IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
    Хората, които следят по отблизо DAX-a, какви са тенденциите, какво ще се случва ? Ще има ли някакво слизане 3-5% м.Юни ?

    може да има, ама може и да нема

    Коментар


    • Хората, които следят по отблизо DAX-a, какви са тенденциите, какво ще се случва ? Ще има ли някакво слизане 3-5% м.Юни ?

      Коментар


      • хубу . ама дъртия като тръгне и малкия фашага ще го последва . просто ми дават шанс да пусна от високо . Мисииииии


        ама вярвайте малко в конспирацията що я отхвърляте

        тръгне ли софка нагоре дакса е мъртъв . вярвайте малко в конспирацията
        Last edited by the architect; 16.03.2015, 13:21.

        Коментар


        • • Buy Roche Jun15 CHF260 call and sell a CHF280 call for CHF6.54 (roughly 2.5% of notional, delta ~30%, reference price CHF259.6 (indicative prices from Bloomberg).
          A relative trade can be set up for close to zero cost:
          • Buy Jun15 CHF260 call on Roche for CHF8.71 (roughly 3.4% of notional, delta ~50%, reference price CHF259.6 (indicative prices from Bloomberg).
          • Sell Jun15 CHF96 call on Novartis for CHF3.23 (roughly 3.4% of notional, delta ~50%, reference price CHF95.9 (indicative prices from Bloomberg).

          Коментар


          • късоооооооооо. какви сополи съм ви приготвил. хубаво е че се надува сега, за да може после бързо да си одите
            Last edited by the architect; 16.03.2015, 12:44.

            Коментар


            • 12000

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Дакс-а 1ва спирка 12 000 ... след това не знам най-вероятно още нагоре.
                Едно само знам ... там късите са за смелите
                Не се притеснявай, архито е brave heart

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                  Утре ще говори Драги, спроед вас до къде ще докара Дакс-а ?
                  Последните няколко пъти ми прави впечатление, че все го вдига.
                  Дакс-а 1ва спирка 12 000 ... след това не знам най-вероятно още нагоре.
                  Едно само знам ... там късите са за смелите

                  Коментар


                  • Утре ще говори Драги, спроед вас до къде ще докара Дакс-а ?
                    Последните няколко пъти ми прави впечатление, че все го вдига.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tastarosa Разгледай мнение
                      Сред трейдърите има някакво схващане, че ДАКСа е най-непридвидимият и най пълен с "капани" индекс, а според мен другите индекси са далеч по-непредвидими и волатилни от немския индекс.
                      С това твърдение съм напълно съгласен ДАКС-а е пожар и кошмар за късите.
                      Играя го само с по 1 контракт и пак съм попадал в доста коварни ситуации.
                      Тази години направи 15% корекция, много е волатилен.
                      И да се помни едно нещо за късите.
                      ДАКС-а е индекс в който дивидента се налива в индекса което му гарантира 2-3-4% ръст на година дори ако пазара е флат. Дивидента се плаща обикновенно между Април - Юни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tastarosa Разгледай мнение
                        Сред трейдърите има някакво схващане, че ДАКСа е най-непридвидимият и най пълен с "капани" индекс, а според мен другите индекси са далеч по-непредвидими и волатилни от немския индекс.
                        А ти реално играеш ли го индекса?

                        Коментар


                        • Казват

                          Сред трейдърите има някакво схващане, че ДАКСа е най-непридвидимият и най пълен с "капани" индекс, а според мен другите индекси са далеч по-непредвидими и волатилни от немския индекс.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                            SGL Carbon @ 12.7. sell recommended at 22 Euro. Enjoy
                            Данке, яко дъно.... единствено ме притеснява, че DAX почна да катери а тази продължава в другата посока ....
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • SGL Carbon @ 12.7. sell recommended at 22 Euro. Enjoy

                              Коментар


                              • Младежи , какво стана с увеличението на капитала на Дойче банк? Отдавна не съм се интесувал, а в момента цената ми се струва интересна.

                                Коментар

                                Working...
                                X