Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хидравлични елементи и системи АД (4HE / HES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от p_trade
    OK , няма да четем отчети ...това много ми напомня на едни години в миналото
    Ти си решаваш дали да ги четеш, аз лично ги чета при това с удоволствие някои)))) Не е необходимо да ми приписваш неказани от мен неща))) Друг е въпроса, ако се чудиш "а сега накъде след корадото" !?!? )))) Е разбира се такива като синергон - директно ги подминавам - там не чета, защото няма защо, директно в коша. ...))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Че на фарма трейдинга колко им е п/е-то !?!? Те нека дадат двоен дивидент, пък другото не е наша работа )))))
      OK , няма да четем отчети ...това много ми напомня на едни години в миналото

Коментар

Че на фарма трейдинга колко им е п/е-то !?!? Те нека дадат двоен дивидент, пък другото не е наша работа )))))

Ееех че бързо вдяна ,- схватливо си ти

Коментар

• Че на фарма трейдинга колко им е п/е-то !?!? Те нека дадат двоен дивидент, пък другото не е наша работа )))))
          Не е препоръка... !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            Просто брилянтен за полугодието сравнен с годишния рез-т за 2016г.

Нетна печалба за периода за 06,2017г. 3 328 **** за 2016г- 3 705
            Да но ръстът на печалбата спрямо първото 6. 2016 е доста по умерен +20% което говори че по принцип имат слабо второ тримесечие , за мен лично много трудно ще паднат под P/Е 18 на текущи цени .

Коментар

• Малко се размечтахме тука...
              Vanitas vanitatum...

Коментар

Питам се дали тази чудесна новина не може да доведе до леко объркване в играчите!?!?!)))) Ами ако раздадат деведент за 2018 колкото на софарма-трейдингът какво се ще получи - почти двойна деведентан доходност и какво още - смут вероятно в редиците !?!?))))) Страшно

Преци, преди две години съм дал заявка за разпределение на два дивидента през текуща година
                е сложих го на масата ! -остава и законодателството да се гласува до НГ. и го брой
                една от първите компании да го реализира

п.п. Да не ми се вържите ! - не е препоръка , а ПОЖЕЛАНИЕ !!!

Коментар

• Започвам да си гледам цените от преди сплита 2014г.

Коментар

• Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                    HES - Финансови отчети

Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол представи тримесечен отчет за Второ тримесечие на 2017 г....

Нетната за полугодието е амен-амен колкото за цялата 2016 година...
                    Малииии, не думайте бре момци, къде са Булзони ли бяха, Гащеризони ли бяха, да изкоментират пак колко надута е акцията

Коментар

• Първоначално изпратено от intint
                      0.18 лв печалба на акция за 6 мес. Цена на акция 5.69
                      Питам се дали тази чудесна новина не може да доведе до леко объркване в играчите!?!?!)))) Ами ако раздадат деведент за 2018 колкото на софарма-трейдингът какво се ще получи - почти двойна деведентан доходност и какво още - смут вероятно в редиците !?!?))))) Страшно
                      Не е препоръка... !!!

Коментар

• 0.18 лв печалба на акция за 6 мес.
                        Цена на акция 5.69

Коментар

• HES - Финансови отчети

Хидравлични елементи и системи АД-Ямбол представи тримесечен отчет за Второ тримесечие на 2017 г....

Нетната за полугодието е амен-амен колкото за цялата 2016 година...
                          Vanitas vanitatum...

Коментар

• Просто брилянтен за полугодието сравнен с годишния рез-т за 2016г.

Нетна печалба за периода за 06,2017г. 3 328 **** за 2016г- 3 705

Коментар

• Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

Защо ли си мисля за Пепи, него ли имаш предвид ?
                              Не искам да цитирам имена, но човека беше набил много пари в "инсчета", "холдчета", "елтосчета", "билдборчета" и т.н. и разни "заслужили инвеститори" го бъзикаха за репата, ама после стана печалба къде по две, къде по повече. А Сашко от всичко в което се е набил, според мен ще изкара добра доходност само от Зърнени храни.

Коментар

• Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

Сашко се опита да копира един от големите играчи на БФБ, но сбърка акциите и времето. Оставете го да се наиграе.
                                Защо ли си мисля за Пепи, него ли имаш предвид ?

Коментар

Working...
                                X