Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Кво става тука, бе? Да не е поставена карантина? Да не би Леля да е затворила Кръчмата и да е поставила Дърт Чичо да пази портите с треперящи ръчички. Треперещи от липса на алкоол, а не от наличие на много моми? Тоя коронавирус подгони маниаците за величие, кои сега търчат пред кръчмето, крещят "Къде ми е короната?" и събират зяпачи, последователи и дори милиционери, дошли да ги приберат и облекат в бели ризки с дълги ръкавки. Прибирайте се в кръчмата, що карантината е за излизане, а не за влизане. Тук е лечебното заведение. Като обърнеш две и си килнал короната на болестта. Наздраве!

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

Добро утро !
      Чичи е по любоФФта.......
      Нооо, Наздраве !

пп Донесоха ми 10 л убава ракия......Вече ми е широко около душата и черпя с по 25 гр....
      Е, то си личи, че си по любофтя. На първата снимка се бъхтяш да зарезваш с млади моми. Пък те ти се смеят, че ръчичките ти треперят.

Коментар

• Днес отново патронния празник на Кръчмата. Да са живи и здрави всичката уважаема клиентела на заведението и да се радват на добра глътка и съпътстващ апетит!
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
          Ставайте! Требва се зарезва и после да се нарезвате. Чичи вече почна. Честит празник!

............................

Добро утро !
          Чичи е по любоФФта.......
          Нооо, Наздраве !

пп Донесоха ми 10 л убава ракия......Вече ми е широко около душата и черпя с по 25 гр....

Коментар

• Зарезвай, това лозе не е нашто, ма пък юнак вино пие, ахмак лозе копа.
            Наздраве!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Ставайте! Требва се зарезва и после да се нарезвате. Чичи вече почна. Честит празник!

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

На диаметър.
                Наздраве, свато!
                дето се вика поне с нещо да изпъкнем
                Наздраве Сватя!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

Коментар

• Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Колкото повече пораствам, повече заобичвам виното
                  щото аз още раста, и ще раста. ...
                  наздраве!
                  На диаметър.
                  Наздраве, свато!
                  Мечо

Коментар

Добро утро !
                    Тц, ТЦ, Тц....
                    Кръчмата е заприличала на геронтологично дружество...
                    Айде, за Тарантул е ясно - спомня си какво е чукал на младини - камъни по разкопките, ръгал е чушки в бурканите в КК " Ягода ", изправял си е арматурата по националните обекти на соца, кога на всяка арматура имаше подобаващ кофраж....
                    Кака вместо да резне малко мръвка и сипе по 20 гр питие, го е ударила на спомени.....
                    Така ще е ...Кът е няма Лелчето да пусне вефа, така ще е.....

Наздраве !
                    Ба, спомени ... Налучквах по кои обекти от далечното бригадирско минало е бачкал Арахната
                    Наздраве, 4i40!
                    Мечо

Коментар

• Колкото повече пораствам, повече заобичвам виното
                      щото аз още раста, и ще раста. ...
                      наздраве!
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

Коментар

• Загрявате ли?
                        Чиче вече почна.

Кака и тя опъва.

Аз също се подготвям.

Коментар

Добро утро !
                          Тц, ТЦ, Тц....
                          Айде, за Тарантул е ясно - спомня си какво е чукал на младини - камъни по разкопките, ръгал е чушки в бурканите в КК " Ягода ", изправял си е арматурата по националните обекти на соца, кога на всяка арматура имаше подобаващ кофраж....
                          Кака вместо да резне малко мръвка и сипе по 20 гр питие, го е ударила на спомени.....

Наздраве !
                          Други ръгаха сливи в бурканите. Аз само ги подмивах. Бурканите, не сливите. А ти да се беше похвалил, дали си облизвал доматите или само с ръка си ги стискал. Разбирам те напълно, защо още имаш сантименти към доматето. Пуста младост, де си гонил кооператорките по полето. Той кооперативният строй затова така дълго се задържа - омешваше ги родовете и половете. Ама сега нема. Дори за началници на помидорокомбинати като теб.

Коментар

• Добро утро !
                            Тц, ТЦ, Тц....

Наздраве !

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

Недей да си толкова скромен. Признай си поне, че си чукал канарите в Прохода на Републиката ..., древен
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Антико мила, на Перник-Волуяк.... съм минавал с влака, дето трака. Толкова от мен по националните бригадирски обекти. Но гледам, ти май си ги наобикаляла всичките с червена връзка алена. Наздраве, Дрънпионерче!

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

Не се хваля, защото не съм. Аз съм разкопавал Кабиле и нищо не откопах. На нашия парцел нямаше интересни находки. Пък и аз не копах, а пълнех и разтоварвах количката. Също съм редил буркани на поточна линия, брал съм грозде, домати, бадеми, участвах в строителство, още съм бил арматурист. Имам богата бригадирска биография. А ти кво, помагала си на феите да объркват на хората живота. Феите с вълшебната пръчица им дават печалба от тотото, а ти се лепваш за нещастника с печалбата, та му я изпиваш и профукваш на хазарт. Подла Кака! Наздраве,Дрънподле!
                                Недей да си толкова скромен. Признай си поне, че си чукал канарите в Прохода на Републиката ..., древен
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Мечо

Коментар

Working...
                                X