Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Сега пък валутния пазар не се ъпдейтва.
    Момчета, ако нямате желание да поддържатате заглавната страница ъпдейтната със всички неща, махнете индексите, няма само да Ви правим забележки

Коментар

• Относно статията "SOFIX затвори на близо 3-годишно дъно". Еми не е вярно. На 8.10.2016 Софикс е бил 508. Къде го видяхте това 3 годишно дъно? Редакторът да проверява цифрите преди да публикувате глупости.

Коментар

• Днес, 21:51
        Този коментар от pipbel е изтрит от mibova
        Причина: Заяждане
        Не е заяждане, а факт - освен форума, повечето останало в тоя сайт е загуба на време.

ПС Дори винарския сайт е с по добър дизайн и съпорт.

Коментар

• Andi11,
          Неприемливо е от толкова много време да Ви посочваме, че повечето части от сайта не работят, а нищо да не се случва. И когато го съвзехте горе-долу, се пошегувах с колегата Grosss, че е трябвало и той да се изока за да стане работата

Коментар

• И при цените на металите същата работа.

Коментар

• Ако няма да поддържате валутни курсове - не е ли по-добре да ги махнете въобще?

Коментар

• важното е в тема Политика , че не изчезват мнения ... там ги трият ...не били по темата ...

Коментар

• При мен часа на публикуван коментар е с 3 часа назад
                  Ето примерно на колегата

Днес, 09:59
                  Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  И мои постове в 2-3 теми са изчезнали ..

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    И мои постове в 2-3 теми са изчезнали ..
                    Същото при мен в две теми, вечерта ги пиша, сутринта нищо, не пише да са изтрити, изчезнали, да драснат някой ред модераторите и да разяснят.
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

Коментар

• Горива, метали, суровини също

Коментар

• Валутните ви курсове пак не се опресняват - поне USD/BGN

Коментар

• Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

Благодаря ти! На мен картината криво-ляво ми се изясни.
                          И все пак някак не мога да схвана, защо изчезнаха постинги, които са публикувани в интервал 15-20 часа преди събитието, дори в рамките на предходната дата.
                          Предполагам, бекъпите им са през (не по-малко от) 24 часа, което формира незащитения интервал.
                          Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• И мои постове в 2-3 теми са изчезнали ..

Коментар

• Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

Надушвам и аз някаква конспирация....И аз постнах един - два клипа...Ииииии,някой звъни на вратата!!Сигурно са ТЕ!
                              Кире,не се филмирай....
                              LD
                              TE са Идат и ззаточват
                              брадвата за довечера
                              Помолих котката, да не се шляе безцелно довечера ами да застане на пост пред вратата и да предупреждава, щом ги усети

Коментар

• Ами пусни пак клиповете да стане филма сериен..

Коментар

Working...
                                X