IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Заредих малко ….. означава 30 бр. в пълнителя ,...… браво

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

      Ти на 0.93 ли си ги даде...
      Нищо на никого не съм давал ,заредих малко и наблюдавам с интерес бойните действия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Батко ти е на ринга само ,че отдясно.
        Ти на 0.93 ли си ги даде...
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Батко ти е на ринга само ,че отдясно.
          Доказателства имаш ли или както обикновено лалаш..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            Винаги съм се чудил ква е тая простотия и къв "умник" трябва да си да затапваш толкова дърварски една позиция?
            Ок, имаш да продаваш, ми нареди си бройките през 10 стотинки, ще вземеш повече пари и затапването няма да е такова, каквото е сега. Няма как да съм сигурен, че е един продавача, но клоня точно към това. Ама логиката на продажби ми бяга.
            От къде знаеш, че не са през 10 ст

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Така е!
              Сега само батко може да помогне...
              Къде си баткооо
              Батко ти е на ринга само ,че отдясно.

              Коментар


              • Не е само батко - може и Батя

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Не можеш да го разбереш защото инвестираш собствени пари. На 99% съм убеден че при затаплащия това не е така. С две думи, не мус дреме особено!
                  Така е!
                  Сега само батко може да помогне...
                  Къде си баткооо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    Винаги съм се чудил ква е тая простотия и къв "умник" трябва да си да затапваш толкова дърварски една позиция?
                    Ок, имаш да продаваш, ми нареди си бройките през 10 стотинки, ще вземеш повече пари и затапването няма да е такова, каквото е сега. Няма как да съм сигурен, че е един продавача, но клоня точно към това. Ама логиката на продажби ми бяга.
                    Не можеш да го разбереш защото инвестираш собствени пари. На 99% съм убеден че при затаплащия това не е така. С две думи, не му дреме особено!

                    Коментар


                    • Винаги съм се чудил ква е тая простотия и къв "умник" трябва да си да затапваш толкова дърварски една позиция?
                      Ок, имаш да продаваш, ми нареди си бройките през 10 стотинки, ще вземеш повече пари и затапването няма да е такова, каквото е сега. Няма как да съм сигурен, че е един продавача, но клоня точно към това. Ама логиката на продажби ми бяга.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Що не пробваш да го избушиш?
                        Дай 12 млн.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                          Знам,че е ликвиден.Идеята ми е ,че ще се изтеглят на горе ниските оферти "продава."
                          Що не пробваш да го избушиш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Ехее колега, не е чак толкова неликвиден Флагмана, че с 1 М лв. да отиде на дабъл.. виж какви обороти последните дни за 10-тина стинки качване на цената.
                            С 1 млн. лв. ще отиде докъм 1,20-1,30 мах. Тука има много играчи дето скачат на влака за 10-15 ст. печалба ми се струва. Виж при Алтерко например е друга играта.. гледа се в доста по-дългосрочен план и доходност в пъти, а не %-ти.
                            И така трябва да бъде на една добре функционираща борса.. да има различни игри за различни типове играчи
                            Знам,че е ликвиден.Идеята ми е ,че ще се изтеглят на горе ниските оферти "продава."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                              Не съм убеден, че Алтерко ще стане 17-18лв. преди ХИМ да стане 2лв.
                              Нормално, и аз не съм. Нито в това, нито в обратното.. "Убеден" е силна дума.. ние просто залагаме, спекулираме

                              Имам и от двете, но от Алтерко двойно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Ехее колега, не е чак толкова неликвиден Флагмана, че с 1 М лв. да отиде на дабъл.. виж какви обороти последните дни за 10-тина стинки качване на цената.
                                С 1 млн. лв. ще отиде докъм 1,20-1,30 мах. Тука има много играчи дето скачат на влака за 10-15 ст. печалба ми се струва. Виж при Алтерко например е друга играта.. гледа се в доста по-дългосрочен план и доходност в пъти, а не %-ти.
                                И така трябва да бъде на една добре функционираща борса.. да има различни игри за различни типове играчи
                                Не съм убеден, че Алтерко ще стане 17-18лв. преди ХИМ да стане 2лв.

                                Коментар

                                Working...
                                X