IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
    Не банваме за развинтено въображение, съжалявам.
    А това че 90% от коментарите са му извън темите..все си ви е тая..

    Коментар


    • Амстердам, да ти покажа ли как се слага спел чек на компютъра, ако е възможно ..?..
      Днес реших, че си много готина млада госпожица и си строга, но справедлива и това много ми допадна. Много искам да се запознаем за да мога да ти споделя и още неща, освен тези.... ако е възможно, разбира се. Просто за мен ще бъде чест да те познавам, пък и като за начало е все нещо. Това възможно ли е да Ви познаваме, служителите на Инвестора???
      И да ти Благодаря, за годините ти работа в ИНВЕСТОРА, мен специално си ме трила най много сигурно или поне един от най тритите .. както и да е. Важното е има такива Българки, това ми харесва!!

      Дали не са обърках не знам, но сега като стане по студено и ставате по зли, жените
      Last edited by DutyFree; 03.12.2015, 15:12.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
        Не банваме за развинтено въображение, съжалявам.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Не банваме за развинтено въображение, съжалявам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
            С какво Ви е обидил Маранди? Че не е руски инженер-корабостроител?
            С това,че развинтеното му въображение няма край...време е да си подмените бота с по нова версия

            Коментар


            • С какво Ви е обидил Маранди? Че не е руски инженер-корабостроител?

              Коментар


              • До Амстердамм

                Бе, аз съм инженер-корабостроене ( не съм тъп русенски инжинйер, учил как се работи на струг ).
                изпратено от маранди

                Кажете и как ще коментирате думичките преди скобите, колко пъти и аз и гигов и марков го хващахме че лъже и олехме да бъде баннат, но уви изтриват се всички мнения/може би форума дори/, но мненията на маранди ще останат независимо какви глупости е писал. И пиша и на вас
                АКО ТОЗИ ЧОВЕК Е КОРАБОСТРОИТЕЛ, ТО АЗ СЪМ ВЛАДИМИР ПУТИН

                п.с. Как да си сложа аватар на путин

                Коментар


                • Неприятно, много неприятно, колко лесно хората се разделят със свободата си.
                  Търсят индулгенция, уж, в името на ...в случая - "свободен" форум, в който теми да се разглеждат ..."свободно" ...и с "чистота на пейзажа".

                  Прочетох само тази страница и виждам, че се задълбочава в посока преднамерена ограниченост. При това, в диалог участници - модератори - администратор.

                  В същото време има пълна толерантност към многоНИЧИЕто - официална позиция -
                  "Не е проблем, че пишат хора с много никове, стига да не спорят сами със себе си" ... Сякаш, всяко едно мнение се проследява?!
                  Що за Форум, приветства хората да слагат различни маски, според темата, настроението и евентуално "подплатената" им съпричастност?!
                  И това официално?!

                  Така ли се поддържа Ниво на дискусия?!

                  Защо, изобщо тогава да има регистрация?
                  Каква е целта - Качество, което да акумулира и количество или количество, тотално скапващо качеството? Доколко стабилна е последната конструкция?!

                  На мен лично, не ми попречи това, което видях тази вечер - няколко страници спам - теми.
                  Нормално, и в личните пощи го има. В даден момент - ще се изтрие.
                  Пречи ми и не ми харесва, до степен да не отварям в дълги интервали време, любим преди време форум, Това, че самите теми са пълни със Спам - спам, провокиран от политическа линия на медийно зомбиране и
                  от модераторска безпринципна цензура.
                  Т.е., проблемът е в политиката на форума.

                  Коментар


                  • Една елементарна captcha при пускане на тема ще спре тия тъпи ботове. Не го изкарвайте като "груба атака" защото е напълно предвидимо че ще ви налазят такива гадинки.

                    ПП: Хайде да ви е още по лесно, само копвате на програмиста че искате това: https://www.google.com/recaptcha/intro/index.html
                    Last edited by dsx500; 03.12.2015, 02:52.
                    Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                      Докога ще го търпите тоя педал недоклатен? Drago Radev или както там се казваше говедото тъпо ....
                      Аз им предложих няколко пъти, ама не ме слушат. Нова тема само с разрешение на модератор. Тогава ще трябва да намери начин да влезе в профил на модератор, а това може да се защити доста по-добре.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Докога ще го търпите тоя педал недоклатен? Drago Radev или както там се казваше говедото тъпо ....
                        Last edited by netware5; 03.12.2015, 01:58.
                        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                        Коментар


                        • До ръководството на Инвестор.БГ - колко още атаки като сега вървящата трябва да се случат, за да предприемете мерки за защита? Аз не случайно казах, че сайтът се движи на автопилот от много време...

                          Коментар


                          • marandi marandi е онлайн в момента
                            Аватара на marandi
                            Заслужил
                            инвеститор
                            Мнения: 18,382 Днес, 19:45


                            Начално
                            Цитат:
                            Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                            Работни места във Франция и Германия
                            Земеделие: 2.9% / 1,6%
                            Индустрия: 22.2% / 28.39%
                            Услуги: 74.5% / 70%

                            Абе, ти не беше ли "специалист" по икономиката?
                            Аз съм по компютрите, но разбрах тази графика. А ти?

                            А ти защо се занимаваш с тоя идиот, като оня плевенския, който също 5 дена питаше като побъркан къде Селското стопанство било под 3%, щото не може да си го намери сам?

                            Ами, в УСА е по-малък даже ( около 1.5% ), ама ти защо се занимаваш с тия се чудя? Хем неграмотни - хем вият тук от сутрин до вечер




                            Бойчо докога ще позволявате на този клавиш бабаит да обижда в този форум?Защо му позволявате да нарича хората идиоти?Амстердамата ще го банне ли най после?Какво още трябва да направи за да получи бан?Ще получа ли отговор на въпросите си?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение
                              Привет,

                              Разбира се, сайтът не е на автопилот. Планирани за инвестиции, през следващата година повечето от тях ще са насочени към уеб бизнеса на компанията. Планираме много новости не само за Инвестор, но и за другите сайтове.

                              Но и никой сайт и форум не е имунизиран срещу подобна груба атака, на каквато бяхме свидетели през последните седмици, и то при положение, че нашият стремеж е да не ограничаваме читателите в правото им да изразяват своето мнение и да коментират. Специално по казуса обмисляме различни опции, но решение ще има много скоро.

                              Благодаря Ви, че сте наши верни читатели и че "горите" с Investor. Ще се постараем да не Ви разочароваме
                              Бойчо моля за равнопоставеност.Защо позолявате на едни да спамят и да обиждат а други като отвърнат следва бан.И докога ще търпите тука обиди на Президента Путин?БГ Империята има ли някакъв нормален начин да да си пише нещата в съответната тема?

                              Коментар


                              • ще се радвам ако инвестора обърнат внимание и на часовника че отпред показва един час пък като влезеш в дадена тема е с 2 часа назад....преди това беше с 1 ако не се лъжа.....не че е фатално,но нали това е целта на часовника-да измерва времето вярно все пак....и да можем да видим кой кога е изказал съответното мнение
                                "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                                Коментар

                                Working...
                                X