IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зърнени Храни България (ZHBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Borislava
    какви ги говорите ве, каква есен, да ен искате да кажете че сме вързали толкоз пари да ги чакаме чак наесен докато другите около нас печелят, баси, що ли не зема да разпродам и аз, вместо всеки ден да го мисля тва зърно
    ти по-добре кажи за кво си ги купувала...
    :P
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • какви ги говорите ве, каква есен, да ен искате да кажете че сме вързали толкоз пари да ги чакаме чак наесен докато другите около нас печелят, баси, що ли не зема да разпродам и аз, вместо всеки ден да го мисля тва зърно

      Коментар


      • или това

        Коментар


        • Първоначално изпратено от deneb
          Колегата е прав. Като нямаш кеш е по добре да продадеш част на загуба и да се включиш там където ще имаш по бърза доходност/има много добри цени за влизане/ , отколкото да чакаш 10 - 12 месеца.
          ... или ш се насереш окончателно...
          :P
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Колегата е прав. Като нямаш кеш е по добре да продадеш част на загуба и да се включиш там където ще имаш по бърза доходност/има много добри цени за влизане/ , отколкото да чакаш 10 - 12 месеца.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Borislava
              аз лично започвам да се безспокоя, моит есъм ги купил на 4,50, баси, ако знаех че ще се търгуваят под емисионната си стойност пак щях да си купя, ама след ИПО-то, кви са тия дето продават такива обеми, мама му стара
              Ами ако са ти изпълнили 100% заявката, а си очаквал 30% или 50% поради липса на кеш ще продаваш, това е първо и второ големите акули искат да направят 100% печалба есента. А пък ние с 4,50 ще се набутаме само с 75% печалба. Така че като станеш "дебелосерко" ще печелиш по повече, сега чакай есента и чети и се учи.
              А що се отнася до обемите - показва че е ликвидно и си заслужава.

              Коментар


              • аз лично започвам да се безспокоя, моит есъм ги купил на 4,50, баси, ако знаех че ще се търгуваят под емисионната си стойност пак щях да си купя, ама след ИПО-то, кви са тия дето продават такива обеми, мама му стара

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Super Стар
                  Пилците се броят на есен
                  Така е!!! Няма да останем разочаровани тука.....помнете какво съм ви казал!!!

                  Коментар


                  • може ли да ми кажете кога е общото събрание на ЗХБГ, някой ако има държавен вестник

                    Коментар


                    • Пилците се броят на есен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Super Стар
                        Ти на истина ли си ТЪП като FORD или само се правиш ?
                        Май по добре да се прави на тъп, отколкото на много умен като теб и да набута сумати новобранци в тази дървена инвестиция. Замислял ли си се колко ли народ споменава раднините ти
                        Карай, нали лапна хонорарче за клакьорско майсторство

                        Коментар


                        • ANTIKA е прав и чувството не го лъже. Та същата ситуация имаме и с ломско и енемона. Там поне (ломско) инвеститорите имат някаква перспектива: чакат Ломско да купи Хайнекен :lol: , а тук... Направо не знам.

                          Коментар


                          • какво ще се случи ан 17 януари, та казвате, че мажоритаря щв крепи цената поне дотогава, като гледам борсата как е почервиняла, ЗХБГ си е направо супер, е и на мен ми се щеше да почнем новата година с ръст, но ще чакаме ...

                            Коментар


                            • Правя се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ford
                                А като поскъпне кой ще купува? Младите хора не ядът толкоз хляб, а пенсионерите не са сред най- богатите. Хлябът вече не се води малоценна стока, така че при повишаване на цената потреблението пада.
                                Ти на истина ли си ТЪП като FORD или само се правиш ?

                                Коментар

                                Working...
                                X