Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (0SP / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Даже е добавил за покупка още

Коментар

• 4 или 10 все тая Предполагам и днес пакета ти си го взел

Коментар

• Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
        Голям, Грую ако не е тайна колко акции купи от пакета според мен нито една... това е причината доста хора да напуснат форума... купувате продавате... винаги печелите.... в случая знам кой ги е купил и определено не си ти )
        И ако не е нито една, ти какво ще направиш, ще си смениш ника ли, както често става тук? Затова понякога се дразня на анонимността по форумите - бас искаш ли, че съм закупил акции вчера и не са били 4 бройки, че гледам имало е и такава сделка вчера, щото излишното ляляне ми идва много? Дейба, карате ме да пиша от фитнеса, за да се оправдам, че нямам брат, който вече категорично сте набедили, че е пейраЗ!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Не мислех да влизам тук в очакване на малко по-добри цени, но вчера излезе пакетче и трябваше да се включа - обещах да напиша, когато вляза тук и го правя. Не че някой го вълнува, просто така съм устроен - няма да агитирам за ъпове, сривове, най, убре-дебре и т.н., само ще пожелая успех
          Пусни скрийншот на сделката!

Коментар

Ми на 50 кинта - все пак пакетче трудно се взема, ако не изникне отнякъде, а аз не обичам да се разпростирам на повече от 2-3 до макс 5 акции, защото ми е трудно да ги следя. Седнах, поизчетох отчети и бюлетини, понаправих си сметките и се реших, пък да видим - очаквам интересен отчет и евентуален ъп след него. А ако има и друга новина - берекет версин
            Не е препоръкЪ
            Бива, аз взех на 47,60 лятото, за сега добре върви, пък дано!

Коментар

• Голям, Грую ако не е тайна колко акции купи от пакета според мен нито една... това е причината доста хора да напуснат форума... купувате продавате... винаги печелите.... в случая знам кой ги е купил и определено не си ти )

Коментар

• Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

На 50,00 лв.?
                Ми на 50 кинта - все пак пакетче трудно се взема, ако не изникне отнякъде, а аз не обичам да се разпростирам на повече от 2-3 до макс 5 акции, защото ми е трудно да ги следя. Седнах, поизчетох отчети и бюлетини, понаправих си сметките и се реших, пък да видим - очаквам интересен отчет и евентуален ъп след него. А ако има и друга новина - берекет версин
                Не е препоръкЪ
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

На 50,00 лв.?
                  Под 46 не е падало последните 12 месеца.

Коментар

Не мислех да влизам тук в очакване на малко по-добри цени, но вчера излезе пакетче и трябваше да се включа - обещах да напиша, когато вляза тук и го правя. Не че някой го вълнува, просто така съм устроен - няма да агитирам за ъпове, сривове, най, убре-дебре и т.н., само ще пожелая успех
                    На 50,00 лв.?

Коментар

Добре дошъл на борда! Вчера ми се наложи да връщам една играчка до UK Aмазон и само със Спиди успях. Български пощи ми отказаха защото имало батерия вътре. Еконт ме изгледаха странно и в крайна сметка дадох 40 кинта на Спиди да го занесат до
                      Шотландия.

Коментар

• Не мислех да влизам тук в очакване на малко по-добри цени, но вчера излезе пакетче и трябваше да се включа - обещах да напиша, когато вляза тук и го правя. Не че някой го вълнува, просто така съм устроен - няма да агитирам за ъпове, сривове, най, убре-дебре и т.н., само ще пожелая успех

Коментар

• Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

Сложи още малко за декември - 57-60лв
                          Около 60 лв. го смятам и аз.

Коментар

• По темата: В седмицата на търговската кампания „Черен петък“, Спиди отчита над 100% ръст на броя пратки спрямо същия период на 2018 г. Само за един ден в понеделник 02.12.2019 г. са били приети над 220 000 пратки, като тези до адрес на клиента за пръв път надвишават 100 000 .
                            Спиди благодари на всички свои клиенти за търпението и разбирането и се подготвя с повече увереност за Коледната кампания.

10-12-2019 12:44 http://www.x3news.com/?page=Company&...MESSAGE_TYPE=4

Коментар

• Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
                              ПРОГНОЗИРАЛ СЪМ колко би била EBITDA (консолидирана) за цялата 2020 на база пропорция "9 мес. - 12 мес.". Според мен, цената на акция при тази прогнозна EBITDA би била 52 - 52,50 лв. или малко по-голяма.
                              Имам акции, но не много. Не е препоръка!
                              Сложи още малко за декември - 57-60лв

Коментар

• ПРОГНОЗИРАЛ СЪМ колко би била EBITDA (консолидирана) за цялата 2020 на база пропорция "9 мес. - 12 мес.". Според мен, цената на акция при тази прогнозна EBITDA би била 52 - 52,50 лв. или малко по-голяма.
                                Имам акции, но не много. Не е препоръка!

Коментар

Working...
                                X