IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зърнени Храни България (ZHBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца
    Първоначално изпратено от deneb
    Колегата е прав. Като нямаш кеш е по добре да продадеш част на загуба и да се включиш там където ще имаш по бърза доходност/има много добри цени за влизане/ , отколкото да чакаш 10 - 12 месеца.
    ... или ш се насереш окончателно...
    :P

    Коментар


    • never....... май ще излезнеш прав.

      А за коле гата/жката, убеден съм, че голям процент от хората тук, четат и то много.


      Купи си комп. за домашно ползуване, щом те е страх от уво

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Borislava
        какво чудно има в това да си купиш акции без да им четеш проспектите, вие да не би да четете всичко, аз все пак имам и друга работа, ако чета вичко ще ме уволнят , повечето хора не четат проспектите също, айде не се заяждайте сега
        използвам ника на моята колежка, че ме мързи да се ригистрирам
        следя и саита на борсата, гедайте какво разпродаване става
        Мамма миа!

        Че как ще стъпиш на криво 2 - 3 пъти и си дотам са париците.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Borislava
          какво чудно има в това да си купиш акции без да им четеш проспектите, вие да не би да четете всичко, аз все пак имам и друга работа, ако чета вичко ще ме уволнят , повечето хора не четат проспектите също, айде не се заяждайте сега
          използвам ника на моята колежка, че ме мързи да се ригистрирам
          следя и саита на борсата, гедайте какво разпродаване става
          ни най малко не се заяждам...
          просто ми е странно как даваш пари за нещо дет воще не знаеш коко е ???
          Поздрави...
          :P
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от deneb
            Мила моя, без да се засягаш, но точно от такива като теб много от хората в този форум са направили доста пари.

            А далаверата /пърият месец 20% и нагоре/ КТБ ФИБ отчасти ДЕВИН вече няма да има.
            Не бъди толкова сигурен, има много добри компании които ще излязат на борсата тази година. При добре направено IPO винаги би трябвало да има отстъпка за инвеститора. Енемона ще излезе съвсем скоро също. Там купилите няма да са на загуба

            Коментар


            • какво чудно има в това да си купиш акции без да им четеш проспектите, вие да не би да четете всичко, аз все пак имам и друга работа, ако чета вичко ще ме уволнят , повечето хора не четат проспектите също, айде не се заяждайте сега
              използвам ника на моята колежка, че ме мързи да се ригистрирам
              следя и саита на борсата, гедайте какво разпродаване става

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nevermind
                Първоначално изпратено от deneb
                Мила моя, без да се засягаш, но точно от такива като теб много от хората в този форум са направили доста пари.

                tova e toi... ne e tq(Borislava)!

                sledi vnimatelno kak se izrazqva... mnogo ne sa tova, za koeto se prdstavqt
                Може да е мъжко момиче или обратното!!!!

                Коментар


                • ето това е заблуда,
                  Тука си купихме бъдещи очаквания,защото от енемона и трасе не ни дадоха големите(акули) да си купим.
                  И да споделя,че не може даден пазарен участник в търговията да манипулира,едно публично предлагане по този начин.
                  На запад и в Сащ, влизаш в затвора веднага,това ще продължи докато има държавен дял в борсата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от phjord
                    Първоначално изпратено от Borislava
                    аз лично започвам да се безспокоя, моит есъм ги купил на 4,50, баси, ако знаех че ще се търгуваят под емисионната си стойност пак щях да си купя, ама след ИПО-то, кви са тия дето продават такива обеми, мама му стара
                    Ами ако са ти изпълнили 100% заявката, а си очаквал 30% или 50% поради липса на кеш ще продаваш, това е първо и второ големите акули искат да направят 100% печалба есента. А пък ние с 4,50 ще се набутаме само с 75% печалба. Така че като станеш "дебелосерко" ще печелиш по повече, сега чакай есента и чети и се учи.
                    А що се отнася до обемите - показва че е ликвидно и си заслужава.
                    Защо така реши?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от deneb
                      Мила моя, без да се засягаш, но точно от такива като теб много от хората в този форум са направили доста пари.

                      tova e toi... ne e tq(Borislava)!

                      sledi vnimatelno kak se izrazqva... mnogo ne sa tova, za koeto se prdstavqt

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Borislava
                        купих ги, защото очаквах първите дни СЛЕД СТАРТА на търговията да направя някаква печалба, и да изляза, за каква есен ми говорите, аз проспекта не съм го чел, но си мислех че поне 15-20% ще можем да направим още през януари
                        ... !!!
                        ми ...
                        чакай тогава...
                        Успех
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Мила моя, без да се засягаш, но точно от такива като теб много от хората в този форум са направили доста пари.

                          А далаверата /пърият месец 20% и нагоре/ КТБ ФИБ отчасти ДЕВИН вече няма да има.

                          Коментар


                          • maiko mila.....

                            PAZI BOJE SLQPO DA PROGLEDA!

                            Коментар


                            • купих ги, защото очаквах първите дни СЛЕД СТАРТА на търговията да направя някаква печалба, и да изляза, за каква есен ми говорите, аз проспекта не съм го чел, но си мислех че поне 15-20% ще можем да направим още през януари

                              Коментар


                              • Ами хайде де продавай
                                Аз купувам от такива като теб :-)
                                Какво искате бе Цялата борса надолу а тук да летим ли ??
                                Влязохте в позицията преди по-малко от месец и какво сега искате двуцифрена доходност.
                                Доката Борсата не се отърве от такива плачковци ще сме надолу
                                Сори за тона, ама Вие съвсем по махленски взехте да го давате !!!!!!!!
                                Хайде малко по-сериозно !

                                Коментар

                                Working...
                                X