Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Би било интересно да котирате курса на юана,все пак това е основна резервна валута.

Коментар

• Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

Проблемът е отсранен. Поздрави и хубав уикенд.
      Благодаря, подобно !

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Отчитането на търговията,класациите, процентите на промяна и т.н. се е омазала....

Точно акциите на дружествата от ХИМ...?

Бойчо, Бойчооо......
        Проблемът е отсранен. Поздрави и хубав уикенд.

Коментар

• Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

Като гледам " течащите " котировки на БФБ акциите по Блумбърг България се сещам за периода ,когато сайта инвестор.бг го обновяваха няколко месеца .
          Котировките изостават от реалните с няколко дена - как да вярвам на актуалните информации на тази телевизия ?
          И ....сменям канала .
          Браво !
          Гледам оправили сте си котировките за БФБ компаниите в телевизията .
          Трябваше по-рано да поставя въпроса
          Поздрави !

Коментар

• Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
            Решили са, явно, да наказват вас /уж/ заради мен. Чиста проба манипулация - въпреки, че обещах и ще изпълня, да не се явявам там.
            Ще поясня отново:
            ​​​​​​ Интересът ми към откровено глупави компании наистина пресъхна. Турил съм им пепел, пък и мога да ги критикувам на много места. Затова, няма да се меся точно в тяхната тема.
            Да, обаче, и над глупавите хора нямам контрол. Не, че те самите имат...
            Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
              Модераторите - моля отворете/отключете темата за ПДНГ?

мина вече доста време
              "the trend is your friend until the end..."

Коментар

• aleks262
                aleks262 commented
                Editing a comment
                Темата е отключена

Отчитането на търговията,класациите, процентите на промяна и т.н. се е омазала....

Бойчо, Бойчооо......
              Знаем за проблема и работим, за да го отстраним. Благодаря за сигнала!

Коментар

Бойчо, Бойчооо......
                Сега е доста мъртъв период. Виж, някъде след Март, може и да започнат да се движат някои неща. Бъди търпелив. ;-)
                Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

Бойчо, Бойчооо......
                  Като гледам " течащите " котировки на БФБ акциите по Блумбърг България се сещам за периода ,когато сайта инвестор.бг го обновяваха няколко месеца .
                  Котировките изостават от реалните с няколко дена - как да вярвам на актуалните информации на тази телевизия ?
                  И ....сменям канала .

Коментар

• Отчитането на търговията,класациите, процентите на промяна и т.н. се е омазала....

Бойчо, Бойчооо......

Коментар

• Имам питане , към модераторите или който там е отговорен. Написах коментар със заглавие ,,Дивергеция при индексите,, в темата DAX на 03.01. 2018 в 13.10 часа .Погледнах отчетен е от системата, но не се пуска публично. Какъв е проблема , много е голям или нещо друго. Трябва ли да го повторя. Какво да правя при други подобни случай.

Коментар

• Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        До ръководството на Investor.bg.

Моля да си озаптите модератора Andi11. В темата "Политика" обсъждаме едно политическо решение - ратификацията на т.нар. "Истанбулска конвенция" за защита на жените от насилие. Въпросният модератор си позволява да изтрива този пост , както и други подобни постове с мотива "Придържайте се към темата!". Темата е "Политика" и водя спор относно политическо решение. Споря с човек, който не разбира ужаса и насилието, на които са подложени много жени в някои страни. Не разбирам с какво се отклонявам от темата.

Моля Бойчо или Мариян да вземат отношение по въпроса. Аз съм един от основателите на този форум и рядко оспорвам модераторски решения, но това вече е прекалено!
                        Здрав разум и почтеност по форумите имаше някога. До тук се стигна именно, защото бяха подминати много слагачески и непочтени действия на модерацията. Изборът е правен по негативни критерии та, не закъсня ли жалбата за младост?

Коментар

• До ръководството на Investor.bg.

Моля да си озаптите модератора Andi11. В темата "Политика" обсъждаме едно политическо решение - ратификацията на т.нар. "Истанбулска конвенция" за защита на жените от насилие. Въпросният модератор си позволява да изтрива този пост
                          Ами може да е обрязана жена, която не иска това да се случи на нейното дете. А и ужасът, в който живеят тези жени , когато станат големи, включва и цял куп други "екстри", свързани с религията на пророка. Съветвам те да прочетеш конвенцията внимателно и да разбереш за какво става въпрос. Определено трябва да има такава конвенция, съвсем друг е въпроса с простотията с дефиницията за пол, измислена от толерастите. За това казвам, че тази тъпотия е изключително вредна - опитват се да извратят една хуманна кауза с толерастките си простотии.

На една страна сме бате Пешо, просто опитай да разбереш нещата.
                          , както и други подобни постове с мотива "Придържайте се към темата!". Темата е "Политика" и водя спор относно политическо решение. Споря с човек, който не разбира ужаса и насилието, на които са подложени много жени в някои страни. Не разбирам с какво се отклонявам от темата.

Моля Бойчо или Мариян да вземат отношение по въпроса. Аз съм един от основателите на този форум и рядко оспорвам модераторски решения, но това вече е прекалено!
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

Коментар

• Озадачен, дублирам поста си от тема Политика.
                            Рубла, да нема неква грешка, днес в 10.11 часа не съм писал коментар, щото съм бил из метрото или дори в народна библиотека. Може някой мой последовател да е писал.

Коментар

• Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

Здравейте, има една специфика. При избиране на даден интервал време трябва се придвижи и долния плъзгач. Прикаам снимка.
                              Благодаря!
                              The strongest stand last.

Коментар

Working...
                              X