IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • по форумите ще срещнеш един билюк професионалисти . истината е само една - АТОМНИТЕ БОУМБИ

    Коментар


    • ще има ще има. търпение му е майката пък бащата се казва сопол надоле ти наблюдаваш ли бомбите или не ги наблюдаваш

      Коментар


      • Архитекта, ще има ли изнушване ?
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • ей ги днеска американчетата това ги мъчело и после памперса

          Коментар


          • ами по напред май съм отговарял ама айде за последно .левъриджа ми е 200 някъде щото на бенча си е фиксиран . пускам за надолу и обирам . само трупам не давам и цент на хамериканските евреи за стоп .нямам затворена позиция без пипната бомба . имам позиции който чакат долни бомби да бъдат тествани само на насдака .няколко и на еврака . заряда е толкова силен че 1929 на хамериканските прошляци ще им се струва детска песен . ай наздраве .

            Коментар


            • Архитекте, може ли да ти отперя така едно-две статистически въпросчета?

              Колко пипса хващаш средно на позиция по твойта схема с кросовете? Какъв левъридж използваш? И последно - колко % годишна печелба хващаш?

              Коментар


              • благодаря на германците . мисиииии

                Коментар


                • абе майкъле яната пресече и последната черна линия , такова нещо виждал ли си
                  май ше има трепанация до края на седмицата

                  Коментар


                  • отдавна твърдя че еврото не може да тръгне нагоре без тест на тази бомба. от тези нива почвам пак покупки

                    тази бомба е на 1,10853

                    Last edited by the architect; 26.05.2015, 11:02.

                    Коментар


                    • вчера пантеро писах писмо на кака ангела меркел . викам и : какоуууу долу една бомба ви дърпа къде сте тръгнали да бичите а тя ми вика нии сме велики

                      а ся да видим колко сте велики

                      Коментар


                      • ей тоя крос ме измъчи на яната пантеро ама ей сега стана . винаги при първия тест на крос малко преди него затваряш после като дигне като тия дръпнати подлоги пак пускаш . инак ако тука е върха а мен ми се чини че скоро ще има изсипване 108,53

                        Коментар


                        • aрхи брат ще падаме ли ще излитаме ли дай идея че нещо не ми харесват нещата

                          Коментар


                          • яната първо отскочи от синята до пип но си забрави долу бомбата на архитекта . който си забравя бомбите , архитекта после го трепи най хубавото трепане съм го запазил за гнидите

                            Коментар


                            • Забележете как се правят еврейски номера.пускат новина че мевефе считало че гърция е близо до фалита и въпреки новината хоп хоп нагоре

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
                                Не знам. Не смея да прогнозирам дълги периоди. Имам очаквания според анализите, които правя, но те са само ориентировъчни. Търгувам това, което виждам. А иначе неангажиращо мнение е, че има едни примамливи таргети около 1.1550. Ще ги достигне ли? Не знам.
                                А ако достигне 1.1550 след това накъде ?

                                Коментар

                                Working...
                                X