Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
    И защо да е спам ?! Съвсем логично е да изтипосате и Азис , па сетне ако питам защо , спам , нали ... ама айде да върви алъш веришът ...
    Майничка, това е тяхна теритотия. Те колят, те бесят. Нищо, че и модитата са сред прецаканите, смеят ли да гъкнат? Губят работа, ако нещо кривнат от „правия” път. Смилѝ се, хора сме.
    Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• И защо да е спам ?! Съвсем логично е да изтипосате и Азис , па сетне ако питам защо , спам , нали ... ама айде да върви алъш веришът ...

Коментар

• Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Къде, на какъв адрес мога да гледам видеата на блумберг тв българия, във инвестор не става, в сайта на блумберг тв българия не става също. Къде могат да се гледат или е за деня и гитти-битти
        https://www.investor.bg/news/index/189/
        ИЛИ

https://www.bloombergtv.bg/video

Коментар

• Къде, на какъв адрес мога да гледам видеата на блумберг тв българия, във инвестор не става, в сайта на блумберг тв българия не става също. Къде могат да се гледат или е за деня и гитти-битти

Коментар

• Добре, добре. Мир да има.
            Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

Предлагам да бъде баннат за един месец импотехът , па да видим с колко ше намалее работата на модерацията.
              с 50%

Коментар

• Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

Същият език на омразата използва и потребителят Имхотеп.

Имхотеп не взема отношение по конкретни теми, но провокира разправии и опитва да се меси в работата на модераторите - както в конкретния случай.

.................................................. ..................................

Съчувствам на модераторите от толкова неоснователно "жалващи" се - като Имхотеп - които в действителност не отчитат своето некоректно поведение, но в същото време не пропускат сами да влязат в ролята на модератори... Толкова са крехки и обидчиви такива хора, та се чудя как изобщо се справят с превратностите на живота... ))
                Предлагам да бъде баннат за един месец импотехът , па да видим с колко ше намалее работата на модерацията.

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                  Да използвам и аз да се ожаля от потребител Бай Сачо. Изключително деструктивен тип, който обижда държавата ни и столицата и с най-грозни епитети! Реакция-никаква. Нашите модератори не са ли чували за престъпления против Републиката, а безучастно го поощряват да бълва гадости срещу Държавата Ни? Потресен съм от подобно безхаберие!
                  Е ти какво, мислиш ги за Държавна Сигурност? Няма такава. Държава. За сигурност - да не говорим.

Коментар

• Да използвам и аз да се ожаля от потребител Бай Сачо. Изключително деструктивен тип, който обижда държавата ни и столицата и с най-грозни епитети! Реакция-никаква. Нашите модератори не са ли чували за престъпления против Републиката, а безучастно го поощряват да бълва гадости срещу Държавата Ни? Потресен съм от подобно безхаберие!

Коментар

• Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

Имхотеп не взема отношение по конкретни теми, но провокира разправии и опитва да се меси в работата на модераторите - както в конкретния случай.

.................................................. ..................................

Съчувствам на модераторите от толкова неоснователно "жалващи" се - като Имхотеп - които в действителност не отчитат своето некоректно поведение, но в същото време не пропускат сами да влязат в ролята на модератори... Толкова са крехки и обидчиви такива хора, та се чудя как изобщо се справят с превратностите на живота... ))
                      Прехвърлят от болната на здравата глава, как. Енергийни вампири.

Коментар

• Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        ...............

Само в рамките на час!
                        Тези дали е достатъчно да бъде баннат даденият потребител? Ако това се случи във фейсбук, потребителят няма дори да помирише социалната мрежа, първо там се предупреждава, след това един месец бан, след това- аааааааа ама то няма след това. По всички стандарти това се води език на омразата.

Коментар

• Преброих над поста на един от съфорумците от които над 10 изтрити- модераторите може ли да кажете колко пъти трябва да изтриете мнението на даден потребител за да получи той бан. Може да се разходите из вчерашните постове и да погледнете дали съм написал истината. На мен преди време амстердамата ми удари балтията на вторият пост след изтичане на един бан. Просто попитах за какво получих наказание и тя ме банна за поне 2 седмици тогава.

ИИИИИИИ да повторя въпроса- колко пъти трябва да бъде изтрито мнението на даден потребител със забележка- обида, неуместен коментар и други такива, за да получи потребителя бан. Чел съм правилата просто там е дадено много разтегливо за какво се налага бан. Може ли да го конкретизирате правилата.
                          Само няколко примера:

31.07.2019, 19:55
                          Този коментар от v_tin е изтрит от aleks262
                          Причина: Заяждане
                          31.07.2019, 18:50
                          Причина: Обиди
                          31.07.2019, 18:51
                          Причина: Обиди
                          Само в рамките на час!
                          Тези дали е достатъчно да бъде баннат даденият потребител? Ако това се случи във фейсбук, потребителят няма дори да помирише социалната мрежа, първо там се предупреждава, след това един месец бан, след това- аааааааа ама то няма след това. По всички стандарти това се води език на омразата.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Господа, защо не ви работи търговията? Цяла сутрин е така, докога?

Коментар

• А сега и пазарите ви не работят!

Коментар

• цял ден форума ви не беше достъпен.
                                препоръка е

Коментар

Working...
                                X