Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (3JR / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Никола и аз мисля така, защото пробива е потвърден / над 7%/. Сега остава топ-а !

Коментар

• Рано продадоха това е положението. сега много много трудно ще купят на 8.50.

Коментар

• Кой ти дава на днешно време 9ст, а може и да не ги получат !

Коментар

• Първоначално изпратено от Nikola
          За 9ст се борят хората..... мерси ТИБА+
          Ники, 1% ми е по приемливо от 0.09 лв.

Точната бройка, която продадоха беше 3875. Ако ги купят (което е почти сигурно) на 8.50 лв., след комисионните остават около 340.00 лв. чисто.
          За ден-два, от 1 емисия.

Коментар

• За 9ст се борят хората..... мерси ТИБА+

Коментар

• Че много ли са 7 хил. на 8.50 при положение че досега обема е 10 пъти по-голям днес?

Коментар

• Първоначално изпратено от Nikola
                Ами скивай колко има на 8.50 нормално е да изригне.. а на кой са тези въпросните 5000 на 8.50?
                На "TBI Invest".
                Сутринта продадоха на 8.59. Сега подложиха да купуват.

Коментар

• Ами скивай колко има на 8.50 нормално е да изригне.. а на кой са тези въпросните 5000 на 8.50?

Коментар

• Не е ли дошло времето да се пробие топ-а !

Коментар

• Господа от пощенска банка, много ви моля, имам кредит при вас. Пуснете ме да печеля, че да има за вас лихвичка за дълъг период, а за мен печалбичка
                      Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

• Е-е-е, аз не я дебна толко плътно, понеже съм уверен в Софарма.
                        Хининов, мани я Пощенска бамка, или по-точно, ако имаш свободни кинти и нямаш други цели за пазаруване - пълни си тихичко и не се обаждай, пък после ще се смееш на неверниците. :-)
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Ако съдя по обема, днес ще е дълъг ден.

Коментар

• Пощенска банка слага прът в колелото и не ни пуска! :-)

Коментар

• Първоначално изпратено от Императорът
                              ... разбира се, не можем да очакваме толкова ликвидна акция да катери само нагоре. Но като цяло трендът е ясен, мисля, банда, така ли е? Спорове? Е, би било чудничко да падне до шестак примерно, да понапълним още, ама надали... :-(
                              Изцяло те подкрепям импе.Усети ли днес как някой си понакупи незабелязано на 8.48 лв близо 2000 броя

Коментар

• ... разбира се, не можем да очакваме толкова ликвидна акция да катери само нагоре. Но като цяло трендът е ясен, мисля, банда, така ли е? Спорове? Е, би било чудничко да падне до шестак примерно, да понапълним още, ама надали... :-(
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

Working...
                                X