Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SO5 / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    как доказвате че имате акции от дадено дружество - на ОСА-то, като всичко е в ИП?
    Ми, с лична карта

Коментар

• как доказвате че имате акции от дадено дружество - на ОСА-то, като всичко е в ИП?

Коментар

• Гледам и фрифлоута е нараснал доста - над 19%. А идеята беше само да ги забележат о за това пуснаха около 10% ако не се лъжа - явно са продавали още!

Коментар

...
          чичо Оги е купил през последното тримесечие 10хил акции тук!!!
          Значи, ще може да продава, като обявят дивидента. Хем бута акцията нагоре, хем ще има профит. Хитряга
          Не е препоръка

Коментар

• Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
            Аха, ти ли беше с малкия инвеститор
            Евала.Следващия път пак.

аз бях, после по предложение на г-н Донев обиколихме фабриката, да видим новия склад.

Коментар

• Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Оно не може да замести Императорът.

Никой не може да замести Императорът.
              е що бе??? последните общи събрения много добре те замести!!!!!!!!

Коментар

BTW Кимру, губи ми се един отчет (знаеш кой) - къде да го намеря?
                В момента броят парите за да изчислят ОПП-то.Като цяло неточността им е стил.Да се въоръжим с търпение.
                Не-заслужил инвеститор

Коментар

• BTW Кимру, губи ми се един отчет (знаеш кой) - къде да го намеря?

Коментар

• Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                    Евала.Следващия път пак.
                    то ще е голям купон на тези сбирки?

Коментар

• Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      Нищо де Импе!!! Аз водих лапето - да те замества, така че не е пропуск!!!!
                      Евала.Следващия път пак.
                      Не-заслужил инвеститор

Коментар

• Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        Оно не може да замести Императорът.

Никой не може да замести Императорът.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

И аз надявам - миналата година не можах да, щото местихме кантората точно тоя ден - умрях от яд, но както и да е.

Коментар

• И аз надявам - миналата година не можах да, щото местихме кантората точно тоя ден - умрях от яд, но както и да е.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Отчетът е много добър. Явно бизнесът бързо се разширява. Според мен дивидента ще е по-висок от миналата година.
                              Надявам се да се видим на общото събрание.

Коментар

Ми на едно от сборищата, господин Донев поиска по-висок дивидент с мотивът "Хора, разберете ме - къща строя..."

А че долива акции в Трейдингът - не ме учедва - и аз съм мислил по тоя въпрос.... но нали съм алчен, последно ПАК си купих Жабоци...
                                ааааа ок - ние с малкото акции , като не ходим на ОСА не схващаме хумора!

Коментар

Working...
                                X