Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение

и к'во викаш сега ....................... основните позиции хвръкнаха с 20-25% и ти реши, че е време да обявиш покупки без изобщо да се притесняваш, че месеци наред декламираше как ще купуваш при софикс 400

дъното се оформи тук преди 3 седмици, но ти нямаше на представа на къде отиват нещата предпочете да се покриеш през това време

след две-три седмици да не обявиш, че вчера и днес си продавал

Ами аз на много места писах куде купувах ами ти тогава мълчеше като оноден гъз щото нямаше с какво да купуваш.За ЦКБ също твърдеше че нямало да иде повече на лев а аз на 97 ст дори взех.Като че ли злоба и завист виждам в теб.Ясно ми е че нямаше пари за да хванеш движението но поне не се показвай колко си жалък пред хората.

Коментар

• паталогичен случай...

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Е подпрях с 30 бинки в долари.Като гледах как лудна долара викам що да не сменя и ги нахакам на бфб.Та дето се вика понапълних още.

и к'во викаш сега ....................... основните позиции хвръкнаха с 20-25% и ти реши, че е време да обявиш покупки без изобщо да се притесняваш, че месеци наред декламираше как ще купуваш при софикс 400

дъното се оформи тук преди 3 седмици, но ти нямаше на представа на къде отиват нещата предпочете да се покриеш през това време

след две-три седмици да не обявиш, че вчера и днес си продавал

Коментар

• Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
          Абе какво става тука? Ташунко и Тони уж мечки се дефинираха, а сега нещо като метаморфоза претърпяха. Мега мечката swot си мени козината по-бързо от хамелеон в опасност. Накрая ще си останем с Пипбелов, Форекс и Равновесие за едно каре белот. Абе Монти къде е?
          Споко Гетоф нека расте пазара да има кого добре да нахраня а след това пак ще си пада пазара за са купуваме ние отново .

Коментар

• Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
            Мдааа , и резерви са нужни на отборите .
            Е подпрях с 30 бинки в долари.Като гледах как лудна долара викам що да не сменя и ги нахакам на бфб.Та дето се вика понапълних още.

Коментар

Внимавай какво си пожелаваш. Ами ако дойдат тогава мечките? Тук в този форум има около 20 човека, които наистина осъзнават какво може да се случи и могат да реагират адекватно. Не само, че ще реагират адекватно, но и ще направят пари. Себе си не включвам в това число, защото макар и да имам известен опит това далеч не ме прави професионален трейдър в истинския смисъл на думата. Повечето, които са свикнали на тактиката бик-кибик наистина ще го отнесат. Защото в момента да спечелите на БФБ е лесно, а да загубите сравнително трудно. Затова биците са с големи топки. Ала при насрещен вятър ще стане страшно. Ликвидноста ще дойде от само себе си, когато лутащите се бици купуват и продават на поразия като не знаят къде се намират.
              Тогава как гледат уплашено и мълчат не е истина .

Коментар

• Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                И след това каквото направиха го загубиха ча и повече - не беше ли така И добре че в Алианц са тъпи парчета да ви я надуват до безумни висини че иначе в ПИБ щяхте да видите 4 лева когато цъфнат налъмите.
                Аз лично си ги направих, то винаги има и такива дето хващат движението и в двете посоки това са баш биковете, ние мечките влизаме излизаме, пак влизаме, добре че сме ние иначе скука

Коментар

Бичета, честито! Изпратихте много добра седмица!
                  Добра мечка си ти

Коментар

• Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                    Той тека и миналата година ПИБ от 2 лв до 4 лв громеше, някои си направиха 100% от позицията ))
                    И след това каквото направиха го загубиха ча и повече - не беше ли така И добре че в Алианц са тъпи парчета да ви я надуват до безумни висини че иначе в ПИБ щяхте да видите 4 лева когато цъфнат налъмите.

Коментар

• Бичета, честито! Изпратихте много добра седмица!

Коментар

Е не, да си расте борсата, тъкмо след това ще падне повече Мен волатилност ме кефи
                        Той тека и миналата година ПИБ от 2 лв до 4 лв громеше, някои си направиха 100% от позицията ))

Коментар

Е не, да си расте борсата, тъкмо след това ще падне повече Мен волатилност ме кефи
                          И мен ме кефи, но когато участвам в движението, а не срещу
                          Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

Коментар

...абе лико вкиснат ми се струваш. Все пак приятен уикенд и на тебе.
                            Не-заслужил инвеститор

Коментар

• Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Чета какво пише Равновесие но чувам "Още луди, които искат да загубят парите си на борсата." Явно всеки вижда това, което иска да види.

Коментар

• цял процент и половина нагоре Големи печалби, голямо нещо - че то по повечето позиции спреда е повече

Коментар

Working...
                                X