Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Взаимни фондове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

Съветвам те да си губиш сам парите
    Ти и мен така посъветва преди време и аз ги отбраздих тези от австрийската банка и не съжалявам. Днес за пореден път ми се обади онази от булстрад-живот (не се отказват лесно) и ме пита що не инвестирам на NYSE, чрез тях? Отговорих им, че NYSE в момента е твърде набалончен и ще си карам у БФБ-то и да си е.... майката

Коментар

• Първоначално изпратено от badboy99 Разгледай мнение
      Здравейте,наскоро ми предложиха да си вложа спестяванията в Взаимен фонд .От дск (там са ми спестяванията ) ми предложиха ДСК стандарт и възможна лихва от 1.8 процента бе почети никакъв риск .,Гледах че има и по добри проценти който са с по голям риск .Аз не разбирам бихте ли ме посъветвали какво да направя .Аз мислих и друг начин да прехвърля парите си в друга банка и от там да взе по голям процент .
      Съветвам те да си губиш сам парите

Коментар

• Надявам са да виждам все повече такива теми и въпроси

Коментар

• Взаимни фондове

Здравейте,наскоро ми предложиха да си вложа спестяванията в Взаимен фонд .От дск (там са ми спестяванията ) ми предложиха ДСК стандарт и възможна лихва от 1.8 процента бе почети никакъв риск .,Гледах че има и по добри проценти който са с по голям риск .Аз не разбирам бихте ли ме посъветвали какво да направя .Аз мислих и друг начин да прехвърля парите си в друга банка и от там да взе по голям процент .
        Working...
        X