Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Отново платформата се е бъгнала. Рефрешнете я, де.
    Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Смени се времето и в списъкът с темите часът ми е ок, но въте в темата е час назад

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
        Хаха... е па правете каквото щете най накрая ... то човек пробва да ви влезе в положението ...не било по темата !
        Все ги защитавам, но може и да са им спуснали некви опорки Като че ли има промяна, особено в безидейни теми То нема у форума читав коментар, който да е централно по "темата" Както и да е, Има форум - има проблем

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

Това ще е най мъдрото решение на модерацията на Инвестор ! Подкрепям изцяло !

A пък на бана туй му е хубавото , че ше ти попречи да пишеш глупости ...
          Хах. Щял да попречи. Хах.
          Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Хаха... е па правете каквото щете най накрая ... то човек пробва да ви влезе в положението ...не било по темата !

Коментар

• Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

И ми сложи бан за 40 години, за да не чета повече глупости
              Това ще е най мъдрото решение на модерацията на Инвестор ! Подкрепям изцяло !

A пък на бана туй му е хубавото , че ше ти попречи да пишеш глупости ...
              Last edited by majnata; 18.03.2019, 18:31.

Коментар

• Първоначално изпратено от aleks262 Разгледай мнение
                Оцветяването е единствено и само с цел дразнене на потребител на форума!
                Глупости.
                Но все пак кажи на вашите програмисти да махнат цветовете от форумните опции
                И ми сложи бан за 40 години, за да не чета повече глупости

Коментар

"Last edited by aleks262; Днес, 19:47."
                  Смешна и неуместна е намесата на модератор за премахването на цветовете в моите реплики вследствие на една глупава реплика на "начев"
                  Ако българите можеха да идентифицират добре обектите и субектите като "сини" и "червени", България нямаше да е там, където е сега ...
                  Оцветяването е единствено и само с цел дразнене на потребител на форума!

Коментар

"Last edited by aleks262; Днес, 19:47."
                    Смешна и неуместна е намесата на модератор за премахването на цветовете в моите реплики вследствие на една глупава реплика на "начев"
                    Ако българите можеха да идентифицират добре обектите и субектите като "сини" и "червени", България нямаше да е там, където е сега ...
                    Да бе ... нали през 89а на власт дойде синия цвят ...

Коментар

• "Last edited by aleks262; Днес, 19:47."

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

„Добра” ? За кого и за какво ?
                        Ерония.

Коментар

• Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

Никъде, мисля че е добра перспектива
                          „Добра” ? За кого и за какво ?

Коментар

• Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение
                            Инвестор бг къде мога да направя забележки или да отправя препоръки към модераторите ?
                            Никъде, мисля че е добра перспектива

Коментар

• Инвестор бг къде мога да направя забележки или да отправя препоръки към модераторите ?
                              Где нет вопросов - всегда есть ответ.

Коментар

• Имхотеп
                                Junior Member
                                Заслужил
                                инвеститор
                                Днес, 17:31

Трият ви и ви банват защото сте простаци.

Модератор , за този пост ще получи ли бан въпросният потребител и колко пъти трябва да бъде предупреден за ден за да получи бан, питам за да са ясни критериите- мен ме баннахте без предупреждение, този потребител ще го оставите дори да ви тегли една майна

Коментар

Working...
                                X