IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
    Тогава Матеев и Михаелис са комбина, първият играе лошото ченге, а вторият – доброто
    Не се бях замислил за това. Това обяснява защо повтаря едно и също без дори да чете постовете на хората.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Има само 2-3 човека във форума на ИнстаФорекс, които не са комарджии. Мене като ме BAN-наха, и останаха само K_W, Alphaomega, Minkov и 100. Всички останали, от първия до последния, са КОМАРДЖИИ във възможно най-тежката форма, достигаща до болестно състояние. Любимите теми на тези комарджии са търговията с огромни лотове ВаБанк, отварянето на позиции с интуиция, гадане, чесане зад врата и гледане в тавана. Въобще целия форум се е превърнал в КОМАРДЖИЙСКИ ФОРУМ, и заслуга за това има и Privelege, защото лека полека BAN-на и изгони от форума всички стойностни хора, като в същото време поддържаше олигофрените и комарджиите.

      И така към днешна дата от финансов форум, форума на Инстата се превърна във форум на ОЛИГОФРЕНИ с КОМАРДЖИЙСКА зависимост. Периодично в него попадат лапнишарани, които дават на Инстата големи суми живи пари, и за нула време ги проиграват с големи лотове на принципа на ВаБанк. Такъв например беше Марин (messi), който проигра цялото семейното богатство (десетки хиляди). Сега има един нов - Penkares, който прави същото. Погледнете форума - 90% от постингите са на тези двамата олигофрени, а всички останали им ръкопляскат и им се възхищават. Администрациията на форума ги подкрепя и оставя техните нискограмотни постинги, като в същото време трие мои постинги и постингите на други хора, който са стойностни и които казват истината в очите.
      Звучи като секта

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        Тази тема си изпълни предназначението. Всички вече разбраха какви мошеници са Инстафорекс. Разбра се обаче и още нещо - въпреки че всички знаят за мошенгиите на Инстафорекс, това не им пречи да стоят във форума му и да пишат простотии в неусвест, само и само да получат още малко бонус.

        Какъв е изводът от всичко това?

        Ами според мене изводът е, че простотията ходи по хората - по тези същите средностатистически Българи. За тях е тази тема, за да им напомни, че с Инстата само си губят времето и парите. Повече от ясно е, че 90% от пишещите във форума на Инстата са КОМАРДЖИИ, но трябва да ги просветим и да им обясним, че лесно могат да си намерят място за игра на комар с много по-високо математическо очакване от това, което реално получават в ИнстаФорекс.
        Ами оставѝ ги да се мъчат, щом така искат. Без да се самонасадят, няма да им дойде умът.

        Коментар


        • Има само 2-3 човека във форума на ИнстаФорекс, които не са комарджии. Мене като ме BAN-наха, и останаха само K_W, Alphaomega, Minkov и 100. Всички останали, от първия до последния, са КОМАРДЖИИ във възможно най-тежката форма, достигаща до болестно състояние. Любимите теми на тези комарджии са търговията с огромни лотове ВаБанк, отварянето на позиции с интуиция, гадане, чесане зад врата и гледане в тавана. Въобще целия форум се е превърнал в КОМАРДЖИЙСКИ ФОРУМ, и заслуга за това има и Privelege, защото лека полека BAN-на и изгони от форума всички стойностни хора, като в същото време поддържаше олигофрените и комарджиите.

          И така към днешна дата от финансов форум, форума на Инстата се превърна във форум на ОЛИГОФРЕНИ с КОМАРДЖИЙСКА зависимост. Периодично в него попадат лапнишарани, които дават на Инстата големи суми живи пари, и за нула време ги проиграват с големи лотове на принципа на ВаБанк. Такъв например беше Марин (messi), който проигра цялото семейното богатство (десетки хиляди). Сега има един нов - Penkares, който прави същото. Погледнете форума - 90% от постингите са на тези двамата олигофрени, а всички останали им ръкопляскат и им се възхищават. Администрациията на форума ги подкрепя и оставя техните нискограмотни постинги, като в същото време трие мои постинги и постингите на други хора, който са стойностни и които казват истината в очите.

          Коментар


          • Тази тема си изпълни предназначението. Всички вече разбраха какви мошеници са Инстафорекс. Разбра се обаче и още нещо - въпреки че всички знаят за мошенгиите на Инстафорекс, това не им пречи да стоят във форума му и да пишат простотии в неусвест, само и само да получат още малко бонус.

            Какъв е изводът от всичко това?

            Ами според мене изводът е, че простотията ходи по хората - по тези същите средностатистически Българи. За тях е тази тема, за да им напомни, че с Инстата само си губят времето и парите. Повече от ясно е, че 90% от пишещите във форума на Инстата са КОМАРДЖИИ, но трябва да ги просветим и да им обясним, че лесно могат да си намерят място за игра на комар с много по-високо математическо очакване от това, което реално получават в ИнстаФорекс.

            Коментар


            • ей го с мойто IQ 10 кат на немска овчарка пиша кви най-добри брокери имеме и ако съм комарекс фен отиам там, метнах един бръз поглед на тия, ми ни един не предлагаше бонуси и глупости, явно са достатъчно известни и големи за клиентела, даже единия е и банка в Швейцария с кредитна карта и всичко кот си требе ... не вервам да не връщат пари или печалби ... не се набивам у първата светеща реклама на комарекс с бонус ...

              https://www.forexbrokers.com/guides/forex-trading
              Last edited by michaelis12; 25.09.2019, 16:32.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                Имам един съсед който казва че шефа му е много глупав , защото кара кола за 500к и това струвало много пари като поддръжка застраховки и т.н. А той понеже е умен и тарикат кара за 2к и е супер изгодно.
                П същия начин и ти си мислиш че Матеев, дето е имал брокер и е мислил сам подобни бонуси с дребен шрифт е глупав и не може да осмисли ситуацията. Вместо да приемеш че тук има някаква доста по сложна заигравка , която не можеш да си обясниш....
                Аз лично клоня към някаква форма на реклама.Може би много хора са отишли да прочетат за какви бонуси става въпрос .
                мии остаям ти го за домашно, моят брокер до са не ми е отказвал превод .... защото съм чел всичко с дребния шрифт .... между другото наистина не е много интелигентно да имаш кошница за 1/2 млн. това може да се види само в наща Колония, шефа на нашия международен концерн със заплата от 1/2млн. годишно (знам щото го пишеше у вестника) и кара каруца за 100 бона ти сам мое си напрайш изводите .... докато нашите готови капиталисти имат Bugatti Veyron и Maybach, да но трябва да имаш поне улици за тях не мислиш ли ? ..... та така с половин млн. коли .....

                p.s. и повече не ме занимаайте не само мене, а и ората с тъпотии, да не сте одиле при комарексите, никой не ви е карал насила ....
                Last edited by michaelis12; 25.09.2019, 16:10.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение
                  Аз лично клоня към някаква форма на реклама.Може би много хора са отишли да прочетат за какви бонуси става въпрос .
                  Тогава Матеев и Михаелис са комбина, първият играе лошото ченге, а вторият – доброто

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                    последно, ТИ и Матеев не разбирате фундаментала на проблема относно Instata, а средностатистическите са с чантичка през рамо и люпят семки на пазара за тях това което е вършил Матеев е ракетна технология и никога не могат да го разберат камо ли в някви форуми да влизат и дискутират .... Накрая ако Матеев беше малко по-интелигентен, не че не е, но казвам с една идея повече щеше да прочете всичко с дребния шрифт преди да ходи при поредните Комарекс регистрирани в офшорка и с разни бонус примоции, щеше сам да види че всичко е пунта и пластика и нямаше да се занимава с тях изначално, а ти няма какво да се чешаш ...... ето такъв ми е случая ...
                    Имам един съсед който казва че шефа му е много глупав , защото кара кола за 500к и това струвало много пари като поддръжка застраховки и т.н. А той понеже е умен и тарикат кара за 2к и е супер изгодно.
                    П същия начин и ти си мислиш че Матеев, дето е имал брокер и е мислил сам подобни бонуси с дребен шрифт е глупав и не може да осмисли ситуацията. Вместо да приемеш че тук има някаква доста по сложна заигравка , която не можеш да си обясниш....
                    Аз лично клоня към някаква форма на реклама.Може би много хора са отишли да прочетат за какви бонуси става въпрос .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                      Защо не пробваш първо да прочетеш поста на човека, после да го осмислиш и накрая да пишеш...
                      Ще се опитам да ти го анализирам за да ти е по лесно да го разбереш :
                      1."Аз не мисля че средностатистическия българин е дорасъл до финанси инвестиции и форуми за това.Той се интересува от неща като прасета , домашна ракия и с удоволствие гласува за политически сили които не защитават интереса му."
                      - тук с две думи казвам че матеев си мисли че хората тук са средностатистически, а аз не мисля така.Т.е. ние тук сме на различно мнение.
                      2."Даже съм сигурен че ако хората тук бяха средностатистически щеше да ви симпатизират повече. "
                      - тук даже му казвам че средностатистическия българин би му симпатизирал повече защото знае много по малко.

                      3."Но в случая хората тук са "от стара коза яре" и при думи от типа на нерегулиран брокер, демо, бонус... вече никой не взима това на сериозно."
                      -тук обобщавам че хората отдавна знаят какво е бонус демо нерегулиран брокер и т.н.и няма как да вземат случая насериозно.

                      после чета твоя пост и се чеша по главата.... изведнъж аз се оказа че не разбирам, аз и матеев станахме НИЕ ... наистина не мога да разбера какъв ти е случая ...

                      последно, ТИ и Матеев не разбирате фундаментала на проблема относно Instata, а средностатистическите са с чантичка през рамо и люпят семки на пазара за тях това което е вършил Матеев е ракетна технология и никога не могат да го разберат камо ли в някви форуми да влизат и дискутират .... Накрая ако Матеев беше малко по-интелигентен, не че не е, но казвам с една идея повече щеше да прочете всичко с дребния шрифт преди да ходи при поредните Комарекс регистрирани в офшорка и с разни бонус примоции, щеше сам да види че всичко е пунта и пластика и нямаше да се занимава с тях изначално, а ти няма какво да се чешаш ...... ето такъв ми е случая ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                        Аз не мисля че средностатистическия българин е дорасъл до финанси инвестиции и форуми за това.Той се интересува от неща като прасета , домашна ракия и с удоволствие гласува за политически сили които не защитават интереса му.Даже съм сигурен че ако хората тук бяха средностатистически щеше да ви симпатизират повече. Но в случая хората тук са "от стара коза яре" и при думи от типа на нерегулиран брокер, демо, бонус... вече никой не взима това на сериозно.
                        Да но, „средностатистически”, българинът (поне така звучи) е против корупцията, а не-средностатистически форумци тук, в един друг форум, защитиха същата тази корупция ката „необходимо зло”,-т.к. -внимание ! - ако била изчезнела корупцията, „никой нямало да иска,да управлява държавата” . Тъййй. И сега, както обикновено става в корумпирана държава, (в зависимост, на кого са хора) на изчадията (на какво се сетиш, в т.ч. и на финансови „освободители” и „инвеститори” като тези, чието име носи тематаѝ, им се разминава. Разминава се засега и на едни други шебеци, от някакъв си там „Исторически парк” но, не знам да са ги гонили за „философски отклонения в професионален форум”. Всичко това става, за да има стремеж - „благороден, такъв един - у някои, „да управляват държавата” а, у други, да ограмотяват чрез загуба, че е редно преди да вкараш пари нейде, да видиш, що за морал носят (без)отговорните за „инвестицията”.
                        ...Малко тишина, докато се осъзнае ТОЧНО кой (в случая „Инста-” ) реално е инвестирал, кой си е играл и кой Е БИЛО ПЛАНИРАНО да плати сметката. Виждам, плащат.
                        Сега, като се сетих, няма да питам, какво стана с протестите с/у „произвола” на държавата срещу ВЕИ-тата, вдигнаха ли изкупните цени, упростиха ли процедурите, ще диша ли по-спокойно БГ ФЕЦ и т.н. щото виждам, времето потвърди моята теза. А, че някои са пикали срещу вятъра, проблем техен. Благодарности на Матеев, че ме спаси от тази участ.
                        Last edited by Pyramid; 25.09.2019, 12:02.

                        Коментар


                        • При положение че нито един пост от последната страница не беше по темата , точно моя беше изтрит....Нещо... много тенденциозно изглеждат нещата тук...

                          Коментар


                          • Предлагам пред или до паметника на Матеев да сложим по-малката фигура на шката, сочеща вдъхновено и коленопреклонно към статуята на Самия гуру.
                            Така ще е праведно боготворене.

                            Шка, дай някаква своя снимка за композицията?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                              абе човек вие внесли/превели ли сте истински пари при тези макар и 100$ ? Вие двамата сами не разбирате проблема от какво естество е, прочетете още 100 пъти онези неща с дребния шрифт които са дали като условия за бонуси .... от стара коза или чепата камила се тая Instata че са ви дали някакви виртуални пари няма да ви ги преведат в истинкски, български разбирате ли или ньет ?
                              Защо не пробваш първо да прочетеш поста на човека, после да го осмислиш и накрая да пишеш...
                              Ще се опитам да ти го анализирам за да ти е по лесно да го разбереш :
                              1."Аз не мисля че средностатистическия българин е дорасъл до финанси инвестиции и форуми за това.Той се интересува от неща като прасета , домашна ракия и с удоволствие гласува за политически сили които не защитават интереса му."
                              - тук с две думи казвам че матеев си мисли че хората тук са средностатистически, а аз не мисля така.Т.е. ние тук сме на различно мнение.
                              2."Даже съм сигурен че ако хората тук бяха средностатистически щеше да ви симпатизират повече. "
                              - тук даже му казвам че средностатистическия българин би му симпатизирал повече защото знае много по малко.

                              3."Но в случая хората тук са "от стара коза яре" и при думи от типа на нерегулиран брокер, демо, бонус... вече никой не взима това на сериозно."
                              -тук обобщавам че хората отдавна знаят какво е бонус демо нерегулиран брокер и т.н.и няма как да вземат случая насериозно.

                              после чета твоя пост и се чеша по главата.... изведнъж аз се оказа че не разбирам, аз и матеев станахме НИЕ ... наистина не мога да разбера какъв ти е случая ...


                              Last edited by shkata; 24.09.2019, 16:38.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от shkata Разгледай мнение

                                Аз не мисля че средностатистическия българин е дорасъл до финанси инвестиции и форуми за това.Той се интересува от неща като прасета , домашна ракия и с удоволствие гласува за политически сили които не защитават интереса му.Даже съм сигурен че ако хората тук бяха средностатистически щеше да ви симпатизират повече. Но в случая хората тук са "от стара коза яре" и при думи от типа на нерегулиран брокер, демо, бонус... вече никой не взима това на сериозно.
                                абе човек вие внесли/превели ли сте истински пари при тези макар и 100$ ? Вие двамата сами не разбирате проблема от какво естество е, прочетете още 100 пъти онези неща с дребния шрифт които са дали като условия за бонуси .... от стара коза или чепата камила се тая Instata че са ви дали някакви виртуални пари няма да ви ги преведат в истинкски, български разбирате ли или ньет ?

                                Коментар

                                Working...
                                X