Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
    Що не вземете да създадете тема в която да оценяваме работата на модераторите...Ще научите много истини и неприятни неща които като триете мислите че не съществуват
    Спокойно. Прекрасно се знае всичко. Ама хората семейства гледат, деца имат и т.н., нямат особено къде да мърдат. И слушат. Бъди великодушен.

Коментар

• Що не вземете да създадете тема в която да оценяваме работата на модераторите...Ще научите много истини и неприятни неща които като триете мислите че не съществуват

Коментар

• Добъд ден инвестор.бг,не мислите ли, че е време политическите тролове на ГЕРБ да си починат от 12 години усилен труд?? Визирам: соколов, барбарон, имхотеп, червена сган, червени боклуци, информ, а още към 100 ника. Както и да вдигнете всичко банове наложени заради техните доноси! Ако имате финансов интерес от герб го кажете в името на добрата открита журналистика. ПИРАМИДАТА ГЕРБ ЗАМИНА....НЕ СЕ СТРАХУВАЙТЕ ПОВЕЧЕ!
        Last edited by Up sofix up2000; 11.07.2021, 19:48.

Коментар

• Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
          Алекс, с пристрапристрастното си отношение към пирамид - превръщате в безсмислено участието в конкретни спорове по темите.
          Бъдете здрава. (доколкото зная, модерацията тук е съставена от дами - сложно ли е да бъдете безпристрастна?)
          Хм. То и на мен ми се чини, че много ме трият но, хубав съм, трябва да блестя...

Коментар

• Алекс, с пристрастното си отношение към пирамид - превръщате в безсмислено участието в конкретни спорове по темите.
            Бъдете здрава. (доколкото зная, модерацията тук е съставена от дами - сложно ли е да бъдете безпристрастна?)
            Last edited by mikomikov; 19.06.2021, 14:50.

Коментар

• Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

Хаха какъв е тоя роман дето си написал/а. Тук е пълно с хора с по няколко акаунта заработващи за дадени централи да пускат мнения. Сиг и ти си в тоя кюп и виеш на умряло

Аз искам да подам сигнал да се изтрият профилите на троловете от герберската централа - имхотеп/ валидатора.
              Имаш харесване за последното изречение.

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                Със сигурност Yandox, orthodox и nordWest са едно и също лице, най-вероятно това са някакви шаноникове на основния redcretin
                най многониковия трол
                идва да прави глупави изявления

и сега пишеш и с minimind профил
                а това уж
                е забранено от правилата
                обръщам внимание и с този пост
                на Бойчо Попов

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                  Със сигурност Yandox, orthodox и nordWest са едно и също лице, най-вероятно това са някакви шаноникове на основния redcretin
                  Че то, и ти се явяваш от поне 5(ПЕТ!) ника. Хората не ти свалят шапка. Свиквай.

Коментар

• Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                    До г-н Бойчо Попов,

Угважаеми г-н Попов. Преди малко модератор X_Y си позволи да редактира мнение на потребител bulgarian lev в тема за цените на имотите. Аз коментирах в отговор на bulgarian lev и моят коментар беше тотално изтрит с причина "коментар на редактирано мнение".
                    Попитах модератор X_Y с какво коментара на bulgarian lev и моят коментар противоречат с Общите условия за ползване на сайта на Инвестор.бг и в частност форума, но освен, че не получих отговор, мнението ми съдържащо този въпрос като доказателство отново беше безцеремонно изтрит.

г-н Попов, имайте предвид, че когато потребител ползва вашият сайт без това да противоречи на Общите условия поставени от вас и подписани от двете страни, то вие като собственици на сайта подлежите на санкции според Европейското законодателство. Дано ме разбирате правилно, защото няма да е в интерес на никой ако се наложи да защитя правата на потребителите на сайта излизайки от анонимност.

Бихте ли попитали вашият модератор защо редактира мнението на bulgarian lev и защо изтри изцяло моят коментар? С какво двете противоречаха на Общите условия за ползване на сайта? Имайте предвид, че това ми се случва 2 пъти за 2 дни. Първият път модератор Анди11 поднесе извинения като написа, че уж имало много спам и моят коментар погрешка бил изтрит заедно със него. Интересно ми е сега каква е причината и държа на обяснение за причината за действията на модератора X_Y.

Хубав ден.
                    Хаха какъв е тоя роман дето си написал/а. Тук е пълно с хора с по няколко акаунта заработващи за дадени централи да пускат мнения. Сиг и ти си в тоя кюп и виеш на умряло

Аз искам да подам сигнал да се изтрият профилите на троловете от герберската централа - имхотеп/ валидатора.

Коментар

• Престанете да спамите темата!

Коментар

• Със сигурност Yandox, orthodox и nordWest са едно и също лице, най-вероятно това са някакви шаноникове на основния redcretin

Коментар

• Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

тези не са мой
                          но твоите ги знаят всички
                          Купа , Чифликов , Седларов , караКольо , Арменския поп , Станчева , Judje
                          как и защо те пускат отново и отново
                          нямам обяснение

явно тук всичко е на доизживяване

и този пост отива до пощата на Бойчо
                          както и изтрития ми отговор
                          на цитираното набеждаване
                          което пък е оставено
                          Опс, виждам, че и с NordWest пак си се появил. Да знаеш че не се пише Nord, a North. Па вземи понаучи поне английкски вместо да си губиш времето в тема която не ти пасва.

Коментар

• Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

Orthodox, Yandox, mitko2848, Don0815. Колко още други АКТИВНИ ник-а имаш?
                            тези не са мой
                            но твоите ги знаят всички
                            Купа , Чифликов , Седларов , караКольо , Арменския поп , Станчева , Judje
                            как и защо те пускат отново и отново
                            нямам обяснение

явно тук всичко е на доизживяване

и този пост отива до пощата на Бойчо
                            както и изтрития ми отговор
                            на цитираното набеждаване
                            което пък е оставено

Коментар

• ортодоксчо, защо искаш да топиш?
                              казарма не си ли ходил.
                              препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

До Бойчо Попов -
                                пост в инвеститорски форум
                                в тема седяща на първо място през повечето време

Бойчо Попов да погледне и да види на кого
                                накара andi11 да се извини на ЛС

дежурния модератор да не го трие
                                (поставям ултиматум като Judje -Станчева вчера) -
                                пак ще го напиша
                                Orthodox, Yandox, mitko2848, Don0815. Колко още други АКТИВНИ ник-а имаш?

Коментар

Working...
                                X