IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Че то така стана, Льо Пен като загуби на първия тур и златото се сурна надолу и така цяла седмица. Павилно съм го казал

    За лихвите и Фед, това ти е такава тъмна Индия, че и сам не знаеш какво цитираш.

    Да, верно не сме на 1000. Може и да не стигнем чак до 1000.

    Но хората трябва да са наясно: реалната лихва качва ли се, златото е за обратната посока.


    Трябва да добавиш, че миналата година казах също и че е възможно за кратко да стигнем 1360, но е малко вероятно и няма да задържи дълго там. Не го пропускай това. Важно е
    Хахахаха. Уникален случай си.
    Значи има 3 поста твои, от които става ясно, че само 365 дни са били нужни, за да стане ясно, че всичко което си казал е глупост.
    От друга страна виждаме твой пост /цитирания в момента/, от който си 95% прав за всичко. Аре ся де, на кое да вярваме.
    Ти си си чист манипулатор и яко нагъл, враца пасти да яде пред тебе. Разобличен де, не знам защо не ги отделих тези 20 минути по-рано, за да спра да се занимавам с теб с наистина чиста съвест пред всички останали. Айде със здраве.

    Коментар


    • Че то така стана, Льо Пен като загуби на първия тур и златото се сурна надолу и така цяла седмица. Павилно съм го казал

      За лихвите и Фед, това ти е такава тъмна Индия, че и сам не знаеш какво цитираш.

      Да, верно не сме на 1000. Може и да не стигнем чак до 1000.

      Но хората трябва да са наясно: реалната лихва качва ли се, златото е за обратната посока.


      Трябва да добавиш, че миналата година казах също и че е възможно за кратко да стигнем 1360, но е малко вероятно и няма да задържи дълго там. Не го пропускай това. Важно е

      Коментар


      • Този празен пост го приемам като да си останал без думи днес




        Коментар


        • Ах тии, маймунке мръсна! Ето ти една триада от изказвания:
          Click image for larger version

Name:	ejpeg.JPG
Views:	1
Size:	30.3 КБ
ID:	3334415

          Click image for larger version

Name:	2-b.JPG
Views:	1
Size:	55.5 КБ
ID:	3334418



          Click image for larger version

Name:	4b.JPG
Views:	2
Size:	51.6 КБ
ID:	3334417




          Кажи сега? На кое от всичкото да вярваме - че до 2 месеца ще видим 900 долара, за важния ти бенчмарк или на последното, което абсолютно еднолично доказва колко нагъл лъжец си.

          И докато рових страничките около тази дада, попаднах на вожда от Враца. Между другото, впечатление, че миналата година звучи почти нормален на сегашния фон.
          Ето и скрийншота. Началото на Май /нива около 1200/ очаквам рали, което бързо да стигне до върховете от 2016, а именно ок 1350-1360. Три месеца по късно може да се видим къде сме били /ок, не са 2/. Иначе е важно да се създава впечатление, че сме маркет мейкъри. Копие на колегата - манипулации, лъжи..

          Click image for larger version

Name:	image_10392.jpg
Views:	5
Size:	60.0 КБ
ID:	3334416

          Attached Files
          Last edited by exxs; 15.05.2018, 17:19.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

            Точно една година по-късно ме питаш защо капитулираме 8% над нивото, от което гордо заяви, че "пътя е един: надолу", защото Макрон спечелил.
            Ах, ти шегобиецо!
            Лихвите, лихвите си гледай - нали видя колко са важни.
            Каквото съм казал е актуално. Ако нещо друго се заформи, ще го кажа, ако реша.
            Кak ще е актуално ? Ти пишеш за тренд нагоре със цел нови върхове . Поне . последните ти 20 поста за златото са такива . с
            Гледам си графиката и , освен да си си обърнал монитора на обратно , друга причина не може да има .

            Коментар


            • Ах, Боже, как си измисляш какво съм казал

              Нищо няма да кажеш освен “РАЛИ!!!”. Знам си стоката


              Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение

              Точно една година по-късно ме питаш защо капитулираме 8% над нивото, от което гордо заяви, че "пътя е един: надолу", защото Макрон спечелил.
              Ах, ти шегобиецо!
              Лихвите, лихвите си гледай - нали видя колко са важни.

              Каквото съм казал е актуално. Ако нещо друго се заформи, ще го кажа, ако реша.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Да, бе, тоя Ексънчо къде се изпокри. Изпусна ралито...
                Точно една година по-късно ме питаш защо капитулираме 8% над нивото, от което гордо заяви, че "пътя е един: надолу", защото Макрон спечелил.
                Ах, ти шегобиецо!
                Лихвите, лихвите си гледай - нали видя колко са важни.

                Каквото съм казал е актуално. Ако нещо друго се заформи, ще го кажа, ако реша.

                Коментар


                • Да, бе, тоя Ексънчо къде се изпокри. Изпусна ралито...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                    За сега е 14 може да очакваме до края на седмицата цена от 1324. За момента стратегията не е давала две поредни седмици грешни сигнали от данните
                    Таргета е достигнат. Тази седмица ще има банкет Много повече захлебих от среброто почти двойно както и от мед и от къся долар. Приятна почивка на всички

                    Коментар


                    • Донякъде и това имах предвид... напоследък вече всичко се случва предварително

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                        Оп! Да се запиша

                        А що златото и петрола не отбелязаха излизането на САЩ от сделката с Иран? Очаквах реакция, особено при петрола...
                        Отбелязаха го и то подобаващо. Всичко беше калкулирано предварително в цената, а при обявяването се касираха пари.

                        Коментар


                        • АБЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ САТАНЯРКИ ЕВРЕЙСКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

                          ЗЛОТО ДИГА И ИНДЕКСИТЕ ДИГАТ
                          ПАК ЛИ МЕНТИТЕ ХОРАТА САТАНЯРКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

                          ХЯХЯХЯХЯХХЯЯХЯХЯХЯХ

                          Коментар


                          • Аре , бе къде си бе , Шампаняяя..................
                            Аре че качихме 20 $ ................
                            РАЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ИИИИИИИИИИИИИИИИИ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                              Виж, мишко, за стотен път, не че има смисъл: има сетъп за рали! Сетъп! Очертан е много ясно.
                              Вземи погледни себе си и кажи:
                              1. Точно преди една година като бяхме на 1207 каза ли "пътят е един: надолу".
                              2. Не спомена ли няколко десетки пъти за неразривната корелация между лихвите по 10-годишни американски облигации и златото?
                              Тотал щета си, ама отвсякъде.

                              На въпросите няма да отговориш, точно както събратът ти с многото самоличности не може да каже към 1150 ли сме се запътили или може 1400, 1450, а отскоро и максимум 1480. Демек оттук или 1150, или 1480 - и сме все в парите и сме все най-добрите.
                              еххххчо ,
                              Тука по изредените цени се разпознавам себе си . Ама първо да те питам , ти като какъв се изявяваш - администратор ли си , модератор ли си , или просто си се правиш на милиционер , който разследва Кой кой е във форма
                              Явно нямаш много, какво да кажеш по темата и започваш да хленчиш
                              Сега да ти обясня , като на колега ,защото си прочел трудовете на Елиът видях в един твой спор назад.
                              Аз не съм Ванга, за да ти кажа
                              понеделник 1400
                              вторник 1373
                              срада 1350
                              четвъртък 1420
                              Аз ти казвам ..............Няма да има нови върхове в златото без цената да се върне до 1150 . А може и по-надолу . Сега ,дали ще тръгне оттук( има го този модел ) ,дали ще пробие ще стигна до 1450 /1480 ( има го и този модел)................ нас това не ни интересува
                              В края на краищата става въпрос за едни 100 долара от тука. Интересува ни голямото движение, което обаче няма да е сега няма да започне оттук , а от доста по-ниско!!!
                              Ти стана като малките деца, бе ...........Значи, ти имаш право да ревеш и да пищиш Една година - Ралииии, просто Ралииии........ ей така..............да си се правиш на Шумахер ................ тръгваме нагореееее....................
                              А от мен изискваш прецизност плюс- минус 50 долара .........хахаха..............

                              пп. И не пиши в ''имотите '' със друга самоличност ............. Разпознаваем си по грешната преценка и желанието на всяка цена да я наложиш ....................

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Но откъде идва тренда на долара? Смяташ ли, че лихвите нямат нищо общо с цените на валутите?

                                Примерно смяташ ли, че ако лихвите в САЩ се вдигнат, а очакванията за скорошно вдигане на лихвите в Европа се отложат, че това няма да вдигне долара спрямо еврото?

                                И аз това се чудя.... от мин седмица съм къс на долара и очаквам с голяма вероятност да го скъсяват, а то тръгна нагоре, а еврото и паунда поевтиняха.

                                Коментар

                                Working...
                                X