Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Не става хане, не иска за постоянно. Както виждаш и тук така по - долу изписва само "Обратимо изтриване". Не знам защо ? Някой ако каже ще съм благодарен

Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
    bayhuydaduy

не може ли с редактиране на поста си да изтриеш съдържанието му?

Коментар

• bayhuydaduy

не може ли с редактиране на поста си да изтриеш съдържанието му?

Коментар

• Първоначално изпратено от bayhuydaduy
        Драги админи,
        Моля да се изтрият само съобщенията ми в "Котировки и коментари за непублични акции" от 27.11.2021, 22:11 ч. И Вчера, 16:11за постоянно.
        Моля да не се трие съобщението ми от днес 12:40 ч..
        Благодаря предварително, може да изтриете и съобщенията ми тук.

Коментар

• От няколко часа при постване ми дава следващата грешка:
          There has been a database error, and the current page cannot be displayed. Site staff have been notified.
          Не знам колко сайт-стафът е нотифайнат, но (това за юзърите) независимо от съобщението за грешка, постът ми се публикува в темата. Няма нужда втори път да го поствам.

ПП. Но пък гледам, че тази тема, в която току-що постнах, не се вдигна в списъка. Според него последният пост в нея е в 13:22.
          Last edited by chan_tura_naga; 30.11.2021, 16:26.

Коментар

• Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

Това горе какво нарушение е. Някакъв червен кретен бълва манипулация че най-растежното дружество в индекса ще крашва. Кое не рабрахте, - че системно скапва форума ли? Ми изтрийте неговия хейт, защо триете останалите???
            ами защото такава е политиката на сайта
            оставят кратунчо да оспамва всички теми и чакат трафик
            и не е само кратунчо има и един с 10 активни ника
            спами из повечето теми и модераторите го търпят за да има "дискусия"
            препоръка е

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Ама не може само бичета бре, пак ще крашнете до нулата така. Трябва и критичен поглед, трезва глава.
              Този коментар от shokova terapia е изтрит от mibova
              Причина: Пишете по темата и спазвайте добрия тон! Системните нарушения се санкционират!
              Това горе какво нарушение е. Някакъв червен кретен бълва манипулация че най-растежното дружество в индекса ще крашва. Кое не рабрахте, - че системно скапва форума ли? Ми изтрийте неговия хейт, защо триете останалите???
              Не е препоръка

Коментар

• анди, кое е неприемливо, бе
                че модераторите сте от форума ли?
                препоръка е

Коментар

• До администрацията на инвестор.бг.

Заплашван съм с БАН от модерарор РУБЛА

за ето това:

На мека хартия ли са?
                  Смята ли администраторът на инвестор.бг че модератор рубла прекалява с личните си предпочитания и с налагането на личното си мнение с подобни заплахи?
                  Любопитно е също че в една от темите същият модератор се е върнал година назад и е изтрил излагации на нейни хора.
                  Допустимо ли е такова поведение на модератор?

Благодаря.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

След , този Ваш модераторски изблик , Yandox няма НИТО ЕДИН НАПИСАН ПОСТ във форума , камо ли по темата за Имоти .

KEEP_ CALM , ако ВИЕ ми покажете със цитат , пост на YANDOX , след вашето предупреждение

Дори и ЕДИН !!!!
                    Направо ще се разплача, че един отявлен трол е разобличен и не може вече да руши всяка смислена дискусия

Коментар

• Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение
                      Модератор keep_calm , незнайно кой ви е назначил , и какви качества сте показал/а , но
                      вие превишавате правата си и модерирате в полза на определена групировка .
                      Дали ви се плаща , или просто сте част от българите потърпевши от тренда в имотите
                      не ми е работа и не ме интересува .
                      Факт е , че подкрепяте и модерирате пристрастно в темата за Имоти , с което искам да обърна внимание
                      на Управата на Инвестор АД.
                      Наложихте бан на Yandox ,който е част от организацията '' България ,Напред'' , без никакви права , правомощия при така стеклите се обстоятелства .
                      Намираме това за преднамерено и провокативно , за платено и поръчково .
                      Не защитавам , изявите на Yandox .
                      Обвинявам вашето модериране , слаба професионалност и може би - пристрастност .

Това е Вашата Последна Изява по отношение на пост на Yandox :

След , този Ваш модераторски изблик , Yandox няма НИТО ЕДИН НАПИСАН ПОСТ във форума , камо ли по темата за Имоти .
                      Това може да се провери от всеки влязъл във Инвестор , дори и за първи път .

Питам Ви - предупреждението - БАН ли е - или е ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ?

Питам Ви - защо модерирате в полза на троловете , прокламиращи тегленето на кредите и закупуването на Имоти - СЕГА
                      като това е абсолютно самоубийство за всяко БГ семейство в този момент

Питам ВИ - KEEP_CALM , вие българомразец ли сте и ако НЕ
                      защо подкрепяте със дадените ВИ правомощия
                      българомразещи комерсиални брокерасти , спекуланти или кристални олигофрено - идиоти

Да се върна на въпроса -

KEEP_ CALM , ако ВИЕ ми покажете със цитат , пост на YANDOX , след вашето предупреждение

Дори и ЕДИН !!!!

Аз ще се извиня лично , и ще Ви приема за професионалист в работата си .

Знаейки , че това няма да стане , поради невъзможност да покажете такъв пост , Ви обвинявам , че сте продажно , купено , манипулирано , заплашено или пристрастно човече - по някакъв начин добрало се до ''заветната служба'' - модератор
                      В такъв случай , мястото Ви НЕ Е В ЕКИПА НА ИНВЕСТОР .
                      Хайде , шибнете ми бан и на мен
                      и на още 74 ника които ще ви го напишат ..................
                      Браво и на модератора и на който го е назначил.Така се прави....Ако му покажа какви ми ги пишеше на лични ще те банне завинаги с всичките ти никове.Модератор бан и за чун4о.И този ник е негов...Кой какво проповядва няма никакво значение.Всеки си има глава на раменете и сам преценява да купува или не да тегли кредит или не.Дотегна на всички с простотията си и обидите псувните и извращенията.Сега може само да се сопливиш тука.Ако си мислиш че на някого му е жал за тебе в сериозна заблуда си..И ако може да не се грижиш за нас по умни сме от тебе.Най добре ще е изобщо да се разкараш.

Коментар

• Това, лошото модератор deep_calm нещо позачезна, да не го уволниха ?

Коментар

• Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          берфоксчо снощи пак омаза акаунтите
                          обаче с цялото си безочие, дошъл тука да клевети почтените участници!

време е за нов избор и накрая да остане само 1 активен ник.
                          Трябва да има някаква регулация за подобни хейтъри и клеветници

Коментар

• берфоксчо снощи пак омаза акаунтите
                            обаче с цялото си безочие, дошъл тука да клевети почтените участници!

време е за нов избор и накрая да остане само 1 активен ник.
                            препоръка е

Коментар

• Мисля, че е крайно време да ти охладят страстите с няколкомесечен бан. Тъкмо ще имаш време да смениш тапетите в деЦката и да изциклиш паркета. Лошото е, че след като видяхме, че си регистрирал още доста никове веднага ще продължиш с дивотиите. Вчера видяхме, че дори вече забравяш с кой ник пишеш. East47 или сегашния трябва отново да избираш.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Поста ми е до Инвестор
                                а въпроса в поста - до модератора keep calm
                                и професионалната му , безпристрастна работа

Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

е, голяма работа сега, че берфоксчо живее във ведомствения панел с майка си и баба си.
                                поне никога не сяда гладен да оспамва темите.

Не , бе новото модераторче keep calm , това не е банския трол Колчагов от караваната , не е , да не си помислиш , че е точно този спамер и мултиакаунтер , пишещ и от bulgarien lev и от ratten и от 13 ADROL .

Не е !!!

Само да те питам цитирайки го , ТИ какво разбра за имотите от този пост , щото , нали, четеш ги всичките за да ги измодерираш

Коментар

Working...
                                X