IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БФБ
    Във връзка с подадено заявление за регистрация и Решение на КФН № 774-Е/07.09.2006 год. за вписване на последваща емисия ценни книжа, издадени от Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол /HES/, БФБ-София АД регистрира за вторична търговия на “Неофициален пазар”, “Пазар на акции”, последваща емисия акции, както следва:
    - Емитент: Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол /HES/;
    - ISIN код на емисията: BG11HIYMAT14;
    - Размер на емисията преди увеличението: 261 983 лева;
    - Размер на увеличението: 2 357 847 лева;
    - Размер на емисията след увеличението: 2 619 830 лева;
    - Общ брой на акциите: 2 619 830 броя акции;
    - Номинална стойност на една акция: 1.00 лев;
    - На емисията е присвоен борсов код: HES;
    - Дата на въвеждане за търговия: 28.09.2006 год. /четвъртък/

    Коментар


    • Уот дъ ф.... Новите акции ли пристигнаха. Скивай колко материал се изсипа за отрицателно време. Но посоката е ясна струва ми се

      Коментар


      • САМО ХЕСът ОЛЕ!
        Към 15 лефа НАПРЕД

        Коментар


        • Открих че са ги превели на моята сметка в банката. Идеално де вместо да обикалям и да се чудя какво става. Иначе още си ги държа и не мисля да се разделям с тези акцийки Взех ги Юни 2005. Успех Пипълс, и честит 15 Септември

          Коментар


          • Май напразно си "чешете езиците". На 01.09 по сметката ми в ИП е преведена сумата от дивидента на HES за 2005г.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от FinGuru
              С въпросното дивидентче гладните брокерчетата на посредника са си хапнали по една финна салатка и по една мазна пица в УГО-то!
              ХАхаХХАХАХАХ

              Коментар


              • С въпросното дивидентче гладните брокерчетата на посредника са си хапнали по една финна салатка и по една мазна пица в УГО-то!

                Коментар


                • То сега малко объркано още... вярно преди тия дивиденти ги снасяха в Голямата Лъскава Бамка, после се превеждат при посредниците... още не отработена системата. Освен ако не си ги напазарувал късно или не си ги шитнал рано...
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Благодаря ви. Ще разнищя тази работа

                    Коментар


                    • Ако акциити ти продължават да са при инвестиционен посредник, дивидентите ти трябва да са при него.
                      Бех мечка, сега ми се бичи нещо!

                      Коментар


                      • Ако си имал акциите към 15 юни (последният ден преди да паднат цените) значи имаш и дивидент. Ако акциите ти са към някой посредник сигурно там са ти ги превели и затова не те намират в списъка, който те гледат. Звънни на брокера си и питай имаш ли получен дивидент от ХЕС.

                        Коментар


                        • Въпрос:

                          Ходих то Асет Банк да си искам дивидент-а и ми казаха че ме няма в списъка на акционерите. Колко време трябва да съм притежавал акциите за да мога да си взема дивидент?

                          Притежавам ги от лятото на 2005.
                          Благодаря предварително

                          Коментар


                          • а новите хесове кога излизат

                            Коментар


                            • Колеги, някаква информация за новите късове Благодаря предварително

                              Коментар


                              • kade gi gledash tezi katurvanici ! ne vijdam tova kak shte se sluchi za momenta ! ako tarsish da ponapazaruvash na po niski niva tova e drug vapros !

                                Коментар

                                Working...
                                X