IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • искам вече да ми сложите и на мен оранжеви чертички
    така тъпотиите, дето пиша ще изглеждат още по-убедителни.
    препоръка е

    Коментар


    • ху изглежда има план да затрие определен брой мнения, появи ли се и става розАво
      препоръка е

      Коментар


      • ОФИЦИАЛНО ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ МЕНИДЖМЪНТА НА ИНВЕСТОР.БГ
        (ако бъде изтрито от модератор, ще последва директна комуникация по други канали)

        Моля да ми отговорите на следния въпрос:

        Откога обсъждането на дъщерно дружество на Химимпорт АД в темата, озаглавена "Химимпорт АД", се смята за "писане извън темата"??? Това ли е наистина мнението на ръководството на Инвестор.бг? Или може би е време да проведете един опреснителен курс на модераторите си?

        P.S. Става въпрос за България Еър и модератора X_Y. И дискусията си беше съвсем нормална. Даже моят пост беше силно положителен за България Еър.

        P.P.S Сега видях, че същият модератор е изтрил и забележката ми по въпроса в темата за Химимпорт. Отново с причина "извън темата". Моля, направете нещо!
        Last edited by netware5; 15.02.2017, 16:07.
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • мисля, че ви е заминал архива на имотната тема.
          мненията от почти целия ден ги няма.
          а имаше и смислени
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            защо продължавам да виждам мненията на иван2015, след като е трайно настанен в блокираните?

            и как се е случило така, че копи пейст автор без едно смислено лично изречение скалъпено е синиър мембер и с 2 чертички?! )))
            преди време на шега споменах, че няколко от най-активно тролещите /менифейс и още един негов ник/ са с чертички за заслуги, а то се оказа сериоза практика.
            вий усещате ли се, че ставате за смях?
            Някой някога ще обърне ли внимание на клеветите на този потребител???????????????????

            Колко сигнала да ви подам още???
            The strongest stand last.

            Коментар


            • на импотех емотикона по темата ли е?

              алекс, то само триенето е лесно, но я опитай да дадеш някакъв отговор на това, което питах.
              препоръка е

              Коментар




              • Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • защо продължавам да виждам мненията на иван2015, след като е трайно настанен в блокираните?

                  и как се е случило така, че копи пейст автор без едно смислено лично изречение скалъпено е синиър мембер и с 2 чертички?! )))
                  преди време на шега споменах, че няколко от най-активно тролещите /менифейс и още един негов ник/ са с чертички за заслуги, а то се оказа сериоза практика.
                  вий усещате ли се, че ставате за смях?
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Здравейте! Във форума има започнати 3 спам теми. Моля да бъдат премахнати.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение

                      Sorry, you are not authorized to view this page - и аз.
                      Цял ден тъка ли няма кой да каже кво стана с темата DAX
                      Този форум от ден на ден запада пълна безотговорност е тука....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                        Здравейте само аз ли не мога да вляза в тематаDAX ?
                        Sorry, you are not authorized to view this page - и аз.
                        От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                        Коментар


                        • Здравейте само аз ли не мога да вляза в тематаDAX ?

                          Коментар


                          • Не, изтрито е.

                            Коментар


                            • Жалко че само тия са ликвидирани.Трябвало е още.
                              По повод това изказване на потребителя power grid във вашият сайт в тема "Политика (без бъг)" ще подадете ли сигнал към съответните органи?
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                                Ей, на панаир се обърна тук! Давайте по-сериозно
                                Вярно, таз тема сериозна
                                За извинение ще те черпя едно питие в несериозната.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X