Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (3JR / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Както щеш, Софиксов - аз днес си гепих още, избягвайки за сметка на това Биовет и... още едно нещо... ;-)
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Софикс като коригира влезни няма да съжаляваш. Доста западни фондове пазаруват в момента тихомълком.

Коментар

• Първоначално изпратено от Императорът
        Струва си да влезеш, Софиксов - аз лично смятам да доливам.
        Тук вече съм изпуснал влака и мисля да не влизам изобщо.
        Пък и аз си падам по спекулативни позиции защото от тях се печели много и бързо а също така се губи много и бързо.

Коментар

• Първоначално изпратено от Хинина
          При СоФАРМ, очаквам пробив на топа - 8,78 и трайно установяване цената над 9лв !
          Съгласен съм с теб, но не мислиш ли, че преди това за няколко дена ще има лек спад.

Коментар

• Vlezul sum otdavna i o6te 6te nalivam

Коментар

• При СоФАРМ, очаквам пробив на топа - 8,78 и трайно установяване цената над 9лв !

Коментар

• Седмицата на истината т.е. седмицата на консолидираните отчети !

Коментар

• Направиха СПЛИТ . Имаш за домашно да обясниш на аудиторията какво значи това . Това е единственият начин да се харесаш, защото ще покажеш , че четеш .

Коментар

• Някой знае ли причината за спада на акциите на Софарма през 2003 година(от 22 лв до 2.5 лв)? Дане би да са взели някакъв заем?

Коментар

• Струва си да влезеш, Софиксов - аз лично смятам да доливам.

Коментар

• според теб колко процента би била печалбата, спрямо предния отчет?

Spored men moje da se ochakva 90% rust v pechalbata(no te horata si kazaha che ne iskat da plashtat mnogo danuci, taka che realnata e poveche). Po dobrata novina e che ochakvam da platiat po 0.36lv na akcia,zaradi koeto mnogo hora haresvat SFARM, . sega kato posmiatah malko, o4akvam cenata v blizkia mesec i polovina da e v diapazona 8.30-8.60. a April mesec pri dobri novini za chlenstvo v Evropeiskia sauz moje da vidim 9lv and up. Spete spokoino in a long run investiciata e dobra.uspeh

Коментар

• Първоначално изпратено от tanko
                          SOFIX, това по принцип ли го пишеш или графиките ти подсказват подобно развитие?
                          По принцип го пиша.
                          На графиката всичко си е наред. Има ясно изразен бичи пазар.
                          Малко RSI не ми харесва но мисля че засега може да не му обръщаме внимание.
                          Аз нямам акции от SFARM но ще наблюдавам графиката и ако видя нещо интересно ще ви кажа.

Коментар

• Софиксов - не е изключено да има временни колебания, и аз казвам, че Софарма балон е, но добре развиващ се и печеливш балон.

Да.

Коментар

• Графиките в момента само казват ъп, аз доста време търсих да се хвана за нещо но нищо не отрих поне на теория всичко изглежва добре.

Коментар

• SOFIX, това по принцип ли го пишеш или графиките ти подсказват подобно развитие?

Коментар

Working...
                                X