Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (4HE / HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

Съвсем скоро ще има нов юруш и тука... Времето на годишните отчети наближава!
    Впрочем - кой знае: може - като гледам Монбатовиците на какви нива се връткат...
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      а сега, де КФН ти е виновен ако те са да проклети то за меком какво да кажем !? За любовното послание - добре, бил си поподведен, А чесното игричка !? а ски-скокчето - там вече те поздраявявам за химко-играта
      Че защо: от Игричката - аз не на минус. От Саламаджийницата имах малко акции, покрих си част от загубата със спекулки и съм вътре с ДВУЦИФРЕНА - доколкото помня - сума.
      Ски-скокченцето - аз - един от малкото, дето извъдиха пари от него, вместо да се набутат кат` тако`а.

Коментар

• а сега, де КФН ти е виновен ако те са да проклети то за меком какво да кажем !? За любовното послание - добре, бил си поподведен, А чесното игричка !? а ски-скокчето - там вече те поздраявявам за химко-играта
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Импов, голямата ти грешка е , че продаде МЦХ и ХЕС без време...Само едни жаби ти останаха от старите ти акции
          Любовното послание продадох, защото от КФН ме измамиха, дано са проклети. Хесовици си имам... просто поизчислих снощи туй-онуй - евентуално на каква цена бих си взел още.

Коментар

• Импов, голямата ти грешка е , че продаде МЦХ и ХЕС без време...Само едни жаби ти останаха от старите ти акции

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

още помня как ми продаде 11бр тук на 8лв стара цена
              може да са били 111, а някой преди това да му е тафил 100 , и после да е врътнал кеша в лайткойнченца а може и да е жабясал Ей Импе, това е добронмерена шега, да не засегнеш сега !?
              Last edited by precakanoto; Днес, 06:54.
              Не е препоръка... !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Е - лакоми сте - да искате скок на дивидентченцето от 18 на 30 стинки. При тоя ръст на печалбата - съразмерен на дивидентът - е 22-23 стинки, аре - да кажем: 25, след очесването от г-н горанов (проклетдае) - нещата изглеждат умерено розави. Предвид другите възможности - на цена от Пънкар бих си купил още някоя бройчица. На тия цени - сори - ама предпочитам Тинтата.
                още помня как ми продаде 11бр тук на 8лв стара цена

Коментар

• Импе - Лакомия до шия - ужасявай се (докле е време)
                  Не е препоръка... !!!

Коментар

• Импе, от сега да разбираме, че си окъкал утре рано заран първият аск с 25бр. например,- да ти спрът тока дано!
                    За дивидента съм писал по долу, но за начало на БФБ да се изплаща част от текуща годишна печалба преди одитиран годишен отчет, си го пожелах още преди година за Коледа, да сме сред първите (пионерчета);- Знае ли човек за следващата- дали пък не, но то си е пак от общия приход!
                    Интерестният момент при двете основни компании на СЕNHL предстои да се разкрие до края на март!

Коментар

• Е - лакоми сте - да искате скок на дивидентченцето от 18 на 30 стинки. При тоя ръст на печалбата - съразмерен на дивидентът - е 22-23 стинки, аре - да кажем: 25, след очесването от г-н горанов (проклетдае) - нещата изглеждат умерено розави. Предвид другите възможности - на цена от Пънкар бих си купил още някоя бройчица. На тия цени - сори - ама предпочитам Тинтата.

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Не думай!!! То дано да не излязат, щото имаше една песничка (деЦка) - "в джобчето ми дрънкат ... семки и бонбонки" https://www.youtube.com/watch?v=8bmkvQBxpJs

И все пак си е най освободената акция, от където и да я гледаш ... за сега

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975
                          ...така че тази година дето се вика може и 30ст в джобчето да влязат
                          Не думай!!! То дано да не излязат, щото имаше една песничка (деЦка) - "в джобчето ми дрънкат ... семки и бонбонки" https://www.youtube.com/watch?v=8bmkvQBxpJs
                          Не е препоръка... !!!

Коментар

• гледам с промените в ЗППЦК(един приятел ми обърна внимание)

(7) (Предишна ал. 5, изм. - ДВ, бр. 62 от 2017 г., в сила от 01.01.2018 г.) Дружеството е длъжно да осигури изплащането на акционерите на гласувания на общото събрание дивидент в 60-дневен срок от провеждането му. Разходите по изплащането на дивидента са за сметка на дружеството.

Малко нахална мечта от моя страна, но ако разпределят дивидент за 2017г, на оса да кажем 25ст, закона вече позволява след 1Н да раздадат част от печалбата за първо шестмесечие за дивидент още през 2018 ...така че тази година дето се вика може и 30ст в джобчето да влязат
                            Last edited by tony1975; Вчера, 20:35.

Коментар

• [QUOTE=tony1975;n3288263]доволен съм, имам

Знаем - 100 бройки

Коментар

• доволен съм, имам

п.п. какъв дивидент очаквате и дали ще го дават на 2 части, както разрешава закона?
                                п.п.п. Инта е предположил 0,25
                                Last edited by tony1975; Вчера, 19:43.

Коментар

Working...
                                X