IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дядо Кольо Разгледай мнение
    Разбира се, Здравко, Пешко е отдава известен тъдява. Само оспамихте хубавата тема, дядовото. Добре, че има наблюдение, де...
    Дя Колъо, тая тема е една от най-глупавите първо и второ тепърва ще се забавлявам с цивренето на здравко въздуха
    Тук предстоят страшни неща !!! И ти го усещаш,знам.Бягай докато е време,че зимата и най-вече 2024 ще ви колят бичетата,както турци не са го правили.
    Last edited by petrg5s; 21.07.2023, 19:30.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
      Е той сам си противоречи ! В едното изречение казва, че е обявил позиции, а в следващото, че не бил задължен да го прави ! Защо ли му обръщам внимание се чудя, момчето явно има нужда от друг вид помощ !
      Не аз,а ти си противоречиш !
      Един път казваш ,че съм нямал акции ,после като видя дебелия обърна палачинката
      И иди се измии ,че целия си мръсен с жълто
      Last edited by petrg5s; 21.07.2023, 19:21.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дядо Кольо Разгледай мнение
        Разбира се, Здравко, Пешко е отдава известен тъдява. Само оспамихте хубавата тема, дядовото. Добре, че има наблюдение, де...
        Прав си Дядо Кольо, за което се извинявам !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дядо Кольо Разгледай мнение
          Разбира се, Здравко, Пешко е отдава известен тъдява. Само оспамихте хубавата тема, дядовото. Добре, че има наблюдение, де...
          Пешко вярва в ТА, колкото се намира човек забогатял от тотото,толкова има и забогатяли от ТА и съответните му елхи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

            Е той сам си противоречи! Защо ли му обръщам внимание се чудя, момчето явно има нужда от друг вид помощ !
            Разбира се, Здравко, Пешко е отдава известен тъдява. Само оспамихте хубавата тема, дядовото. Добре, че има наблюдение, де...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Etihad

              Къде си обявил тези неща. Дай скрийн шот, че ми стана интересно
              Е той сам си противоречи ! В едното изречение казва, че е обявил позиции, а в следващото, че не бил задължен да го прави ! Защо ли му обръщам внимание се чудя, момчето явно има нужда от друг вид помощ !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s

                Както и очаквах
                "Големия" мъж се посра целия
                Омазания е ясно кой е ! Аз за разлика от теб съм си публикувал и портфейл, че и дивиденти специално заради теб, а ти нищо ! И не само, че нямаш нищо, а просиш и за пари тук !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Като твърдиш нещо е редно и да го докажеш !

                  А колко са глупости и сам разбра след брадвите които изяде в Балонерко и Агро балона
                  Докато от теб една вярна прогноза или анализ не съм видял,но се изказваш "умно"
                  А колко ти е багажа говори и това ,че имаш 40 акции по 1%
                  А твоите къде са?
                  Имам предвид верните

                  Дай боже повече брадви като балонерко и агро балона на БФБ


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Ако искаш може да извадиш една стабилна сума,не знам дали ще ти стигне акунтчето обаче, и да видим на кой акунта е по-голям,а шматко небесна?
                    Ако си много ербап.Но ще стане както аз кажа.Парите предварително в ескроу сметка и договор пред нотарус.

                    Но както много други преди теб виртуални герой,убеден съм че ще си плюеш на петите и ще се посереш целия
                    Някой колега каза, че си бил консултант ! Ако е така и толкова си го закъсал, че просиш тук ще ти съберем някоя и друга стотинка !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                      40 акции е по добре от нищо нали така !
                      Ако искаш може да извадиш една стабилна сума,не знам дали ще ти стигне акунтчето обаче, и да видим на кой акунта е по-голям,а шматко небесна?
                      Ако си много ербап.Но ще стане както аз кажа.Парите предварително в ескроу сметка и договор пред нотарус.

                      Но както много други преди теб виртуални герой,убеден съм че ще си плюеш на петите и ще се посереш целия

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Като твърдиш нещо е редно и да го докажеш ! Така,че чакаме .

                        А колко са глупости и сам разбра след брадвите които изяде в Балонерко и Агро балона
                        Докато от теб една вярна прогноза или анализ не съм видял,но се изказваш "умно"
                        А колко ти е багажа говори и това ,че имаш 40 акции по 1%
                        40 акции е по добре от нищо нали така !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                          Човек като няма акции му остава само писането на глупости !
                          Като твърдиш нещо е редно и да го докажеш ! Така,че чакаме .

                          А колко са глупости и сам разбра след брадвите които изяде в Балонерко и Агро балона
                          Докато от теб една вярна прогноза или анализ не съм видял,но се изказваш "умно"
                          А колко ти е багажа говори и това ,че имаш 40 акции по 1%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Тук има падане до 4лв,той се радва като малко дете на някъв смешен дивидент 30ст
                            Чиста елха е HES,също като другата ти шитня MSH.
                            Някъв талант ли имаш,не знам

                            Меча дивергенция рисува 6год вече и за твое съжаление, заради това спада ще е и продължителен като време.Поне 3-4 г !
                            Късмет със стискането,повече успокоителни и дано успееш,но едва ли

                            Човек като няма акции му остава само писането на глупости !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                              Тук защо си траете за дивидента от вчера ! Няма ли акордеонисти ?
                              Тук има падане до 4лв,той се радва като малко дете на някъв смешен дивидент 30ст
                              Чиста елха е HES,също като другата ти шитня MSH.
                              Някъв талант ли имаш,не знам

                              Меча дивергенция рисува 6год вече и за твое съжаление, заради това спада ще е и продължителен като време.Поне 3-4 г !
                              Късмет със стискането,повече успокоителни и дано успееш,но едва ли

                              Last edited by petrg5s; 19.07.2023, 19:54.

                              Коментар


                              • Може би, защото - "Хидравлични елементи и системи /ХЕС/ АД-Ямбол (HES) На проведено на 30.05.2023 г. ОСА на Хидравлични елементи и системи /ХЕС/ АД-Ямбол (HES) е взето решение за разпределяне на дивидент за 2022 г., както следва: - Брутен дивидент на една акция: 0.33 лв.; - Начална дата за изплащане на дивидента: 20.07.2023 г. " , и просто не съм проверил защото 20-ти според мен е утре

                                Коментар

                                Working...
                                X