Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Много ми е гот!

Коментар

• Аз обичам маслини

Коментар

• Мдааа , пак ще има юруш на маслините .

Коментар

• тоз него слушай . тоя га каже че Бау ще пада пускай дълги и обратното . още за софка нищо не е казал най вероятно ще каже че ще пада . така му е заръчал чичо Джим Кери

Коментар

• Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            незнам американци кой ше ви се върже . видя се че ич нищо не разбирате . щяхме да падаме то ръсте . ама много сте зле американци то ако наистина залагахте до сега да сте аут от пазаря . ама така е с по 5 лева на коментар по се задържаш на пазаря
            Архитектов, пише, че Сорос щял да вложи 1 млрд. в Украйна. На фона на събитията там през последната година, година и половина: какво бихме на Сорос?

Коментар

• незнам американци кой ше ви се върже . видя се че ич нищо не разбирате . щяхме да падаме то ръсте . ама много сте зле американци то ако наистина залагахте до сега да сте аут от пазаря . ама така е с по 5 лева на коментар по се задържаш на пазаря

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Тихо че имам още да продавам.......Никой не коментира че има преоценки и това е една от причините....другата е дивиденти...след това пак щ стане тихо....
                Нали го помниш оня столипинския дето набуха на роднините си парите на бфб и после ги загуби.От тогава голямо реване реве .
                Last edited by chronos; 30.03.2015, 09:53.

Коментар

• Ще теглим ли един пердах на мечетата?

Коментар

• Ще играем ли пак "най-бързият печели"?

Коментар

• Добро утро и от мен...успешна и положителна седмица на всички

Коментар

• Добро утро, спекуланти!

Коментар

• Купувай народе не остана време още ден два и следващите преоценки след три месеца

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Тихо че ...след това пак щ стане тихо....
                            трабва да си доволна

цял ден (повече от 13 часа) никой не е писал в темата за да не се наруши съня на баба меца

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              "Когато и шкембе чорбарите почнат да говорят за акции аз излизам от борсата"......Някой сеща ли се как беше точно лафа
                              Тихо че имам още да продавам.......Никой не коментира че има преоценки и това е една от причините....другата е дивиденти...след това пак щ стане тихо....
                              Last edited by X_Y; 29.03.2015, 11:25.

Коментар

• "Когато и шкембе чорбарите почнат да говорят за акции аз излизам от борсата"......Някой сеща ли се как беше точно лафа

Коментар

Working...
                                X