Първоначално изпратено от Forex Master
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Химимпорт АД (CHIM)
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнениеКаква е сметката и логиката да продаваш Химимпорт привилигировани, на цена от 2 и под 2 лева, при положение, че при тези цени имаш гарантирана чиста доходност 9,5 % и нагоре?. Да не би да има някъде с 20 %?Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!
Коментар
-
Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнениеКаква е сметката и логиката да продаваш Химимпорт привилигировани, на цена от 2 и под 2 лева, при положение, че при тези цени имаш гарантирана чиста доходност 9,5 % и нагоре?. Да не би да има някъде с 20 %?.
Пътека се прави камък по камък!
Коментар
-
Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнениеняма купувачи ли???
ха ха ха
обади се на брокера ти и му кажи, че ти трябват 100 000 акции да видиш кога ще ти ги съберат
през пазара. Големите пакети отидоха зад граница над 2.1лв.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнениеВ момента явно всичко се клати малки подплашени рибета, а срещу тях няма купувачи...
ха ха ха
обади се на брокера ти и му кажи, че ти трябват 100 000 акции да видиш кога ще ти ги съберат
Коментар
-
Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение"моя съвет в случая е ---> да се оставят лудите да се налудуват и да се наиграят, а като се изморят и като клекнат - нещата ще си дойдат на мястото "
2012- Да, това също е вариант. Отлагаш нещата с някои месец да се обърне тренда. Все пак мъката е от една година ..... абе трябва и нерви като корабни въжета.
Съгласна съм с теб. В момента явно всичко се клати малки подплашени рибета, а срещу тях няма купувачи, защото пенсионните фондове са аут от играта поне още месец докато се реши официално проблемът там и те започнат да работят нормално като преди. Аз лично смятам, че втората половина на годината ще имаме добри раздвижвания и ръстове, че даже имам еретичната мисъл, че това ще се случи през август когато всички спят и се пекат.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнениеАми,признавам,че ги разбираш нещата...я посъветвай още нещо..
Коментар
-
"моя съвет в случая е ---> да се оставят лудите да се налудуват и да се наиграят, а като се изморят и като клекнат - нещата ще си дойдат на мястото "
2012- Да, това също е вариант. Отлагаш нещата с някои месец да се обърне тренда. Все пак мъката е от една година ..... абе трябва и нерви като корабни въжета.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнениеАми,признавам,че ги разбираш нещата...я посъветвай още нещо..
в предвид на това, че ти се определи за едната свещ - надеждата, то останалите свещи на картинката трябва да са вярата, мира и любовта
моя съвет в случая е ---> да се оставят лудите да се налудуват и да се наиграят, а като се изморят и като клекнат - нещата ще си дойдат на мястото
Коментар
-
Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнениеАми,признавам,че ги разбираш нещата...я посъветвай още нещо..
Коментар
-
макумбе
Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
нещата са много по-прости на борсата - мислиш ли, че цените ще падат то тогава продавай и когато паднат купувай отново ...
Коментар
-
Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнениедо колкото разбирам ти се оприличаваш на четвъртата свещ -> искаш да кажеш, че си НАДЕЖДАТА???
и каква НАДЕЖДА може да си като пускаш от години едни и същи постове като този:
или пък
нещата са много по-прости на борсата - мислиш ли, че цените ще падат то тогава продавай и когато паднат купувай отново (ако е дошло време за покупки по твоите разбирания)
ти ми приличаш повече на онези бабички по селата които все реват, че нямат пари и все се оплакват, а като им се обади някой ало-измамник и им прибере хилядарките се оказва, че все пак не са били чак толкова зле преди обира
А САМО БЪДЕЩЕТО ПРОДАВА И СЕ КОТИРА.. СЪЖАЛЯВАМ .. НО МИСЛЕНЕТО Е СУПЕР ПОГРЕШНО.. НЯМА КАК СЛЕД ТОЛКОВА ГОДИНИ ПОГРОМИ..
Това не е борса, а какво точно ще ни кажеш ли????
9 ГОДИНИ НАГОРЕ, 7 ГОДИНИ НАДОЛУ... ТАКЪВ ТРЕНД НЕ ЗНАМ ДА ИМА ДРУГ.. ТОВА КАКВО ЛИ ОТРАЗЯВА.. ЩЕ ЧАКАШ ЛИ ОЩЕ 2 ГХА
Продукта принадлежи на КЛИЕНТА.. КАКВО ВИ ПРИНАДЛЕЖИ СЛЕД КАТО ИМАТЕ ТОЗИ МАЩАБ?????????????????
Я ДА ВИ ВИДЯ ЧЕРНИЯ СПИСЪК С КОМПАНИИ С ЛОШИ ПРАКТИКИ НА БФБ???
ИМА ДОСТА ВЕЧЕ СЛЕД КТБ, ЗХБГ,ХДПАТ,ЕНЕМОНА,ПЕТРОЛ,КРЕМИКОВЦИ И ОЩЕ ДОСТА.. ПРЕКАЛЕНО Е ОЧЕБИЙНО..Last edited by Дръзновенн; 12.02.2015, 00:33.
Коментар
Коментар