IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Roo'bar обяви предстоящото си IPO

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • schade

    жалко че не им е станало ИПОто, макар да съм отскоро ми става ясно че на БФБ има нужда от раздвижване, а хората са луди за всичко ново и лъскаво, та тук щеше да има печалба дефинитивно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
      В Рубар няма такива добавки, даже и стевия. Пълно е с фруктоза обаче: от фурмите. Те и не твърдят, че няма захар в продуктите им, защото това не би било вярно
      Ру'памБар са си калорични, доколкото знам единственото което твърдят е че са екологични, каквото и да значи това. Предполагам нямат добавени изкуствени съставки, но това не променя факта за калориите. Иначе биват на вкус, ако не се брои високата цена която нагарча като се отчете и минималистичния размер на продукта.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bingo Разгледай мнение
        Извинявай, съвсем учтиво питам, ти от такива сайтове ли се информираш по принцип? Щото ако да, малко ми става тъжно за тебе!

        Само като гледам какви са основните заглавия на основната страница, линкове към пик.бг, статията започва с...ужасени майки на малки деца, стил Уикенд и какво ли още не, ми става ясно колко си струва да се взима на сериозно каквото и да е от него! Е, все пак успя да генерираш трафик към сайта!

        Коментар


        • В Рубар няма такива добавки, даже и стевия. Пълно е с фруктоза обаче: от фурмите. Те и не твърдят, че няма захар в продуктите им, защото това не би било вярно

          Коментар


          • по-добре си обелете орехи и лешници и си ги бъркайте с чист български МЕД

            хем по-вкусно хем по полезно
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • абе какъв е този сайт може ли да му се вярва изобщо? Аз също си купувам от вафлите. Това верно ли е?

              Коментар


              • Колко малко е нужно за да ...........

                http://retro.bg/obshchestvo/pbiovafl...itep_4404.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                  Ти няма и как да участваш тук защото не са се листнали
                  и аз не участвах по тази причина. Иначе много харесвам продукта, ям го кат невиждал.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                    От гледна точка на спекулантите и дребни риби като нас има логика в думите ти. Обаче от гледна точка на бизнеса, който иска пари, мисля, че ако е качествен и има добър бизнес модел, ще се намери кой да купува на ИПО-то. После цената може и на 1 стотинка да отиде. Все им е тая. Нашата борса не е като американската и компаниите не са толкова силно зависими от нея. Като си листнал 10-15% от компанията, кой може да ти оказва натиск от дребните инвеститори? Аз лично не участвах тук. Просто не вярвам в грандиозния успех на продукта на компанията. То луди хора, които ядът всякакви боклуци има много, но те не могат да ти поддържат постоянно търсене.
                    Ти няма и как да участваш тук защото не са се листнали

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                      Всички ИПОта трябва да се спрат, докато Софикс не възстанови 1000 пункта.
                      От гледна точка на спекулантите и дребни риби като нас има логика в думите ти. Обаче от гледна точка на бизнеса, който иска пари, мисля, че ако е качествен и има добър бизнес модел, ще се намери кой да купува на ИПО-то. После цената може и на 1 стотинка да отиде. Все им е тая. Нашата борса не е като американската и компаниите не са толкова силно зависими от нея. Като си листнал 10-15% от компанията, кой може да ти оказва натиск от дребните инвеститори? Аз лично не участвах тук. Просто не вярвам в грандиозния успех на продукта на компанията. То луди хора, които ядът всякакви боклуци има много, но те не могат да ти поддържат постоянно търсене.

                      Коментар


                      • Хубава, новина е, че това ИПО няма да го бъде, чакаме фиаското и със Сирманите.
                        Bulls on BSE

                        Коментар


                        • Всички ИПОта трябва да се спрат, докато Софикс не възстанови 1000 пункта.
                          Bulls on BSE

                          Коментар


                          • Още по темата:

                            Производителят на Roo'bar се отказва от IPO в България

                            http://www.investor.bg/novini-i-anal...gariia-203547/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                              това за мен е притеснителен сигнал за компанията, не за пазара
                              според мен е и за двете

                              както и да е, няма да ги чакам с това IPO. кеша ще реша какво да го правя като излезнат отчетите за q3
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Garcilаso Разгледай мнение
                                Решения от заседание на КФН на 05.10.2015 г.

                                И след това се чудим защо капиталовия ни пазар е в това положение.
                                това за мен е притеснителен сигнал за компанията, не за пазара

                                Коментар

                                Working...
                                X