Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Инвесторе, Христос Възкресе
    И трийте повече.

Коментар

• Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
      ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ !
      Честит празник на всички Християни !
      Амин, Х.В.!

Коментар

• ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ !
        Честит празник на всички Християни !

Коментар

• Мненията са преместени.
          रादोस्त

Коментар

• Прави впечатление че руските (поради липса на внимание) са ...и темата
            Политика в България
            Не е ли възможно всички постове касаещи северните варвари да се изтрият от тази тема или ако от "инвестор" преценят че са особено важни да ги преместят в тяхната си тема?
            Last edited by X_Y; 25.04.2021, 16:05.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Смисъла на изтрития пост беше, че човек трябва да има някаква мярка и че форума е заприличал на нищо подобно, в резултат на старанието на няколко човека. Темата е служебна и ако не сте съгласен с тезата ми, можете да се аргументирате. Заяждане нямаше и цензурата е ненужна, освен ако не насърчавате поведението на споменатите колеги.
              Зачудените, станахме двама. Нямаше да е толкова безобразно поведението на онзи под теб но, което и аз подозирам, се ползва с чадър. Не знам от кого но, ползва. Изобщо, има няколко бисера тук, които, да не са ти на огърлица...

Коментар

• Този коментар от Ender е изтрит от Andi11

Причина: Заяждане.
                Смисъла на изтрития пост беше, че човек трябва да има някаква мярка и че форума е заприличал на нищо подобно, в резултат на старанието на няколко човека. Темата е служебна и ако не сте съгласен с тезата ми, можете да се аргументирате. Заяждане нямаше и цензурата е ненужна, освен ако не насърчавате поведението на споменатите колеги.
                Last edited by Ender; 19.04.2021, 21:45.

Коментар

• Явно има издадена депеша да се бранят Варненските сектанти в Халтурко и те могат да обиждат другите, като например "професионалният" инвеститор Батя, дето беше останал по гол гъз буквално при предишната криза (по неговите думи в интервю за същата тази медия), но когато им се отговори с факти, това се води заяждане. Е, хубаво - във вас са и хляба, и ножа, аз излАзям - самобанирам се до края на месец май, а вие си пишете и се трийте колкото си искате. Този сайт е на поне 50% форумът му, а такива като мен го правим това, което е - пишете си сами тогава и си генерирайте кликове!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Проблем има некъв, моля да се намесите, поствам снимки в Забавни снимки и куриози, появяват се в темата, а темата не излиза на челно място , а си остава на 2-ра стр, вземете мерки, моля

Коментар

• При постване дава

There has been a database error, and the current page cannot be displayed. Site staff have been notified.

Постингът се появява в темата, но темата не излиза отгоре в списъка по време на общата страница.

Коментар

• Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

Наистина, много съжалявам за това, че ще отнема от ценното време на модераторите на форума!

Като "посредник" между потребителят "безимен" и форумът, след като той ("базимен") - не е разбрал причината за наложеният му БАН, оказва се, че не е разбрал и друго...

Бихте ли уточнили, уважаеми модератори, ГОДИНАТА, през която - на посочената от Вас дата (02.04) - "безимен" ще може да публикува свои мнения? Очевидно не сте имали предвид 2021 г., защото ограниченията били все още в сила (както казва самият той - "безимен")
                        ​​​​​​
                        Мисля, че въпросът за годината има своите основания да бъде зададен, както твърди "безимен".

Хубав ден на модераторите и съфорумците, а също и успех на изборите - предстоящи и в следващите години.

https://www.facebook.com/776322681/p...858277682/?d=n

02.04, втори април, още не е минал.
                        Да чака часа (а, предпалагам, и минутата и секундата), в който е бил баннат.

Май нямате опит с банванията.

Коментар

• Първоначално изпратено от Andi11 Разгледай мнение
                          Здравейте, потребителят "безимен" е получил бан за 7 дена. Забраната за публикуване на постове ще бъде махнат на 02.04.

Наистина, много съжалявам за това, че ще отнема от ценното време на модераторите на форума!

Като "посредник" между потребителят "безимен" и форумът, след като той ("базимен") - не е разбрал причината за наложеният му БАН, оказва се, че не е разбрал и друго...

Бихте ли уточнили, уважаеми модератори, ГОДИНАТА, през която - на посочената от Вас дата (02.04) - "безимен" ще може да публикува свои мнения? Очевидно не сте имали предвид 2021 г., защото ограниченията били все още в сила (както казва самият той - "безимен")
                          ​​​​​​
                          Мисля, че въпросът за годината има своите основания да бъде зададен, както твърди "безимен".

Хубав ден на модераторите и съфорумците, а също и успех на изборите - предстоящи и в следващите години.

https://www.facebook.com/776322681/p...858277682/?d=n

Коментар

• Да помоля модерацията за нещо:
                            Правя няколко опита за изтриване на "подписа" в профила ми, за кампанията в Indiegogo но, уж "записала променените данни системата", а надписът продължава да се мандахерца. Моля, отстранете го.

Коментар

• Ученици ли сте, смешници ли сте...Минаха години, а часовникът в темите и списъка от теми все още не е синхронизиран

Коментар

• Първоначално изпратено от Andi11 Разгледай мнение
                                Здравейте, потребителят "безимен" е получил бан за 7 дена. Забраната за публикуване на постове ще бъде махнат на 02.04.
                                Здравейте!
                                Аз пък излязох от бан. Кога се планира следващото ми банване?

Коментар

Working...
                                X