IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex - Мошеници висша класа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

    Пич, никой освен вас тримата? не знае изобщо за какво си говорите. Ама никой. Направете си форум в reddit и си пишете. Никой няма и грам идея за какво става дума. И никой не го интересува.
    Не, бе. Просто, темата се изчерпи, всички видяхме, кой прав, кой крив...
    За това, дали точно никой не го интересува не знам - аз съм някой - но, лично, не бих се набълбукал. Матеев е имал желание, спортен интерес...Ако не си беше поискал парите, ние нямаше да чуем от него за крещящата Неправда.
    ...
    И щяхме балъци да си умрем. Пък сега няма. Сега, че мрем умни. И с отворени очи.
    - Да не ни излъжат.

    ...бахмааму.
    ​​​​​​
    ​​​​​​



    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      А ти гледал ли си друг път, как религиозен фанатик се кръсти и плпебв пазвата срещу ереси? Ами, сега тук, ти пише най главният „Еретик”. Докато, Богупослушният правилно вярващ, си е затворил всички кепенци, и чака „да отмине”. Което е тъжно.
      Май всички не сте си пили хапчетата от сушени жаби: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...BA%D1%8A%D1%82

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        А ти гледал ли си друг път, как религиозен фанатик се кръсти и плпебв пазвата срещу ереси? Ами, сега тук, ти пише най главният „Еретик”. Докато, Богупослушният правилно вярващ, си е затворил всички кепенци, и чака „да отмине”. Което е тъжно.
        Пич, никой освен вас тримата? не знае изобщо за какво си говорите. Ама никой. Направете си форум в reddit и си пишете. Никой няма и грам идея за какво става дума. И никой не го интересува.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
          Що не си звъннете по телефоните и не се разберете? Или на лични? Какъв е този театър и каква е тази тема?
          А ти гледал ли си друг път, как религиозен фанатик се кръсти и плпебв пазвата срещу ереси? Ами, сега тук, ти пише най главният „Еретик”. Докато, Богупослушният правилно вярващ, си е затворил всички кепенци, и чака „да отмине”. Което е тъжно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
            Що не си звъннете по телефоните и не се разберете? Или на лични? Какъв е този театър и каква е тази тема?
            Темата е най-вече за мерзавците инстафорекс. Театърът е техен, като се опитват да размият темата, чрез некъв русенски пръч, второстепенен герой.
            Last edited by RUBLA; 10.12.2019, 18:59. Причина: Спазвайте добрия тон!
            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

            Коментар


            • Що не си звъннете по телефоните и не се разберете? Или на лични? Какъв е този театър и каква е тази тема?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Човек, не ме напъвай да отварям нови бизнеси. Това вече не е за мене. Търси младежите, на които живота е пред тях, а от там и мечтата им да се разрастват е голяма. Аз вече нямам такива мечти. Сега след 10 дена ще направя 60 години, така че остави ме на мира да си изкарам старините и да се кефя на форекс търговията. Нямам амбиции за нови бизнеси нито за нови инвестиции. Търся само спокойствие и нищо друго.

                Защо не потърсиш бизнес-ангели. По света има хиляди такива, които се чудят на кого да си дадат парите и в какъв рискован проект да ги инвестират. Има си цели сайтове, в които можеш да даваш оферти към бизнес-ангелите и те после да се надпреварват да ти дават пари. Ако идеята ти е наистина добра, няма начин да не намериш финансиране, дори и да говорим за много милиони.

                Тази работа обаче не е за мене. Виж в следващия живот ще ти обърна внимание, но в този живот не искам повече главоболия.
                Нищо не разбра. НИ - ЩИЧ - КО.
                1. Не си стар. Жив и здрав да си, поне още 60 год. Заслужаваш го.
                2. Не ви искам парите.
                2.а) Играй си на форекса или с каквото там.
                2.б) Не искам никой от вас да инвестира при/в/за/заради мен.
                3. И за „оферти” НЕ СТАВА ДУМА.
                4. Става дума да ви информирам за онова, което е във вашата сфера (на холдинга) и което, предстои да се случи. ДАВАМ ВИ ПАЗАР. За съшината и дълбочината му ви осветлявам. Нали си търговец...уж.
                ...

                Разбира се, колко му е да игнорираш. Досега, се „справяте успешно”. ЦЕНАТА на този игнор, обаче, когато я проумеете, ѝ ще е късно, ѝ ще се е капитализирала.
                Някога, ТИ ми спаси разсъдъка. Не обичам да съм длъжник. Идвам, разказвам ти, нарисувам няколко илюстрации, плашам си, че си ме изслушал, и си тръгвам. Изводи да си правите, на база казаното, оставям на вас.
                Ако предприемете действия на база моето инфо, печеля със сигурност. Печелите и вие. Ако ли не - чудо голямо. Е, дал съм някой лев но, съм се убедил че, за жалост, интелектът е до време и, тук-там, дава фира.
                ​​​​​​

                ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Това за инста-та - ясно. Аз пак да питам: Предоставям информация ѝ пари, за да я чуеш. Приемаш, или ?
                  Човек, не ме напъвай да отварям нови бизнеси. Това вече не е за мене. Търси младежите, на които живота е пред тях, а от там и мечтата им да се разрастват е голяма. Аз вече нямам такива мечти. Сега след 10 дена ще направя 60 години, така че остави ме на мира да си изкарам старините и да се кефя на форекс търговията. Нямам амбиции за нови бизнеси нито за нови инвестиции. Търся само спокойствие и нищо друго.

                  Защо не потърсиш бизнес-ангели. По света има хиляди такива, които се чудят на кого да си дадат парите и в какъв рискован проект да ги инвестират. Има си цели сайтове, в които можеш да даваш оферти към бизнес-ангелите и те после да се надпреварват да ти дават пари. Ако идеята ти е наистина добра, няма начин да не намериш финансиране, дори и да говорим за много милиони.

                  Тази работа обаче не е за мене. Виж в следващия живот ще ти обърна внимание, но в този живот не искам повече главоболия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Ами че те всички хора вече разбраха що за боклук е Инстафорекс и как неговите служители лъжат, мамят, затриват доказателства, и после се правят на ни лук яли ни лук мирисали. Стотици хора за измамили в България, и десетки хиляди по целия свят, но разбираш ли всичките те "лъжат" и всичките те "нямат доказателства". И разбира се всички "нарушават" правилата на форума им, които в общия случай гласят "брокера има правото да краде, коли и беси, а клиентите по презумпция са престъпници".
                    Това за инста-та - ясно. Аз пак да питам: Предоставям информация ѝ пари, за да я чуеш. Приемаш, или ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Ами че те всички хора вече разбраха що за боклук е Инстафорекс и как неговите служители лъжат, мамят, затриват доказателства, и после се правят на ни лук яли ни лук мирисали. Стотици хора за измамили в България, и десетки хиляди по целия свят, но разбираш ли всичките те "лъжат" и всичките те "нямат доказателства". И разбира се всички "нарушават" правилата на форума им, които в общия случай гласят "брокера има правото да краде, коли и беси, а клиентите по презумпция са престъпници".
                      След като предлага бонус оферта, от която "клиентите" се възползват, брокерът има това право да "коли и беси". Но това регулаторите не го класифицират като "измама", а като "ТЪРГОВСКО РЕШЕНИЕ", в превод "commercial decision".
                      И в този ред на мисли, след като си се възползват от тази оферта, ти си ДЛЪЖЕН да спазваш условията. Нарушаваш ги, после тръбиш в няколко форума, че брокерът бил измамник, че те е отстранил и не е приел документите ти за верификация на сметката.
                      Въпросният господин е имал около 2 години време, в което не е спазил ЗАДЪЛЖЕНИЕТО да се идентифицира.

                      Всички са наясно, че финансова компания няма как да получи от вас или вие да получите от нея пари БЕЗ да сте идентифициран. Посещението на банков клон също става срещу лична карта. "Това го знае всяко хлапе". Но не и Матеев ? Звучи нелогично, особено ако тръби на няколко платформи, че е бившият CEO на брокера STS, въпреки че е създаден с чисто емпирична цел, а неговите клиенти не са нищо друго освен опитни мишки.


                      С Уважение,
                      Bulgaria-Forex™

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                        Освен вас двамата, май никой друг не го интересува тази теме вече.
                        Ами че те всички хора вече разбраха що за боклук е Инстафорекс и как неговите служители лъжат, мамят, затриват доказателства, и после се правят на ни лук яли ни лук мирисали. Стотици хора за измамили в България, и десетки хиляди по целия свят, но разбираш ли всичките те "лъжат" и всичките те "нямат доказателства". И разбира се всички "нарушават" правилата на форума им, които в общия случай гласят "брокера има правото да краде, коли и беси, а клиентите по презумпция са престъпници".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                          Освен вас двамата, май никой друг не го интересува тази теме вече.
                          +1

                          Коментар


                          • Освен вас двамата, май никой друг не го интересува тази теме вече.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Пак опит да се завърти темата към обсъждане на Матеев, а не на мошеническия брокер Инстафорекс.
                              Разбира се, че ще обсъждаме Матеев. Кой друг, ако не самият главен герой в цялата тази история?

                              Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Ти да видиш: Твърденията си за нарушения, и Privilege трябва да доказва, пък нА, изтрили ги... Без цитати на постовете, съдържащи обявените за натрушения от Матеев...Намирисва на набеждаване, нещо.
                              Пред когото е трябвало е било доказано. Само че той ни лук ял, ни лук мирисал. Защото така му е удобно...за неговата истина. Пък не върви да си признае и да каже, че е сгрешил и е нарушил правилата, би се закопал и тезата му отива в небитието.
                              За общопризната истина, обаче, виждам, че и тук е бил скастрен с няколко редакции в началото. Явно с тукашната модерация сме на едно и също мнение по отношение на неговото поведение. Малко жокерче...Матеев има навика да копи-пейства от едно място на друго.

                              Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              ...и после отдела за измамни на Инстафорекс са отговаряли по телефона, че няма такъв клиент и никога не е имало.
                              Още една долна лъжа, с цел да подкрепи твърденията му за потъване в дън земя на информация. Отделът комуникира единствено чрез имейли и след предоставена информация за сметка.
                              Малко е скъп роуминга за Русия, не мислиш ли, Матеев?

                              Дребните пропуски са важни. Ако тезата на Матеев беше вярна, нямаше да има толкова много пробойни.
                              С Уважение,
                              Bulgaria-Forex™

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                Ти да видиш: Твърденията си за нарушения, и Privilege трябва да доказва, пък нА, изтрили ги... Без цитати на постовете, съдържащи обявените за натрушения от Матеев...Намирисва на набеждаване, нещо.
                                Той Privelege (ruseneca) се насира да трие, и после гордо започва да квичи "Няма доказателства, Няма доказателства .....". Това е част от ИЗМАМНАТА СХЕМА. Той GGG ме предупреди - при неговия случай са затрили всичко, което може да се затрие, включая и акаунта му в Инстафорекс, и после отдела за измамни на Инстафорекс са отговаряли по телефона, че няма такъв клиент и никога не е имало. При мене предполагам е същото, но на мене не ми трябват доказателства. Аз си разказвам честно и почтено какво се е случило, и хората вярват на мене, защото всички вече знаят какъв лъжец и мошеник е Privelege. Знаят и какъв бандитски брокер е Инстафорекс - не само в България, но и по целия свят.

                                Коментар

                                Working...
                                X