IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
    Най-лесният начин да забогатееш от крипто-боклуците е - правиш си някаква онлайн борсичка за крипто-тъпотии и когато се накачат достатъчно много шарани на кукичката, изфирясваш с парите им на Малдивите. Преди това обяваваш, че кражбата вероятно е дело на руски хакери.
    Няма нужда да хакваш, няма нужда да купуваш, няма нужда да копаеш каквото и да било.Даже и от закона не е наказуемо. Чиста работа.
    Може да я пробваш тая схема, но гледай да е в България.
    А колкото до хакерите, че не са руски, не им вярвай.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      Най-лесният начин да забогатееш от крипто-боклуците е - правиш си някаква онлайн борсичка за крипто-тъпотии и когато се накачат достатъчно много шарани на кукичката, изфирясваш с парите им на Малдивите. Преди това обяваваш, че кражбата вероятно е дело на руски хакери.
      Няма нужда да хакваш, няма нужда да купуваш, няма нужда да копаеш каквото и да било.Даже и от закона не е наказуемо. Чиста работа.
      Фрости, след като е толкова лесно - сега остава да го направиш и да станеш МИЛИОНЕР!!!
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • И да е наказуемо голям праз, надали някой може да си земе откраднатите койни в Нигерия или Малайзия или Русия. Един от най-големите дарк маркети се държи от руската мафия и службите не могат да го спрат както силк милк и подобни. И още нещо не злобея ( не ме интересува кой има койни и кой не и дали форекс мастъра е милионер или не, това нито ме храни нито ме топли) чакам срутване на койнмаркета за да мога а си закупя много ефтино това което искам и то не е нито бит нито лит нито етр.

        И още нещо, понеже някой беше споменал не ми се рови назад, какъв бил оборота на няколко такива борси по-голям и от тоя тук.Ами да нормално, както не веднъж споменах цената се манипулира от няколко участника. Ако утре аз и бай иван започнеме да си прехвърляме 2-3 акции на бфб дали няма да истреляме софикс в небесата? Реално нещо което струва 300-350 долара и да гледаме цени от 2500 е нереално надут балон, а да не говорим за цени от 10 бона или дори 100 за които някои говорят.


        Коментар


        • По кой закон е наказуемо?
          Можеш да отидеш директно в полицията или в прокуратурата да подадеш жалба, че някой ти е гепил койните. Представям си полицаите как ще се облещят насреща ти... ей такаи ще те пратят да пиеш една студена вода.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            Най-лесният начин да забогатееш от крипто-боклуците е - правиш си някаква онлайн борсичка за крипто-тъпотии, и когато се накачат достатъчно много шарани на кукичката изфирясваш с парите им на Малдивите. Преди това обяваваш, че кражбата вероятно е дело на руски хакери.
            Няма нужда да хакваш, няма нужда да купуваш, няма нужда да копаеш каквото и да било.Даже и от закона не е наказуемо. Чиста работа.
            Наказуемо е ... почети малко и пак са върни.
            Last edited by RUBLA; 18.07.2017, 12:23.
            Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

            Коментар


            • Най-лесният начин да забогатееш от крипто-боклуците е - правиш си някаква онлайн борсичка за крипто-тъпотии и когато се накачат достатъчно много шарани на кукичката, изфирясваш с парите им на Малдивите. Преди това обяваваш, че кражбата вероятно е дело на руски хакери.
              Няма нужда да хакваш, няма нужда да купуваш, няма нужда да копаеш каквото и да било.Даже и от закона не е наказуемо. Чиста работа.
              Last edited by Frosty; 18.07.2017, 00:41.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                с тези драми дето ги чакат на 1 август вкараха голям шум в системата....четох из нета че сега хакерите били на бойна нога да дебнат герои дето си местят койните в портфейли по комповете...не го разбирам много това да си кажа....ама сигурно някои 'борси' от тия шмекерите може да използват неразбориите и да гепят на хората койните като ония мгох преди време
                то тъй става...
                Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                Коментар


                • с тези драми дето ги чакат на 1 август вкараха голям шум в системата....четох из нета че сега хакерите били на бойна нога да дебнат герои дето си местят койните в портфейли по комповете...не го разбирам много това да си кажа....ама сигурно някои 'борси' от тия шмекерите може да използват неразбориите и да гепят на хората койните като ония мгох преди време
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12

                    хахах оффф ...
                    След 1-ви август да не забраиш да шротнеш на 3к

                    тогаа кaaaaак ше са озъбиш кат песа от снимката
                    Last edited by RUBLA; 18.07.2017, 12:09.
                    Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

                    Коментар


                    • Айде по -сериозно бе Пичове,голяма шльокавица и голямо ръбане пада,не знам що,нищо уж не делим.

                      По темата-разви се единия от трите сценария,които предпиложих онзи ден:
                      А именно -запълване на гапа до 1800 нивото
                      След това как си му е ред на лудия кон -бърз реверс до 2100 нивото.
                      Ако въобще подлежи на технически анализ тоя Луд кон де

                      П.С. Тези,които не можаха да хванат движението до 3к,и злорадстваха,и същите,които още повече се радваха,че е паднал и са потвърдили тезата си,и по скоро радостни,че не са се хванали на хорото,моля малко повече нормалност в изказа,НЯМА НУЖДА от такава злоба,така типична за ниска култура и емоционална неинтелигентност.
                      Благодаря.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1
                        ми да ти дам цаийси, кьорава ли си ?! да е на десет иляди ?! а да е на три иляди ?! за завършек ше го боднат и него и ай фустата .....
                        То го резнаха пееесе % и оня "я пак" ... ебати балъка ....


                        Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                        Тоа па другия, ,немате ли си работа бе хейтъри?
                        Аз разбирам контра позиция,ама да е конструктивна,то само ръмжене....
                        ПФУУУ,кофти матрял.....
                        Що бе Емилиано дан си дълги ?!?, просто ДОКАЗВАМ, ЧЕ тамагочито е пълна въздушна пръдня .... Службиците ХАК, ТРАК и обират на шушляците парите кат балъци на централна гара ..... толкоз с тамагочито!!!
                        Last edited by RUBLA; 18.07.2017, 12:06.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                          и един бръз поздрав за балъците у тиквесторо ...
                          Апропо нешо падат криптотъпотиите насекъде в последно време ми се струва ....

                          Over $7 Million Stolen After CoinDash Initial Coin Offering Hacked
                          http://www.zerohedge.com/news/2017-0...ffering-hacked
                          Тоа па другия, ,немате ли си работа бе хейтъри?
                          Аз разбирам контра позиция,ама да е конструктивна,то само ръмжене....
                          ПФУУУ,кофти матрял.....
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • marin1, мисля че постовете на barbaron когато са конкретни за койна и по темата са си едни от най-стойностните, да не кажем най. Мастера не е бил толкова практичен и точен в детайла, а може би защото не е бил професионално (като професия) толкова близо или наясно с койна, алгоритъм, алгоритмични проблеми т.н.
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • и един бръз поздрав за балъците у тиквесторо ...
                              Апропо нешо падат криптотъпотиите насекъде в последно време ми се струва ....

                              Over $7 Million Stolen After CoinDash Initial Coin Offering Hacked
                              http://www.zerohedge.com/news/2017-0...ffering-hacked

                              Коментар


                              • Барби, не ти прави чест!!!
                                Много добре знаеш че това не е порфейл а само един адрес и само по този адрес не можеш да правиш никакви заключения.
                                От този адрес има превод на 25 БТЦ към 1HrbwXzcep9jDrGg1NDz7ukgRbwcCbZtSj който е с финален баланс над 45 БТЦ - добра сума! А дали този адрес е под контрол на Форекс Мастъра - само той си знае.
                                Барби, не пренасяй разправиите (да не използвам друга дума) които си имал с Форекс Мастъра в темата политика тук!!!

                                Първоначално изпратено от barbaron

                                Ето го портфейла на Forex Master
                                https://blockchain.info/address/1848...8Fitr7ttHopTuH
                                Total Received 0.02034279 BTC
                                След първия ми изкопан сантиБитКойн 0,01 BTC (сега това са $20), който в знак на благодарност му пратих за да пие едно кафе, не е получавал почти нищо
                                Надявам се, че има и други портфейли
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X