IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
    Barbaron, в кой пул копаеш?
    Лаптопа с 3070 овърклокван ли е, с 3070 хашрейта е нормално 46 Mh/s.
    Тези 53 Mh/s са за момента на снимката Постоянно се мени (смята се по броя на успешните хешове).
    .
    Пул: https://www.nicehash.com/my/mining/stats
    Имат чудесен софтуер - QuickMiner, може да се избере мин., макс. или средно оптимизиране и софтуера избира съответни параметри на картата

    За период 7 дни: средно €7.56 / 24 часа
    Last edited by barbaron; 28.03.2021, 11:13.

    Коментар


    • Barbaron, в кой пул копаеш?

      Лаптопа с 3070 овърклокван ли е, с 3070 хашрейта е нормално 46 Mh/s.

      Коментар


      • А една 3080 в настолна машина колко ток ще потребява някой знае ли ?
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivooo Разгледай мнение
          Картите какви са втората 3070 ли е?
          Картата на лоптопа може ли да копае със съшата скорост както една нормална видеоката?



          Ethereum mining on laptops with
          Nvidia Geforce RTX 3060, RTX 3070, RTX 3080 graphics cards.
          Hashrate and ROI


          https://cryptoage.com/en/2405-ethere...e-and-roi.html
          Last edited by barbaron; 28.03.2021, 00:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivooo Разгледай мнение
            Някой търгувал ли е тук: https://www.deribit.com/ - искам да пусна малко опции. Изплащат ли печалбите коректни ли са?
            Аз предпочитам Binance

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Остави теорията, гледай на практика какво правят два мои лаптопа от 15/12/2020 до днес

              Картите какви са втората 3070 ли е?
              Картата на лоптопа може ли да копае със съшата скорост както една нормална видеоката?

              Коментар


              • Някой търгувал ли е тук: https://www.deribit.com/ - искам да пусна малко опции. Изплащат ли печалбите коректни ли са?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                  Що ти за е-подпис не си ли чувал? Ясно ми е че нямаш, но предполагам си чувал за него.
                  Кажи във Франция кога го приеха за легален?
                  За е-подпис не само съм чувал, а го практикувам отдавна
                  И във Франция не е необходимо да ходиш някъде с паспорт и да ти дават флашка
                  Достатъчно е да имаш смартфон
                  Но ти за съжаление само си чувал за смарт-контрактите, и не знаеш какво се крие зад тях

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                    най-евтиния, иначе средно качество лаптоп, Hasee със GeForce RTX 3060, цена 1000$, (250 вата/час е потреблението) може да изкопа
                    • 0.000265045 ETH per hour
                    • 0.00636108 ETH per day (8.875$ = 14.73 лв)
                    • 2.3217942 ETH per year
                    Някой те е излъгал
                    За да копаеш 0,006 ETH/day днес ти трябват 210 MH/s

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                      копирано от друг форум.
                      Поради недостиг на графичните карти за копане, китайците преминават на лаптопно такова. [ATTACH=CONFIG]n3739038[/ATTACH]
                      най-евтиния, иначе средно качество лаптоп, Hasee със GeForce RTX 3060, цена 1000$, (250 вата/час е потреблението) може да изкопа
                      • 0.000265045 ETH per hour
                      • 0.00636108 ETH per day (8.875$ = 14.73 лв)
                      • 2.3217942 ETH per year
                      Значи, по сегашни цени ще изкопа 4000$ per year, минус тока от 200$ (за БГ, около 16 ст/кВч) = 280 % ROI
                      Матеев, скачай в авантюрата, ама бих препоръчал по-свестен лаптоп, MSI GF75 Thin 10UE 17.3" FHD 144Hz, 2.6 GHz i7-10750H, RTX 3060, 8 GB 3200MHz RAM, 512 GB PCIe SSD за 1350$
                      Охлаждането е добро в положение колиба и еднодневна почивка от 30 мин.
                      Остави теорията, гледай на практика какво правят два мои лаптопа от 15/12/2020 до днес

                      Last edited by barbaron; 27.03.2021, 23:55.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                        Ми ако искаш да сключим с тебе един смарт-контракт

                        Ти ще ми прехвърлиш 0.1 биткоина, па аз ще ти прехвърля апартамента си от 200 квадрата на Витошка.
                        Става, но отиваме при нотариус

                        Коментар


                        • hazard, като падне цената със сметката за тока какво ще стане..отпада ли
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


                            Къде точно съм казал че търговията, транспорта, изкуството и другите изброени от теб неща не създават стойност?

                            Всеки един от изброените от теб правят нещо смислено, предлагат услуги, създават стойност и съответно си печелят от това.


                            Докато в биткоина се менкат едни пари и едни цифрички. Едни олекват с долари, но имат цифрички.

                            Но доларите не се губят, а отиват у едни други хора.

                            Единствените дето са на кяр са борсите че прибират по някоя таксичка. А те и предлагат услуга все пак - да знаеш колко ти струват цифричките.

                            Иначе като няма борси - не знаеш колко струват цифричките.
                            Биткойна създава работни места, при това много. Това са служителите в индустрията, произвеждаща копачки. Това са служителите в хилядите биткойн ферми по света. Това са служителите в електроцентралите, захранващи биткойна. Това са служителите в електроразпределителните предприятия. Това са строители и инженери, проектиращи и строящи нови централи. И не на последно място - това са милионите трейдери или миньори, част от които изхранват семействата си именно с приходите от биткойн.

                            Въобще биткойна е една ОГРОМНА МНОГОМИЛИАРДНА ИНДУСТРИЯ, колкото и да ти е тъжно за това.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Е-подпис?Тогава кви са тез хора пред нотариусите?
                              Ми ако искаш да сключим с тебе един смарт-контракт

                              Ти ще ми прехвърлиш 0.1 биткоина, па аз ще ти прехвърля апартамента си от 200 квадрата на Витошка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                                Що ти за е-подпис не си ли чувал? Ясно ми е че нямаш, но предполагам си чувал за него.

                                Кажи във Франция кога го приеха за легален?
                                Е-подпис?Тогава кви са тез хора пред нотариусите?

                                Коментар

                                Working...
                                X