Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Въпрос към мениджмънта ма форума:

Докога модераторите ви ще търпят онова нещо?
    Вижте темата политика...
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
      Всичките ви постове, които са изтрити са със заяждания, нападки на лична основа, даже агресивни. Когато ви се изтрие нещо, започвате да се обяснявате и оправдавате в темата и отново да се заяждате, като съответно я оспамвате. Както ви казах и преди това - пишете нормално и няма да имате проблеми.
      Ама какво означава '' нападки на лична основа'' .
      За да защитя моята теза , аз трябва да покажа несъстоятелноста на тезата на опонента ми .......... За целта трябва да я обора !!!
      Това няма как да стане без '' нападки на лична основа '' според Вас .
      Даже пък и АГРЕСИВНИ !!!!
      Ами нищо подобно ! За Агресивни Вие приемате Оборващи и Доказващи правилноста на тезата ми , мнения !!!!
      А истинските нападки остават некорегирани ..............
      Искате ли , г-н Х_Y , още сега да цитирам тук поне 10 поста в които има явни обиди и нападки към мен , например и стоят непроменени??
      И разбира се че ще търся обяснение , когато сте ми изтрили Графика и цял пост , заради една дума - шегичка !!
      А какво означава ''пишете нормално и няма да имате проблеми''..................????
      Да пиша в '' Любима музика '' и ''Харесани филми '' ...........
      Да не преча на приятелчетата Ви , да манипулират хората.............
      Да пиша това , което на Вас ви се харесва ???????
      Инвестор , моля вземете мерки с Х_Y

П.П Лично Вие ми баннахте акаунта Ragnar -- форевър , заради мултиакаунтност !!!
      А той беше , просто да чета мненията , докато '' БАЦЕ '' имаше банн - пак от Вас !
      Добре - сигурно сте прав !!!!
      Ама сигурно не знаете , че и този отдолу , който изтрихте току що е Мултиакаунтер , а ?????
      Ето това е Двоен Аршин !!!!!
      А не трябва !
      Last edited by БАЦЕ; 23.05.2018, 17:14.

Коментар

• Всичките ви постове, които са изтрити са със заяждания, нападки на лична основа, даже агресивни. Когато ви се изтрие нещо, започвате да се обяснявате и оправдавате в темата и отново да се заяждате, като съответно я оспамвате. Както ви казах и преди това - пишете нормално и няма да имате проблеми.
        रादोस्त

Коментар

• Инвестор , озаптете малко тия модераторчета , де ....
          Особенно Х_Y ............
          Трие постове без обиди , със зададен смисъл по темата........... и ВСИЧКО това го прави избирателно !
          Не знам , с някой форумци , връзка ли има някаква ( приятелство ) , техни постове с явни обиди се пропускат , на други за съвсем невинни закачки и шеги се трият с обяснение '' неприемливи обиди '' или '' отвратителни обиди ''
          Те по принцип , кои обиди са '' приемливи '' или '' приятни ''
          Моля вземете мерки !
          Или пък има лични интереси........... Не дава да се пише за понижаване на имотите и всички постове (малко по категорични ) отричащи растеж на златото за НОВИ Върхове - биват изтривани !!!
          Може ли такива работи !
          Тук стана по зле от 1962 г , ако кажеш виц за ТАТО .
          Апелирам за вашето съдействие............
          Проявяваме и ние разбиране - момчето е младо , неопитно , със хъс ...........но ......
          Всеки цени мислите си и времето си ..............
          Ако много му се трие ........... да си купува билети от лотарията !!!

Коментар

• Какви обидни квалификации се съдържат в долния пост?

Ало модератора, и какво му неприемливо на съдържанието на моя критичен пост относно новия сайт на Хима? Първоначално си помислих, че си станал много чувствителен към определени по-силни думи, но после видях, че си изтрил и поста на колегата Ferry, в който нямаше нито една мръсна дума. Да разбирам ли, че критичните бележки за новия сайт са "неприемливо съдържание"?

Настоятелно те съветвам да върнеш двата поста, пък аз обещавам, че ще премахна думата "г..но" и ще я заменя с друга. В противен случай - знаеш, че не съм от вчера в тоя сайт, знам кога нарушавам правилата, знам кога модераторът прекалява и знам на кого да пиша директно. Гласът ми все още се чува.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

Коментар

• Първоначално изпратено от Kondora Разгледай мнение
              Чакам , аleks 262 , да ми покажете '' обидите ''
              Пак Ви казвам .......... ''постфактум'' , може да си измислите , че съм призовавал към държавен преврат !?
              А всъщност , всичко да е абсолютен '' своевол'' от Ваша страна ..............
              Това че сте на работа в Инвестор Ви дава някакви права и задължения , но в никой случай '' своеволия '' ...........
              Да не те разочаровам но, май грешиш. Опорките се изпълняват, няма тън-мън.
              Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                Aleks, ама така въобще не е забавно.
                Не може ли поне малко да се подпичкосваме?
                Поне веднъж в седмицата? След "За децата"?
                Тогава гледат турския сериал и може да мине

Коментар

• Aleks, ама така въобще не е забавно.
                  Не може ли поне малко да се подпичкосваме?
                  Поне веднъж в седмицата? След "За децата"?

Коментар

• Чакам , аleks 262 , да ми покажете '' обидите ''
                    Пак Ви казвам .......... ''постфактум'' , може да си измислите , че съм призовавал към държавен преврат !?
                    А всъщност , всичко да е абсолютен '' своевол'' от Ваша страна ..............
                    Това че сте на работа в Инвестор Ви дава някакви права и задължения , но в никой случай '' своеволия '' ...........

Коментар

• Първоначално изпратено от aleks262 Разгледай мнение
                      Постът Ви няма да бъде възстановен, защото съдържа обиди!!! Има разлика между дебат и лични нападки и обиди! Дано да я разбите тази разлика!
                      Няма такова нещо...............Покажете тези ''обиди''.........Така със обяснение ''постфактум'' , може да си триете , каквото искате и на когото искате .............
                      А времето ми е ценно нещо.............
                      Не е като Вашето ...........

Коментар

• Постът Ви няма да бъде възстановен, защото съдържа обиди!!! Има разлика между дебат и лични нападки и обиди! Дано да я разбите тази разлика!

Коментар

• Искам обяснение , защо модератор Алекс 262 изтри мой дълъг пост от темата за златото ..... след като в него нямаше нищо извън темата или обиди .............
                          Напротив , със форумеца еххs , водим дълъг спор за пътя на златото със нива , цени и т.н .........
                          Тов беше и същноста на поста ми ...........
                          Мотива на въпросния модератор беше : '' водете спорове на лични ''
                          Е , тогава цели теми ... от ' Какво поскъпване очаквате при жил . имоти'' до '' Политика '' т
                          трябва да се водят на ''лични '' .................
                          Защото при дебатиране и защита на тези има СПОРОВЕ !!!!
                          Моля , поста ми да бъде възстановен ........... или отново написан от алекс 262 (по спомен )

Коментар

• и при мен сега проверих и видях че имам съобщения
                            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

Коментар

• Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                              Само при мен ли не се показва уведомление за ново съобщение ?
                              ТцЪ..., не работи... трЕбЕ редовно да си влизаш в съобщенията.

Коментар

• Само при мен ли не се показва уведомление за ново съобщение ?

Коментар

Working...
                                X