многословни полюциЙ ...
        Ай сиктир !!!
        към Моргана ти, ша приобща една мъъънинка водченка ...
        Така за апетит ...
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Баси направо ме фърлихте в потрес. От толкова двусмислие ме заболе главата.Тя колежката и тя така двусмислено се изразява. Май ше трябва един "Капитан Морган" да ударя за да се освестя.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
            Преглеждам кви сте ги надробили в кръчмето, па се сетих една приказка:

            Рицарят Едуард Чембърлейн Алекзандър О`Райли Трети - "Дългата пола" закъсал в горските дъбрави, но нещеш ли - видял една къща, с двор, вече свечерявало и той решил, че тук ще потърси подслон. Почукал на портите и не след дълго отворила една жена, от тези, на които и с най-обикновени дрехи се вижда, че са с близко до аристократичното потекло.
            - Госпожо, идвам от далеч, уморен съм, нямам и храна, вече става късно и търся подслон за една вечер за морното си тяло и коня ми.
            - Сър, разбирам ви, но малко е неудобно, защото моя свиден съпруг отсъства от къщата, придружавайки краля на кръстоносен поход, а аз съм сама, нали разбирате!?
            - Но госпожо, аз съм джентълмен!
            - О, добре, в такъв случай - заповядайте!
            Нагостила го домакинята, рицарят се поотпуснал, стопанката му приготвила стая, той се оттеглил и бързо заспал.
            На сутринта се събудил, поогледал се през прозореца и се зачудил - на двора, освен множеството кокошки, обикаляли и доста петли, та като слязъл да закуси при така гостоприемната стопанка , я попитал:
            - Госпожо, не е ли малко необичайно, а и против природата на кокошите семейства да имате толкова петли?
            - Сър, петел е ей оня там, с пъстрите червени пера, останалите са джентълмени!
            Приказката-виц има и прозаичното си продължение: "полурицарят", скитащ по горските дъбрави разбрал намека на полуаристократката и застанал уверен на мястото на рицарят, сражаващ се за честта на короната. "полурицарят" постъпил като "джентълмен" и преди да продължи да "полурицарства" из горските дъбрави, ощастливил семейството на другия рицар с потомство.
            Поука1: някои "полурицари" са по-рицари от други рицари.
            Поука2: полуаристократките си остават такива в очакване на следващият си "полурицар".
            Поука3: рицарите никога не могат да се превърнат в "полурицари", по същата причина, по която полуаристократките никога не могат да се превърнат в аристократки.

            Коментар


            • "Когато дните станат по-къси и за*духа студеният вятър, пеперудите монарх долитат от всички посоки на света към Свещения кръг в памет на богините, които застанали пред огнената бездна и смело скочили в пламъците, жертвайки себе си, за да донесат светлина и живот на света. От самото си раждане Лус Авила познава легендата за las mariposas - красивите пеперуди монарх, които всяка година прелитат с крехките си криле близо пет хиляди километра, за да се завърнат до зимния си дом в Мексико. От баба си, която винаги е била нейното единствено семейство, е научила за техните мистични сили и за вдъхновяващото им пътуване.Сега е нейният ред - също като пеперудите - да се отправи на това дълго и опасно пътешествие до планините на Мексико, за да изпълни последното желание на любимата си абуела и да намери своите корени. Защото не можеш да вървиш към бъдещето си, ако не си се примирил с миналото си."

              http://www.youtube.com/watch?v=QxW1tV2ylis
              Attached Files
              There is no right way. Only your own way!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                ............
                та в тоо ред на мисли има "кюфтета" и "гуминетки" и "Жентълмени" последните винаги печелят предимство пред другите, независимо какво ще кажат някои "принцеси"
                Както си говорели глухите баби - "бе то "характерът" е важен...
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Ааа не! Аз пък ще ви разкажа една друга история, из архивите...

                  един хубав следобед един "принц" решил да покани някаква "принцеса" да вечерят в един "замък" след да кажем три дни (както в приказките) Всеки ден "принцесата" откривала по една червена розичка сутринта пред работата си (ама принцесите едно време не работели, но нищо...) И така три дни...минал третия ден, дошла вечерта принцесата с корона, най-убавата роклА, най-високите токчета, най-убавата прическа и чакала с вълнение да додИ "принцЪ" Появила се някаква "гуменка" неизбръсната, с мръсни дънки, подут корем и глупав поглед, последващ "ами аз току що се наядох у нас ае да одим на кафе нЕкъде". Нямало и помен от "принцЪ", бреее къде го беее огледала се у лево, после на дЕсно "принцесЪтЪ и му рекла..."Язе пък съм гладна, ае чаУ отивам да се наям вкъщи" нЕмало нужда да се обяснява излишно и в кратце да приключва по-бързо неудобния момент ".



                  та в тоо ред на мисли има "кюфтета" и "гуминетки" и "Жентълмени" последните винаги печелят предимство пред другите, независимо какво ще кажат някои "принцеси"
                  There is no right way. Only your own way!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                    Преглеждам кви сте ги надробили в кръчмето, па се сетих една приказка:

                    Рицарят Едуард Чембърлейн Алекзандър О`Райли Трети - "Дългата пола" закъсал в горските дъбрави, но нещеш ли - видял една къща, с двор, вече свечерявало и той решил, че тук ще потърси подслон. Почукал на портите и не след дълго отворила една жена, от тези, на които и с най-обикновени дрехи се вижда, че са с близко до аристократичното потекло.
                    - Госпожо, идвам от далеч, уморен съм, нямам и храна, вече става късно и търся подслон за една вечер за морното си тяло и коня ми.
                    - Сър, разбирам ви, но малко е неудобно, защото моя свиден съпруг отсъства от къщата, придружавайки краля на кръстоносен поход, а аз съм сама, нали разбирате!?
                    - Но госпожо, аз съм джентълмен!
                    - О, добре, в такъв случай - заповядайте!
                    Нагостила го домакинята, рицарят се поотпуснал, стопанката му приготвила стая, той се оттеглил и бързо заспал.
                    На сутринта се събудил, поогледал се през прозореца и се зачудил - на двора, освен множеството кокошки, обикаляли и доста петли, та като слязъл да закуси при така гостоприемната стопанка , я попитал:
                    - Госпожо, не е ли малко необичайно, а и против природата на кокошите семейства да имате толкова петли?
                    - Сър, петел е ей оня там, с пъстрите червени пера, останалите са джентълмени!

                    Коментар


                    • Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Преглеждам кви сте ги надробили в кръчмето, па се сетих една приказка:

                        Рицарят Едуард Чембърлейн Алекзандър О`Райли Трети - "Дългата пола" закъсал в горските дъбрави, но нещеш ли - видял една къща, с двор, вече свечерявало и той решил, че тук ще потърси подслон. Почукал на портите и не след дълго отворила една жена, от тези, на които и с най-обикновени дрехи се вижда, че са с близко до аристократичното потекло.
                        - Госпожо, идвам от далеч, уморен съм, нямам и храна, вече става късно и търся подслон за една вечер за морното си тяло и коня ми.
                        - Сър, разбирам ви, но малко е неудобно, защото моя свиден съпруг отсъства от къщата, придружавайки краля на кръстоносен поход, а аз съм сама, нали разбирате!?
                        - Но госпожо, аз съм джентълмен!
                        - О, добре, в такъв случай - заповядайте!
                        Нагостила го домакинята, рицарят се поотпуснал, стопанката му приготвила стая, той се оттеглил и бързо заспал.
                        На сутринта се събудил, поогледал се през прозореца и се зачудил - на двора, освен множеството кокошки, обикаляли и доста петли, та като слязъл да закуси при така гостоприемната стопанка , я попитал:
                        - Госпожо, не е ли малко необичайно, а и против природата на кокошите семейства да имате толкова петли?
                        - Сър, петел е ей оня там, с пъстрите червени пера, останалите са джентълмени!
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          И вчера никой да не се сети да почете The Prince of Darkness ....
                          http://www.youtube.com/watch?v=Rsa4HktvsU4
                          http://www.youtube.com/watch?v=602shgxXSIs
                          There is no right way. Only your own way!

                          Коментар


                          • И вчера никой да не се сети да почете The Prince of Darkness ....
                            http://www.youtube.com/watch?v=Rsa4HktvsU4
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Абе всички ли дето търгуваме на борсата сме пияндета или има и трезвеници?
                              Има и трезвеници ама те са от новобранците.Споко.Скоро и те ще се появят тука
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Колчоооо сии едни бадеми за Тънъмъ-то. Съм джентълмен ебаси.... Че напоследък една колежа ме разби - вика "Не харесвам джентълменско поведение". Тука харесва ли се да си жентълмен?
                                Мола!? Тва ще е неква комплексарка

                                П.П. Ми в тази Кръчма пият дами. Жентълменското поведение на господата от Кръчмата потвърждава тази ми констатация.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X