IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

    Е, не само ти имаш вложения в акции. Между другото в един коментар тук от преди няколко дни посочих кога съм вложил пари в Tesla и поради какви причини съм го сторил. Посочих, че и наскоро съм продал по-голяма част от тях. Към днешна дата това решение май се оказа правилно. Така, че има различни варианти да вложиш пари и никой не твърди, че биткойн е единствения
    Радвам се, че си успял да извлечеш хубава печалба от теслИте. И на теб ти пожелавам да имаш още добри печалби и за в бъдеще...
    Независимо от това си запазвам мнението, че повечето наивници, които влизат с цел бързо забогатяване в кухата измамна схема на крипто-валутите ще загубят пари, за сметка на много малък брой хора участващи в същата схема, които ще спечелят пари.
    Last edited by Frosty; 23.02.2021, 19:27.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

      Някой беше споменал, че ставали големи обмени между ВТС и тетер.
      Да, но ролята на tether намалява и дори вече не са в топ 10 по капитализация. Въпрос на време е маргинализацията и на Tether, и на Bitfinex

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

        Аз чета, ама става въпрос за Bitfinex и Tether, а това няма нищо общо с биткойн. Bitfinex са престъпници
        Някой беше споменал, че ставали големи обмени между ВТС и тетер.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
          Независимо от вижданията ви за койна, не знам как шортите нещо толко волатилно, което е на туит разстояние от скок или спад...
          Евала ако го правите успешно...
          Е то това е рулетка някаква. С маржин и ако върже

          Коментар


          • Пуснах един ордър на малко над 42 000 да видим ще ме огрее ли Като ще печелим, да е на дебело (като ще е губим, пак е на дебело, та баланса да има).

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение

              Ти наистина ли си математик?! Основател на посредник?! Нямаш никаква идея какво говориш! Прочетох последните 2 страници от темата и съм меко казано изненадан от разсъжденията ти. Инженер, милионер, акционер, инвеститор и не знам още какво... Що за глупости пишеш?! Гледай си пчелите и не се занимавай с неща, от които хал-хабер си нямаш!!!
              Интересно ми е едно що всички до тези заключения стигат?
              И всички се заяждат и обиждат ... За мен е безпредметно да наказваш 50+г лапе от детската градина. Не прави кеф просто
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение

                Става въпрос за борса и как, ако решат, спират дейността.
                Е, разбира се, че е възможно. Не виждам някой да е оспорвал това. В Полша има и наказателно производство за пране на пари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                  Аз чета, ама става въпрос за Bitfinex и Tether, а това няма нищо общо с биткойн. Bitfinex са престъпници
                  Става въпрос за борса и как, ако решат, спират дейността.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение

                    Чети, чети
                    Аз чета, ама става въпрос за Bitfinex и Tether, а това няма нищо общо с биткойн. Bitfinex са престъпници

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                      Да се спре какво?
                      Чети, чети

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                        Развитието на тая шиитня е учебникарски пример за моделчето на всички балончета и ''много бързо '' растящи активи ...............

                        А именно - bump and run reversal .............. При него ''особенноста '' е че всичко завършва почти там , където е започнало ..

                        Далеч съм от мисълта , че това ще стане сега .... а и не съм Ванга (мир на душата й ) ............. Но то просто ще се случи

                        В най общи линиии съм маркирал подкрепите на БЪРЗИЯ тренд при всека промяна на ъгъла на тренда ...... (това също е необходимо условие) ..... Не се вижда началото , за да може са видими всички линии .... И съм ги дал с най добрия мащаб и таймфрем възможен
                        Най долната дебела червена идва от самото начало .....
                        Е ............. С ДВЕ ДУМИ , неизбежно е връщането при нея ...... в един момент
                        barr ми е от любимите модели, грубо интерполиращ експонента, а безкрайни експоненти в цената не знам дали са възможни. При биткойн виждаме не само 2, а цяло ветрило от линии под човешката жажда за профит
                        И добре правиш, че го гледаш в линеен мащаб, за да усетиш експонентата. Гледане в логаритмичен мащаб може да излъже окото, че процесите са линейни и едва ли не закономерни. Другия плюс на модела е, че автоматично "прехваща" Гановите "ъглови"-концепции, а статистически той се е доказал с над 90% успеваемост в примерно от над 200 сделки за една година само. Така че под вола няма теле, но е добре да се учим от опита на старите майстори, Ако може -добре, ако не може - здраве

                        Коментар


                        • Независимо от вижданията ви за койна, не знам как шортите нещо толко волатилно, което е на туит разстояние от скок или спад...
                          Евала ако го правите успешно...

                          Коментар


                          • Тази игра в центъра на беткойна при 49 как ще завърши сега? Че по-рано чудничко си затворих късите позиции почти на дъното, но за съжаление отворих нови на цена под 48. Фена на сатаняра ме интересува осоебно, че май ги познава.

                            Edit: грейнахме в зелено, но архитекта да каже кога е следващия изход :d
                            Last edited by Ov4ar4eto_KaliTko; 23.02.2021, 16:51.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение
                              https://ag.ny.gov/press-release/2021...finexs-illegal

                              Нямало как да се спре, а?
                              Да се спре какво?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                                Дънинг , де ................ ...........................Грешка на ....клавиатурата ....
                                добре, айде минава.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X