Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• http://knowledgecity.bg/?utm_source=internal_960x200

Бойчо , туй някакъв майтап ли е ...да си платя 75 лева за билет , та да слушам Плевелиев ...

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

Човек на Шефа?
      хахаха..."неприемливо съдържание "!

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        имам следния въпрос; защо оставяте пoтребителя inform да оспамва редовно важни теми с ненужни и без всякаква връзка статистики?
        толкова ли е трудно да се оправите с това или има и някаква причина??
        Човек на Шефа?
        Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Инвесторе, колко ги изръсихте Алтернатива, за да им изперете именцето, след като само преди няколко дни самите вие съобщихте:
          "Комисията за финансов надзор предупреждава, че дружества с наименование „Алтернатива Файнаншъл“ ЕООД, „Алтернатива Екуитис“ ЕООД, както и с всякакво друго наименование, което съдържа думата „алтернатива“, не разполагат и никога не са разполагали с лиценз да извършват дейност като инвестиционни посредници. Това става ясно от съобщение на сайта на регулатора..."!?
          https://www.investor.bg/novini-i-ana...nativa-276469/
          Last edited by Спящият бик; 16.02.2019, 18:34.

Коментар

• имам следния въпрос; защо оставяте пoтребителя inform да оспамва редовно важни теми с ненужни и без всякаква връзка статистики?
            толкова ли е трудно да се оправите с това или има и някаква причина??
            Last edited by ratten; 11.02.2019, 22:11.
            препоръка е

Коментар

• И не се надай на Бойчето нещо да ти помогне.

https://m.youtube.com/watch?v=AxY6ltUBlt4

Коментар

• Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

Здравейте, въпросната "новина" не бе редакционо съдържание. Тя е поднесена в рубриката "Спонсорирани новини" и с фаша "Препоръчан материал от партньор на investor.bg" горе вдясно. Както, впрочем, правим с всички подобни материали. Поздрави и лека вечер!
                Бойчо, радвам се, че те виждам. Тъкмо имах нужда от помощ от приятел.
                Търся от 10-тина минути някакъв бутон "Забравете ме" или "Довиждане банда"
                Не, че не е възможно да спра да го отварям пустия сайт, но нали знаеш - ефекта на пристрастяването.
                Ако можеш удари едно рамо - да не го отварям този форум повече.

Винаги съм смятал, че сайта е удобно място държавата да следи онлайн леко и не толкова леко лудите в държавата, за да реагира при пълното им саморазпадане и всъщност го смятам за доста полезен в този смисъл, но аз смятам, че съм вече по-добре и съм готов да си тръгна.
                с Уважение:
                tkilata

Коментар

• Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                  Инвесторе, нека да имате повече приходи от реклама, пожелавам ви го! Но да поднасяте откровена реклама под формата на журналистически материал е не само непрофесионално, но и непочтено! Става дума за рекламирането на касов апарат точно в поредната принудителна кампанията за подмяната им - уж поради НЕКОИ съображения за борба със сивата икономика!

Здравейте, въпросната "новина" не бе редакционо съдържание. Тя е поднесена в рубриката "Спонсорирани новини" и с фаша "Препоръчан материал от партньор на investor.bg" горе вдясно. Както, впрочем, правим с всички подобни материали. Поздрави и лека вечер!

Коментар

• Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                    Инвесторе, нека да имате повече приходи от реклама, пожелавам ви го! Но да поднасяте откровена реклама под формата на журналистически материал е не само непрофесионално, но и непочтено! Става дума за рекламирането на касов апарат точно в поредната принудителна кампанията за подмяната им - уж поради НЕКОИ съображения за борба със сивата икономика!
                    +10 Браво , Биков ...

Коментар

• Инвесторе, нека да имате повече приходи от реклама, пожелавам ви го! Но да поднасяте откровена реклама под формата на журналистически материал е не само непрофесионално, но и непочтено! Става дума за рекламирането на касов апарат точно в поредната принудителна кампанията за подмяната им - уж поради НЕКОИ съображения за борба със сивата икономика!

Коментар

• Boicho Popov
                        Boicho Popov commented
                        Editing a comment

• Днес, 18:45 Този коментар от national power е изтрит от RUBLA
                      Причина: Против политиката на сайта.
                      Рубла,
                      трябва да ни изнасяте политинформация, за да сме в крак с Партийната Линия.
                      Един път на седмица.

Да отворя ли тема, та да ни обучавате в нея?

Коментар

• Има някаква грешка при изчисляването на доходността за период - гледам Прайм Пропертиес за 3 месеца - пише 24%, а от графиката и реалните цени излиза, че е много по-малка...

Коментар

• Мнението с въпросната причина беше премахнато.
                          रादोस्त

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                            Днес, 20:45
                            Този коментар от barbaron е изтрит от barbaron
                            Причина: В тоя форум останаха само идиоти. Модератори няма.

Това е комплимент за модерацията ... Бравос , мибова !
                            Не, бе. Барбаронецът си е признал душевния статус...и количество също.
                            Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Днес, 20:45
                              Този коментар от barbaron е изтрит от barbaron
                              Причина: В тоя форум останаха само идиоти. Модератори няма.

Това е комплимент за модерацията ... Бравос , мибова !

Коментар

Working...
                              X